• Informacje na temat:

  rodzice księcia williama

Artykuły na temat: rodzice księcia williama
 • Rajskie wakacje księżnej Kate i księcia Williama. Polecieli na "wyspę celebrytów"

  ...pobliskiej wysepce Santa Lucia. Stamtąd dotarli na Mustique (część państewka należącego do Wspólnoty Narodów) prywatnym odrzutowcem. Do "piątki Cambridge" dołączyli także rodzice księżnej Kate, państwo...

 • George Clooney: Kawaler usidlony

  Aktor, reżyser, producent. Sławny, bogaty i przystojny. Ma mnóstwo wielbicielek na całym świecie. Śnią o nim jak o księciu z bajki. Podobno wiele amerykańskich matek marzy o takim mężu dla swoich córek.

 • Opublikowano oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa!

  ...9 lipca odbył się chrzest najmłodszego członka rodziny królewskiej, księcia Louisa. Właśnie ukazały się oficjalne zdjęcia z tego wyjątkowego dnia! Możemy na nich oglądać Kate (36 l.), Williama (36 l.), ich dzieci, ale nie tylko.

 • Shrek też w księgarni

  Shreka można oglądać, ale także można o nim poczytać. Do polskich księgarń trafiła kolejna część przygód sympatycznego zielonego ogra, bohatera jednego z najpopularniejszych filmów animowanych ostatnich lat. W kinach niebawem pojawi się druga część opowieści o ogrze i jego przyjaciołach. "Shrek 2" zadebiutuje w Polsce 2 lipca.

 • To już oficjalne! Tak nazywa się syn księżnej Kate i księcia Williama

  Wreszcie oficjalnie ogłoszono, jakie imiona nosić będzie trzecie dziecko księżnej Kate (36 l.) i księcia Williama (35 l.). Para jest już rodzicami księcia George'a oraz księżniczki Charlotte, a do tej wesołej gromadki dołączył... książę Louis!

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Książę George, synek Kate i Williama, sprawia problemy wychowawcze!

  Książę George (3 l.) to ulubieniec Brytyjczyków i ukochany syn Kate (34 l.) i Williama (34 l.). Jednak niedawno chłopiec zaczął stwarzać problemy. Rodzice wcale nie zamierzają tego ukrywać i opowiedzieli o kłopotach wychowawczych z dzieckiem.

 • Wielka kłótnia księcia Williama i księżnej Kate! Była na niego wściekła!

  W maju 2017 roku w mediach na całym świecie zawrzało. Prasa rozpisywała się nad kryzysem w małżeństwie Kate i Williama. Gołym okiem było widać, że coś jest nie tak, a przyczyną ochłodzenia ich relacji miał być wybryk księcia - taniec z nieznajomą dziewczyną w jednym z klubów. Para nie okazywała sobie żadnych czułości, Kate nawet nie chciała patrzeć na Williama. Wszystko jednak z czasem...

 • Kłopotliwi goście na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego!

  ...kończyły się fiaskiem, aż do jej spektakularnego bankructwa w 2010 roku. Dlatego też nie została zaproszona w 2011 roku na ślub księżnej Kate (36 l.) i księcia Williama (35 l.).  Teraz sytuacja ma(...) rodziców  Wiadomo, że na ślubie pojawią się rodzice panny młodej: Tom Markle (72) i Doria Regland (61). Rozwiedli się w 1988 roku, gdy Meghan miała siedem lat. Co prawda ich obecne relacje są dość...

 • Jutro chrzest księcia Jerzego

  Chrzest księcia Jerzego, syna Williama i Kate, odbędzie się 23 października w kaplicy królewskiej pałacu św. Jakuba w Londynie, a nie jak dotąd w pełnej przepychu Sali Muzycznej Pałacu Buckingham.

Zdjęcia na temat: rodzice księcia williama
Wideo na temat: rodzice księcia williama
 • Kate i William świętują trzecią rocznicę ślubu

  Książę i księżna Cambridge świętują swoją trzecią rocznicę ślubu. Para królewska, która właśnie wróciła do Anglii po 19-dniowej podróży po Nowej Zelandii i Australii, chcą spędzić trochę czasu prywatnie. Tegoroczna rocznica jest ich pierwszą z synem, księciem Georgem. W tym samym czasie w ubiegłym roku, Kate – będąca wówczas w szóstym miesiącu ciąży - złożyła wizytę w dziecięcym hospicjum Naomi House w Hampshire, podczas gdy jej mąż William był służbowo w północnej Walii, gdzie...

 • Zimowa opowieść

  Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.

 • Wrong

  Pewnego dnia Dolph Springer budzi się i stwierdza, że zniknęła miłość jego życia - pies Paul. Poszukiwania ukochanego zwierzęcia zawiodą bohatera na zupełnie pokręcone ścieżki, a także radykalnie zmienią losy spotkanych osób - dziwaków i ekscentryków. Podczas tej niezwykłej podróży Dolph nawet nie zauważa, że może stracić coś jeszcze. Zdrowy rozsądek. "Wrong" to surrealistyczna komedia w reżyserii Quentina Dupieux, znanego wielbicielom muzyki elektro jako Mr. Oizo. Film debiutował w...