• Informacje na temat:

  rodzice sportowców

Artykuły na temat: rodzice sportowców
 • Jarosław Bieniuk chyba tego się nie spodziewał! Policja weszła do domu jego rodziców!

  Trwa śledztwo w sprawie Jarosława Bieniuka (39 l.), który 16 kwietnia 2018 roku został zatrzymany przez policję. Choć były piłkarz wyszedł już z aresztu, to wciąż w tej sprawie toczy się postępowanie. Jak podaje jeden z tabloidów, w czwartek 25 kwietnia zostało przeszukane mieszkanie rodziców sportowca.

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Piotr Żyła rozwiedzie się z żoną? Do akcji wkroczyli rodzice!

  Piotr Żyła (31 l.) nie wrócił do domu po powrocie z olimpiady. Żona kazała mu się wyprowadzić, ponieważ ponoć ją zdradził. Tą historią od niedawna żyją media. Teraz "Twoje Imperium" publikuje najnowsze wieści, wedle których do akcji wkroczyli rodzice skoczka. Ich zadaniem ma być niedopuszczenie do rozwodu.

 • Czy "Whiplash" pokazuje prawdę?

  Głośny film "Whiplash", który na ekrany polskich kin wszedł na początku stycznia, zdobył pięć nominacji do Oscara i zbiera entuzjastyczne recenzje. Jednak w środowisku muzycznym, a zwłaszcza jazzowym, obraz ma wielu krytyków.

 • Oscar Pistorius: Rodzice zabitej dziewczyny nie zgadzają się, by wcześniej opuścił więzienie!

  Rodzice Reevy Steenkamp chcą, by Oscar Pistorius (28 l.) odbył pełny wymiar kary.

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

 • Robert Kubica pogodzi rodziców?

  Robert Kubica cudem uszedł z życiem. Swój najbliższy występ planuje w... Watykanie. Czy uda mu się pogodzić rodziców?

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • Myślała, że syn Antoni (20 l.) zostanie sportowcem. A on postanowił iść w ślady znanych rodziców.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

Wideo na temat: rodzice sportowców
 • Tom Daley i jego ukochany zostaną rodzicami!

  Słynny sportowiec i mistrz olimpijski w skokach do wody Tom Daley oraz jego ukochany Dustin Lance Black będą mieli dziecko. Para ogłosiła radosną nowinę na Instagramie. Daley podzielił się z fanami zdjęciem USG. 23-letni sportowiec i 43-letni reżyser skorzystali z surogatki. Daley i Black sformalizowali swój związek w 2017 roku. (Cover Video/x-news)