• Informacje na temat:

  rodzice radwańskich

Artykuły na temat: rodzice radwańskich
 • Agnieszka Radwańska: Ślubu udzieli jej znany duchowny!

  Rodzice Agnieszki Radwańskiej nie chcieli potwierdzić ślubu córki, ale zrobiła to jej bliska przyjaciółka. Karolina Woźniacka, duńska tenisistka polskiego pochodzenia, zapytana przez dziennikarzy(...) Radwańskich ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Duchowny poznał tatę Agnieszki, Roberta Radwańskiego, kiedy ten przyjechał do oddalonych o 20 kilometrów od Krakowa Radwanowic w poszukiwaniu korzeni...

 • "Podbić wszechświat"

  Mijają właśnie dwa lata od chwili, gdy na początku lipca 2007 roku pod sklepowe strzechy trafił album "The Apostasy", przełomowe dokonanie Behemoth, nie tylko w sensie muzycznym. Mimo iż na świecie aż huczało od szeroko pojętego sukcesu komercyjnego naszej eksportowej gwiazdy metalu nr 1, rodzimy rynek muzyczny do dziś wydaje się analizować fenomen pomorskiej formacji na zasadzie osobliwego wybryku natury.

 • Katolicki tygodnik przypomina: Agnieszka Radwańska "stara się być w kościele w każdą niedzielę"

  Razem z konkubentem Dawidem Celtem (31 l.), z którym jest związana od trzech lat, zdecydowała się na życie w czystości aż do ślubu. "Seks z wyczuciem. Ale dopiero po ślubie" - tłumaczyła Agnieszka. Wychowała się w tradycyjnym domu, w których rodzice wpajali religijne zasady. Choć w 2011 roku sąd orzekł rozwód państwa Radwańskich, dla córki wartości katolickie pozostały priorytetem. Sportsmenka...

 • "Ciało": Trup w roli głównej

  W czwartek, 22 sierpnia, mija dokładnie dekada od kinowej premiery komedii "Ciało" duetu Andrzej Saramonowicz - Tomasz Konecki. Mający dziś status dzieła kultowego film z miejsca podbił polską widownię (320 tys. widzów), która przyznała mu Złotą Kaczkę.

 • Agnieszka Radwańska opowiedziała o macierzyńskich planach: "Kiedy ja mam rodzić te dzieci?!"

  Agnieszka Radwańska (27 l.) ma przed sobą jeszcze kilka lat sportowej kariery, ale już powoli myśli o założeniu rodziny. Opowiedziała o tym w jednym z programów śniadaniowych.

 • Agnieszka Radwańska wkrótce zostanie mamą?

  Rok temu Agnieszka Radwańska (29 l.) i Dawid Celt (32 l.) stanęli przed ołtarzem. Czyżby teraz przyszedł czas na kolejne zmiany w ich życiu?

 • Agnieszka Radwańska: Jakie ma plany na przyszłość?

  Chce być mamą bliźniąt, chętnie zrobi sobie operację plastyczną... Od tej strony nie znaliście Agnieszki Radwańskiej (28 l.)!

 • Zaskakujące wieści o narzeczonym Agnieszki Radwańskiej! Nie wróży to dobrze!

  Agnieszka Radwańska (28 l.) zaskoczyła wyznaniem na temat swojego przyszłego męża...

 • Radwańscy już po rozwodzie

  Robert i Marta Radwańscy, rodzice Agnieszki, nie są już małżeństwem...

 • Agnieszka Radwańska jeszcze w tym roku weźmie ślub? "Suknia już się szyje"

  ...będzie tradycyjna i wezmą w niej udział rodzice pary młodej". Najbardziej prawdopodobne jest to, że ślub i wystawne wesele odbędą się w Krakowie, czyli rodzinnym mieście Agnieszki. ***