• Informacje na temat:

  rodzice krawczyka

Artykuły na temat: rodzice krawczyka
 • Mirosław Krawczyk: Drugi dom ma w teatrze

  Postać Krzysztofa Zawady, specjalisty od leczenia bezpłodności, była pierwszą znaczącą serialową rolą w karierze Mirosława Krawczyka. W pamiętnym serialu "Radio Romans" przystojny docent starał się(...) niż jego rodzice... *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Krzysztof Krawczyk modli się o zdrowie w święta! Ostatnio nie czuł się najlepiej

  Dom Krzysztofa Krawczyka w Jedliczach koło Łodzi widoczny jest zimą z daleka. Wszystko za sprawą bogatych iluminacji świetlnych, którymi piosenkarz i jego żona Ewa Krawczyk ozdabiają swoją posiadłość(...) koło, bo przed laty trzymaliśmy do chrztu Sylwię" - mówi Krzysztof Krawczyk. Rodzice chrzestni zabezpieczyli swoją córkę chrzestną, zakładając jej specjalny fundusz, na który wpłacają pieniądze...

 • Zrezygnowany Krzysztof Krawczyk

  Szczęście trwało krótko. Krzysztof Krawczyk junior i jego żona Ola Krawczyk wytrzymali ze sobą zaledwie kilka dni. Znowu mieszkają oddzielnie. Ale największy dramat przeżywa Krzysztof Krawczyk senior. Nie może widywać wnuka. Nie pozwolono mu nawet go ochrzcić.

 • "Przyjaciółki": Mikołaj Krawczyk doczekał się upragnionej córeczki!

  Mikołaj Krawczyk, czyli Łukasz Grabowski z "Przyjaciółek", właśnie powitał na świecie swą pierwszą córeczkę. Dziewczynka, która urodziła się kilka dni temu w jednej z warszawskich klinik, jest trzecim dzieckiem aktora i trzecim dzieckiem Sylwii Juszczak-Krawczyk, czyli Sary Kolskiej z "Nielegalnych".

 • "Jestem głupim i próżnym artystą"

  Gdy w 2001 roku ukazała się wspólna płyta Krzysztofa Krawczyka i Gorana Bregovica "Daj mi drugie życie", wiele osób uważało, iż jest to posunięcie czysto komercyjne. Jednak album sukcesu na miarę płyty Bregovica z Kayah nie odniósł. Co więc zrobił Krzysztof Krawczyk? Coś, czego na pewno nikt się po nim nie spodziewał. Nawiązał współpracę z Andrzejem Smolikiem i z jego pomocą nagrał bardzo

 • Nieznany syn Krzysztofa Krawczyka przerywa milczenie!

  To był wyjątkowy wieczór w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Koncert przebojów w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia Studio Integracji, które od prawie 20 lat prowadzi Krzysztof Cwynar. Wśród kilkunastu uczestników pojawił się... 43-letni Krzysztof Krawczyk, syn wokalisty Krzysztofa Krawczyka i jego drugiej żony - piosenkarki Haliny Żytkowiak (†67).

 • Miłość na planie serialu

  Jedni poznają partnerów w pociągu, inni przez przyjaciół. A są i tacy, których połączyła praca. Nie ważne gdzie rodzi się uczucie, ważne, co dalej.

 • „Nielegalni”: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk czekają na... córeczkę!

  Sylwia Juszczak, czyli Sara Korska z „Nielegalnych”, i Mikołaj Krawczyk, czyli Adam Kunert z „Pensjonatu nad rozlewiskiem”, na początku przyszłego roku powitają na świecie swe pierwsze wspólne dziecko.

 • Krzysztof Krawczyk: Syn nie płaci alimentów

  Aleksandra Krawczyk, synowa Krzysztofa Krawczyka, zapowiada, że spotka się z nim w sądzie. Chodzi o alimenty, których nie płaci syn piosenkarza. Wokalista nie chciał komentować sprawy.

Zdjęcia na temat: rodzice krawczyka
Dyskusje na temat: rodzice krawczyka
 • Re: Mikołaj Krawczyk dostał rolę w "Ranczu"!

  Rodzice Krawczyka zapłacili za reklamę na POMPONIE???? Gwiazda to on NIGDY nie będzie. co najwyżej celebrytkiem, małym. .....

 • Re: "Singielka": To nie ideał!

  NIKT TU NIE NAPISAŁ ŻE KRAWCZYK WYGRYZŁ TEGO FAJNEGO AKTORA , JAK TO SIĘ STAŁO? ANO TAK ŻE RODZICE KRAWCZYKA TAK ZADECYDOWALI !!! MAJAC CHODY JAKO AKTORZY PRZYUCZAJĄC SZYBKO SYNA DO ZAWODU W PRYWATNEJ SZKOLE AKTORSKIEJ GDYŻ KRAWCZYK BYŁ TANCERZEM !! DLATEGO NIE MA W TYM KIERUNKU PREDYSPOZYCJI.

 • Re: Aneta Zając: Na wszystkich dziadków mogę liczyć

  bardzo dobrze, że rodzice krawczyka pomagają, babcia i dziadek zawsze kochają wnuki , nawet jak rodzice tak pajacuja jak krawczyk.

 • Re: Aktorstwo ma we krwi

  przekręt... Krawczyk potrzebował pracy, więc mu rodzice załatwili, a o Mateuszu słuch zaginął choć to on był tym "prawdziwym" Pawłem i wykreował rolę chłopaka, do którego wszyscy poczuli sympatię. Krawczyka kiepsko tolerowałam w tym serialu, więc mi go nie brakuje absolutnie. Wkurza mnie jego niby-gra, bo dla mnie on jest po prostu nieciekawym człowiekiem, a grac nie potrafi. Każda scena jest taka sama

 • Re: Aktorstwo ma we krwi

  przekręt... Krawczyk potrzebował pracy, więc mu rodzice załatwili, a o Mateuszu słuch zaginął choć to on był tym "prawdziwym" Pawłem i wykreował rolę chłopaka, do którego wszyscy poczuli sympatię. Krawczyka kiepsko tolerowałam w tym serialu, więc mi go nie brakuje absolutnie. Wkurza mnie jego niby-gra, bo dla mnie on jest po prostu nieciekawym człowiekiem, a grac nie potrafi. Każda scena jest taka sama