• Informacje na temat:

  rodzice karolak tomasz

Artykuły na temat: rodzice karolak tomasz
 • Weronika Książkiewicz i Tomasz Karolak: Co naprawdę ich łączy?

  Uroda Weroniki jest wprost oszałamiająca - wyznaje z zachwytem Tomasz Karolak(47 l.). Wciąż robi na nim wrażenie, choć poznali się wiele lat temu. - Była jeszcze przed trzydziestką, młodziutka(...) przed kamerą - mówi Karolak. Kiedy w 2016 roku kręcili pierwszą część "Planety singli", byli w stałych związkach. Tomasz zaręczył się z Violą Kołakowską, mamą dwójki jego dzieci: 11-letniej Leny...

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • Viola Kołakowska i Tomasz Karolak: Rozstanie? Jednak nie!

  A to niespodzianka. "Życie na Gorąco" dowiedziało się, że Tomasz Karolak (46 l.) i Viola Kołakowska (40 l.) wszystko sobie wyjaśnili i razem pokonali poważny kryzys.

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Upalny sierpień 1996 roku. Artystyczna młodzież zbiera się w Świnoujściu na dorocznym festiwalu FAMA. Na scenie 25-letni wówczas Tomasz Karolak, student szkoły teatralnej w Krakowie. W chórkach(...), pływają w morzu. Łączy ich aktorska pasja, godzinami rozmawiają o swoich marzeniach. Spędzają razem resztę wakacji. Dla Tomka Ilona rozstaje się ze swoim chłopakiem. Tomasz i Ilona byli parą ponad cztery...

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

 • Karolak znów odwleka datę ślubu!

  Viola Kołakowska musi jeszcze trochę poczekać, by zostać panią Karolakową!

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • Tomasz Karolak urodził się 21 czerwca 1971 roku w Radomiu. Oboje jego rodzice byli oficerami Wojska Polskiego i często się przeprowadzali, dlatego Karolak mieszkał m.in. w Ustroniu Morskim, Mińsku(...)", "Miłość na wybiegu", "Ciacho", "Wojna żeńsko-męska". W 2009 roku odebrał nagrodę Telekamery dla najlepszego aktora. Karolak jest również gwiazdą seriali "Kryminalni", "Mamuśki", "39 i pół...

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

Zdjęcia na temat: rodzice karolak tomasz
Dyskusje na temat: rodzice karolak tomasz
 • Re: "Tato, a co to jest ta komunia"?

  Tomasz Karolak : ''Byłem dzieckiem wojskowych. Miałem sielskie dzieciństwo, w tajnym bloku, w którym mieszkało trzydzieści parę rodzin. Rodzice służyli w tajnej jednostce, bo to były czasy napięć między Wschodem a Zachodem. '' Wszystko jasne co taki wiejski r.j robi w TV.