• Informacje na temat:

  rodzice tomasza

Artykuły na temat: rodzice tomasza
 • Edyta Górniak wyjawiła prawdę o swojej relacji z Tomaszem

  ...ze swoim partnerem, Mateuszem. Kiedy w marcu tego roku w mediach pojawiły się wspólne zdjęcia diwy i przystojnego byłego piłkarza Arki Gdynia, Tomasza Mazurkiewicza, jej fani mieli nadzieję, że w końcu(...)... przyjaźń! "Jesteśmy w wielkiej przyjaźni i bardzo życzliwej relacji. Spędziliśmy razem święta, rodzice Tomka wspaniale nas ugościli, traktują mojego syna jak własnego wnuka" - wyznała w rozmowie z naszym...

 • Tomasz Stockinger: Kameralne urodziny

  Tomasz Stockinger, odtwórca roli doktora Lubicza w serialu "Klan", kończy dziś 60 lat.

 • Tomasz Schuchardt i Kamila Kuboth zostali rodzicami!

  Tomasz Schuchardt (30 l.) i Kamila Kuboth (30 l.) od dawna myśleli o powiększeniu rodziny. Najpierw jednak uwili dla malucha bezpieczne gniazdko. Są w nim szczęśliwi we trójkę!

 • Tomasz Raczek o poezji "Idy"

  "Ida" posługuje się językiem poezji - nie publicystyki - dzięki czemu jest zrozumiała dla widzów na Zachodzie, którzy docenili ją bardziej niż Polacy; to zasługa reżysera Pawła Pawlikowskiego, który studiował i pracuje w Wielkiej Brytanii - uważa Tomasz Raczek.

 • Edyta Górniak o relacji syna z Tomaszem Mazurkiewiczem! Nie ma powodów do radości!

  ...razem.  "Allanek bardzo polubił Tomasza. Teraz jak byłam w Stanach Zjednoczonych i on miał majówkę, to zrobili sobie taki sportowy czas. Pojechał do niego i planowali sobie różne działania, aby poprawić(...) bardzo chcą, aby ich rodzice byli razem.  Całą rozmowę z Edytą możecie zobaczyć poniżej. 

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

 • Tomasz Oświeciński nie posiada się z radości! To wielkie wydarzenie!

  To był trudny czas dla Tomasza i jego byłej żony Oli. Kiedy podjęli decyzję o rozstaniu, ich świat legł w gruzach. Najbardziej w całej sytuacji ucierpiała Maja, która jest silnie związana zarówno z mamą, jak i z tatą. To ona dążyła do tego, by rodzice do siebie wrócili i faktycznie tak niedawno się stało! Aktor i jego ukochana podjęli decyzję, by dać sobie jeszcze jedną szansę. To także pozwoliło...

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • Kinga Rusin i Tomasz Lis zaskoczą wszystkich! Tego nikt się nie spodziewał!

  Stosunki między nimi od dawna nie były tak serdeczne. W obliczu nadchodzących świąt Kinga Rusin (47 l.) zdobyła się na piękny gest wobec byłego małżonka, Tomasza Lisa (52 l.).

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

Zdjęcia na temat: rodzice tomasza
Wideo na temat: rodzice tomasza
 • Zosia Zborowska jako Tomasz Niecik w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Narodziła się właśnie nowa gwiazda! Zosia Zborowska coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie. I to nie tylko za sprawą znanych rodziców. Jej występ w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" może z niej zrobić wielką gwiazdę. Wystarczy spojrzeć na to, jak genialnie wcieliła się w Tomasza Niecika! Gwiazdor disco polo doczekał się doskonałego sobowtóra!

 • Tomasz Jacyków ociepla wizerunek: Opiekowałem się dziećmi z porażeniem mózgowym

  Tomasz Jacyków po wyznaniu, iż w wieku 16 lat był kochankiem pedofila Wojciecha Kroloppa i gdyby nie on, "zabrandzlowałby się na śmierć", został usunięty z anteny TVN. Teraz próbuje odrobinę ocieplić swój wizerunek i wspomina "młodzieńcze" czasy, kiedy opiekował się dziećmi z porażeniem mózgowym. "Chciałem udowodnić rodzicom, że się nie boję pracy" - opowiada. "To był fantastyczny czas poznania człowieczeństwa. Bardzo dużo mi to dało" - mówi. (Na językach/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1787.

  Po pogrzebie Marty Paweł nie jest pewien, czy chce kontynuować prace nad filmem o Walawskiej. Ku jego zaskoczeniu, Dąbrowski zamierza włączyć do projektu Umińską. Najemcy mieszkania Gawrona - Renata i Grzegorz - starają się nie rzucać w oczy sąsiadom. Tymczasem Amelia i Tomasz zapraszają nowych lokatorów na herbatę. Pojawienie się Bożeny u rodziców budzi niepokój tajemniczej pary. Róża wraca wreszcie do domu. Atmosferę powitalnej imprezy burzy pojawienie się Kazika, który zabiera Zuzię na...