• Informacje na temat:

  rodzice nergala

Artykuły na temat: rodzice nergala
 • Przełom w leczeniu Nergala?

  Po dwóch miesiącach pobytu w szpitalu Adam Darski w końcu wrócił do domu. We wtorkowe popołudnie po muzyka przejechali jego rodzice i brat.

 • Nergal wrócił do pracy

  Po ponad roku przerwy Nergal rozpoczął próby ze swoim zespołem. "Ta sama chemia, te same spojrzenia, te same odruchy każdego z nas" - cieszy się wokalista.

 • Kulisy zaręczyn Dody i Nergala

  ...taniego modelu. Rodzice Dody cieszą się z zaręczyn córki i planują już spotkanie z rodzicami przyszłego zięcia. Menedżer Rabczewskiej, Jarosław Burdek, twierdzi, że Nergal ma na nią bardzo dobry wpływ...

 • "The Voice Of Poland": Żegnamy Ewę i Maćka

  Za nami pierwszy z emitowanych na żywo odcinków "The Voice Of Poland". Z programem pożegnała się dwójka uczestników: Ewa Kłosowicz i Maciej Moszyński. W programie nie zabrakło kontrowersyjnych opinii i nieocenzurowanych kłótni jurorów!

 • Zapłakana matka Doroty R. przerywa milczenie: Bardzo cierpię

  ...związane z prawem i została zatrzymana przez policję, rodzice stają za nią murem. Jednak to, co dzieje się obecnie w życiu gwiazdy, wywołuje także spore emocje u jej mamy. W ostatniej rozmowie z Małgorzatą(...), pomaga, tak jak było w przypadku Nergala, ale ona tego nie żałuje. Niestety, ostatni związek kosztuje ją bardzo dużo zdrowia. To, co wyprawia pan Emil Haidar, no to przekracza wszelkie możliwie granice...

 • Decapitated: Pięć lat bez Vitka

  Dziś (w piątek, 2 listopada) mija piąta rocznica tragicznej śmierci Witolda "Vitka" Kiełtyki, perkusisty krośnieńskiego Decapitated.

 • Zaręczyli się, bo Doda jest w ciąży?!

  Pojawiają się spekulacje na temat powodu niespodziewanych zaręczyn Dody i Nergala . Niewykluczone, że piosenkarka spodziewa się dziecka.

 • "Tu i teraz"

  "Immerse In Infinity" - o czwartej płycie grupy Lost Soul głośno co najmniej od chwili jej premiery na początku października 2009 roku. Jeszcze przed oficjalnym wydaniem album sprzedawał się jak świeże bułeczki na trasie "Nowa Ewangelia" pomorskiego Behemoth, na której polscy fani mogli się również zaopatrzyć w materiały Witching Hour Productions, nowego wydawcy wrocławskiej formacji.

 • Doda: Zazdroszczę ludziom...

  ..."Myślę, że cały mój fenomen, nie bójmy się użyć tego słowa, bierze się z miłości i akceptacji moich rodziców" - twierdzi Rabczewska na łamach magazynu "Show". Choroba partnera Nergala uświadomiła jej(...), nakręcić kilka dobrych spotów, które rozreklamowałyby ideę przeszczepień, uświadomiły ludziom wagę rejestracji w bazie dawców". Do akcji zaangażuje także Nergala. FB.init...

 • Doda przeżywa dramat! Jej mama walczy z nowotworem!

  ...narzeczonego, Nergala, w walce z białaczką. Robiła wszystko, aby jej ukochany znalazł dawcę i przeszedł pomyślnie przeszczep szpiku. Niestety, muzyk, gdy tylko wyzdrowiał, zakończył ich związek. Teraz Doda po(...), że było to zagranie poniżej pasa, które miało przynieść Szulim sławę oraz większą oglądalność jej programu. "Moi rodzice ciężko przeżyli te newsy w jej programie. Mamę zaatakował nowotwór, tata też...

Wideo na temat: rodzice nergala
 • Wizyta

  Film opowiada historię przeciętnej amerykańskiej rodziny, w której dzieje się coś złego. Coś naprawdę złego... Brat i siostra po tygodniu spędzonym u dziadków zaczynają zachowywać się dziwnie. Wkrótce matka odkrywa, że jej rodzice mają pewien mroczny sekret.

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • Grobowiec Świetlików

  Wstrząsający film, którego scenariusz powstał na podstawie biograficznej powieści Akiyukiego Nosaki. Rozgrywająca się pod koniec II wojny światowej w Japonii historia 14-letniego chłopca i jego młodszej siostry, których rodzice zginęli podczas nalotu. Rodzeństwo jest zdane tylko na siebie, próbując przetrwać w świecie ogarniętym koszmarem wojny...