• Informacje na temat:

  rodzice wsparcie

Artykuły na temat: rodzice wsparcie
 • Małgorzata Foremniak: Wsparcie w kłopotach

  ..., by rodzice ingerowali w moje życie" – opowiadała aktorka.  I choć nie mieszkały razem, miały bardzo dobry kontakt. Nagle i zupełnie niespodziewanie ich relacje zaczęły się psuć. Wszystko przez...

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • Martyna Wojciechowska apeluje o wsparcie finansowe

  Martyna Wojciechowska (42 l.) zaangażowała się w budowę "Świetlikowa" - hospicjum stacjonarnego dla nieuleczalnie chorych dzieci w Tychach. By zamknąć pierwszy etap budowy, potrzebne jest 640 tys. złotych. Podróżniczka apeluje więc o wsparcie finansowe.

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • Michał Olszański: Żona zawsze była dla mnie wsparciem!

  ...i siostrze rodzice nie dawali powodów do kontestowania, bo mieliśmy fajny dom. Więc ta tęsknota spowodowała, że fascynowała mnie młodzież, która była w kontrze do norm społecznych. Skoro chciał pan(...). Ją muszę wymienić na pierwszym miejscu. Miałem kilka trudnych momentów w życiu, ale od Magdy zawsze dostałem ogromne wsparcie. Mam do niej wielkie zaufanie.  Wiem, że miał pan problemy wychowawcze...

 • "Dumni i wściekli" : Geje i Lesbijki Wspierają Górników!

  W 1985 roku na czele dorocznej Parady Gejów i Lesbijek w Londynie poszli walijscy górnicy. Oko za oko, ząb za ząb. Rok wcześniej otrzymali finansowe i moralne wsparcie od grupy zapalonych homoseksualistów, więc postanowili się odwdzięczyć. Bo tylko w grupie, jedności i solidarności siła; zwłaszcza kiedy wróg jest wspólny. W znakomitych i wzruszających "Dumnych i wściekłych" Mathew Warchus

 • Edyta Górniak w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie ze strony mamy

  Edyta Górniak (43 l.) przeżywa teraz trudne chwile. Konflikt z dziadkami jej synka Allanka przeniósł się na salę sądową. Na szczęście wokalistka może liczyć na wsparcie swojej mamy.

 • Conchita Wurst "You Are Unstoppable": Pikantne szczegóły autobiografii

  W Berlinie odbyła się premiera autobiografii Conchity Wurst połączona z premierą nowego singla laureatki Eurowizji 2014 - "You Are Unstoppable".

 • Beata Tadla wprowadza życiowe zmiany. Nie jest samotna! Zamieszkali z nią... rodzice!

  Wielkie zmiany w życiu Beaty Tadli (42 l.). Odkąd Jarosław Kret (54 l.) wyprowadził się z domu, zapewne czuła się osamotniona, także w opiece nad synem, który wchodzi w trudny wiek. Co prawda może liczyć na wsparcie ojca chłopaka, ale to nie to samo – w końcu nie mieszkają razem. Na szczęście teraz już koniec z samotnością! Do dziennikarki wprowadzili się rodzice.

 • Anna Gornostaj: W teatrze jak w domu

  Anna Gornostaj dla każdego znajdzie ciepłe słowo. Aktorka zdradza, co fascynuje ją w podróżach i dlaczego jej bohaterka stanęła murem za wnukiem.

Zdjęcia na temat: rodzice wsparcie
Wideo na temat: rodzice wsparcie
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1828.

  Julita i Józek organizują pochówek synka, dostają duże wsparcie duchowe od księdza Tadeusza. Darek i Władek wyprowadzają się, by zrozpaczeni rodzice mogli w spokoju przeżyć żałobę. Janicki szuka sposobu na pozbycie się Gawrona z wylicytowanego przez siebie mieszkania. Mariola zaskakuje Borysa swoim powrotem do pracy i tym, że pracownica i Aldona dogadały się między sobą. Piotr zaczyna grozić

 • Thor ratuje przyjaciół

  Thor, pewien siebie nastolatek, mając jako oręż magiczny młot i wsparcie niezbyt doskonałych bogów, wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i jej armii gigantów, którzy zagrażają jego wiosce. Czy uda mu się ich pokonać?

 • Wizyta

  Film opowiada historię przeciętnej amerykańskiej rodziny, w której dzieje się coś złego. Coś naprawdę złego... Brat i siostra po tygodniu spędzonym u dziadków zaczynają zachowywać się dziwnie. Wkrótce matka odkrywa, że jej rodzice mają pewien mroczny sekret.

Dyskusje na temat: rodzice wsparcie
 • Re: "Na dobre i na złe": Powrót Blanki

  Nie przesadzacie? Ok, nie sprawdziła się przy Blance ale była wtedy nastolatką, uczyła się, to jej nie usprawiedliwia ale ludzie się zmieniają, dorastają... Teraz dałaby radę. Trzeba też zauważyć, że teraz ma Adama (wsparcie) a wtedy ojciec Blanki ją zostawił i poniekąd rodzice namówili ją by oddała im córkę pod opiekę...

 • Re: "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan urządzi huczne święta w nowym domu

  list z prośbą o wsparcie dla jakiejś dziewczynki! A mnie z mojej marnej emerytury ledwo starcza na chleb, mleko i opłaty i mam jeszcze cudze dzieci ratować? A gdzie do diabła jest państwo? A gdzie rodzice tych dzieci? Każdy z nich dostaje 500+ i jeszcze im mało?

 • Re: Doktor House w spódnicy!

  wystukiwaną. Owszem, Lena obroniła doktorat po operacji, bo miała ogromne wsparcie Witka i jest na etapie dalszej drogi zawodowej niż Agata, która takiego wsparcia nie ma, bo rodzice nie żyją, a brat