• Informacje na temat:

  rodzice piotra adamczyka

Artykuły na temat: rodzice piotra adamczyka
 • Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak planują przyszłość. Zostaną rodzicami?

  ...bardzo go zraniła. Potem Piotr zakochał się w Weronice Rosati (35 l.), ale i ta relacja skończyła się fiaskiem.  Znajomi Adamczyka przekonują, że jego nietrafione związki i obawa przed założeniem rodziny to wynik traumatycznego dzieciństwa. Wychowywał się bez taty. Rodzice aktora się rozstali, a kiedy miał 8 lat, jego ojciec umarł. Aktor dopiero dzięki modelce odzyskał wreszcie wewnętrzną równowagę...

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • Rodzice Rosati i Adamczyka też nie akceptują ich związku!

  Osoby z otoczenia Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka twierdzą, że para nie ma wsparcia rodziców.

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • Piotr Adamczyk szuka dziewczyny! Kandydatka musi spełnić jeden ważny warunek

  Piotr Adamczyk (43 l.) znów jest wolny! Co prawda deklaruje, że nie chce angażować się w nowy związek, jednak jego znajomi wiedzą, że nie potrafi on być długo sam i już szukają mu nowej dziewczyny!

 • Plotki i sensacje

  "Wciąż zadziwia mnie to, że tak wiele osób poświęca swoją uwagę sprawom tak błahym, jak sensacyjne lub często banalnie zwykłe wieści z życia tak zwanych gwiazd" - mówi Piotr Adamczyk. Aktor opowiada o swoich nowych wyzwaniach zawodowych.

 • Piotr Adamczyk oświadczył się Weronice Rosati! Kiedy ślub?

  Wspaniały pierścionek na palcu, tajemniczy uśmiech. Wiele wskazuje na to, że Weronika Rosati (30 l.) jest coraz bliżej zostania życiową partnerką Piotra Adamczyka (42).

 • Skandaliczny plakat filmowy?

  2 marca na ekrany naszych kin trafia film "Testosteron" , w którym występują m. in. Borys Szyc, Tomasz Kot i Piotr Adamczyk. W ramach promocji, w wielu polskich miastach pojawiły się wielkie billboardy i plakaty prezentujące bohaterów filmu bez spodni. Przy okazji pojawiła się dyskusja, czy taka forma promocji filmu nie przekroczyła pewnych granic.

 • Piotr Adamczyk: Plotkami i sensacjami nie warto zaprzątać sobie głowy

  Gdy pojawiłeś się na premierze filmu "Wkręceni" Piotra Wereśniaka, na drugi dzień wszystkie portale pisały o tym, że zapuściłeś brodę... Co sądzisz o zgiełku medialnym, który ostatnio ci towarzyszy? - Martwi mnie, że w pogoni za poczytnością, oglądalnością, klikalnością, nawet renomowane i zdawałoby się opiniotwórcze tytuły coraz większy nacisk stawiają na informowanie opinii publicznej...

 • Trzebiatowska jak... Harry Potter

  Noc, zamczysko, tajemnicza postać w płaszczu i światło księżyca odbijające się w charakterystycznych okrągłych okularach. Wbrew pozorom nie jest to scena z nieznanych dotąd przygód Harry'ego Pottera, ale fragment filmu... "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć".

Wideo na temat: rodzice piotra adamczyka
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...