• Informacje na temat:

  rodzice tomasza karolaka

Artykuły na temat: rodzice tomasza karolaka
 • Viola Kołakowska i Tomasz Karolak: Rozstanie? Jednak nie!

  ......" – stwierdził. Relacja Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej od lat nie należy do najłatwiejszych. Para wielokrotnie rozstawała się i wracała do siebie. Nie chcą stracić, tego, co mają Aktor długo nie(...). Dzieciakom dopisywały humory. Po skończonym posiłku biegały radośnie między stolikami.  Ich rodzice natomiast w skupieniu patrzyli sobie w oczy. Widać było między nimi czułość. I choć ponad miesiąc...

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • Od rozstania Tomasza Karolaka (46 l.) z Violą Kołakowską (40 l.) minęło pół roku. Dziś, jak przyznaje ze smutkiem aktor, niewiele wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie wrócili do siebie.

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Viola Kołakowska i Tomasz Karolak: W końcu będzie dobrze?

  ...rodzinnego gniazda. Jego rodzice byli wojskowymi, panowała tam surowa dyscyplina. Buntował się. - Nawet uciekłem z domu. Nie było mnie dwa tygodnie. Mama odchodziła od zmysłów - wspominał. Ten...

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Weronika Książkiewicz i Tomasz Karolak: Co naprawdę ich łączy?

  ...10 latach związku Viola odeszła od Karolaka. Stwierdziła,że ma dość poświęcania się dla niego. Dzieci są już odchowane,a ona pragnie zająć się swoją karierą, którą kiedyś porzuciła. Wkrótce u boku(...) się jako rodzice. Karolak twierdzi, że dzieci to najlepsza rzecz, jaka mu się przydarzyła. O Borysie aktorka mówi, że to mężczyzna jej życia.  Czy jest szansa, by przyjacielska relacja Weroniki...

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

 • "39 i pół tygodnia": Tomasz Karolak poszedł na terapię, bo nie umiał okazywać uczuć!

  ...szczerze w programie Magdy Mołek "W roli głównej". - Rodzice kompletnie we mnie nie wierzyli. Byłem jako nastolatek po tak potwornych wojnach z nimi, że ich słowa nie robiły jednak na mnie żadnego(...) i zamknąłem się w skorupie, z której nie potrafiłem wyjść - twierdzi. Tomasz Karolak jest pewny, że właśnie dlatego, iż rodzice nie okazywali mu uczuć, on też nie potrafił tego robić, więc wszystkie...

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

Zdjęcia na temat: rodzice tomasza karolaka