• Informacje na temat:

  rodzice paris

Artykuły na temat: rodzice paris
 • Paris odwiedzają rodzice

  Wczoraj Kathy (48 l.) i Rick (51 l.) Hilton złożyli w więzieniu półgodzinną wizytę swojej sławnej córeczce. Paris skarżyła się, że złapała przeziębienie, a w dodatku cierpi za kratkami na bezsenność. Podobno jednak odzyskała apetyt.

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Paris Hilton porównuje się do… Alberta Einsteina!

  Paris Hilton (33 l.) nie tylko porównała się do Alberta Einsteina, ale też zaliczyła wpadkę!

 • Paris: Odwiedziny rodziców

  Rodzice Paris Hilton odwiedzili 12 czerwca niesforną córkę w więzieniu.

 • Paris zaczyna odsiadkę

  Paris Hilton (26 l.) rozpoczęła wczoraj 23-dniowy pobyt w więzieniu. Odsiadka miała rozpocząć się jutro, ale w obawie przed paparazzi termin przyjęcia Paris za kratki został przesunięty.

 • Wściekła siostra Paris Hilton

  Wszyscy znamy rywalizację pomiędzy rodzeństwem, a gdy na dodatek mówimy o bogatej i sławnej rodzinie, sprawy wyglądają jeszcze gorzej. Tym razem chodzi o siostrę Paris, projektantkę mody Nicky Hilton, której rodzice nakazali natychmiastowy powrót do domu z Grecji, gdzie przebywała na pokazie mody ze swoim chłopakiem.

 • Nicole Richie rodzi

  Adoptowana córka Lionela Richie i najlepsza przyjaciółka Paris Hilton, Nicole Richie, w ciągu najbliższych godzin zostanie po raz drugi mamą. Gwiazdka reality show ma już 20-miesięczną córkę ze związku z muzykiem Joelem Maddenem. Para wyjawiła, że nie zna płci dziecka. Gdy pod koniec 2007 roku pojawiły się doniesienia, że Nicole jest w pierwszej ciąży, początkowo nikt nie mógł w to uwierzyć...

 • Rodzice Jacksona się rozwodzą!

  Rodzice zmarłego w zeszłym roku Michaela Jacksona postanowili zakończyć trwające ponad 60 lat małżeństwo. Według doniesień, Katherine Jacksona miała dość ekscesów męża.

 • Córka Jacksona próbowała się zabić

  Paris, 15-letnia córka Michaela Jacksona, chciała popełnić samobójstwo.

 • Paris Hilton planuje założenie rodziny

  Amerykańska celebrytka Paris Hilton dojrzała do założenia rodziny. 32-letnia dziedziczka znanej sieci hoteli jest związana z jedenaście lat młodszym modelem Riverem Viiperim i marzy, by w najbliższym czasie zajść w ciążę.

Wideo na temat: rodzice paris
 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...