• Informacje na temat:

  rodzice wsparcie

Artykuły na temat: rodzice wsparcie
 • Małgorzata Foremniak: Wsparcie w kłopotach

  ..., by rodzice ingerowali w moje życie" – opowiadała aktorka.  I choć nie mieszkały razem, miały bardzo dobry kontakt. Nagle i zupełnie niespodziewanie ich relacje zaczęły się psuć. Wszystko przez...

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • Martyna Wojciechowska apeluje o wsparcie finansowe

  Martyna Wojciechowska (42 l.) zaangażowała się w budowę "Świetlikowa" - hospicjum stacjonarnego dla nieuleczalnie chorych dzieci w Tychach. By zamknąć pierwszy etap budowy, potrzebne jest 640 tys. złotych. Podróżniczka apeluje więc o wsparcie finansowe.

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • Michał Olszański: Żona zawsze była dla mnie wsparciem!

  ...i siostrze rodzice nie dawali powodów do kontestowania, bo mieliśmy fajny dom. Więc ta tęsknota spowodowała, że fascynowała mnie młodzież, która była w kontrze do norm społecznych. Skoro chciał pan(...). Ją muszę wymienić na pierwszym miejscu. Miałem kilka trudnych momentów w życiu, ale od Magdy zawsze dostałem ogromne wsparcie. Mam do niej wielkie zaufanie.  Wiem, że miał pan problemy wychowawcze...

 • "Dumni i wściekli" : Geje i Lesbijki Wspierają Górników!

  W 1985 roku na czele dorocznej Parady Gejów i Lesbijek w Londynie poszli walijscy górnicy. Oko za oko, ząb za ząb. Rok wcześniej otrzymali finansowe i moralne wsparcie od grupy zapalonych homoseksualistów, więc postanowili się odwdzięczyć. Bo tylko w grupie, jedności i solidarności siła; zwłaszcza kiedy wróg jest wspólny. W znakomitych i wzruszających "Dumnych i wściekłych" Mathew Warchus

 • Martyna Wojciechowska pokazała rodziców! Do kogo jest podobna?!

  Martyna Wojciechowska (44 l.) wielokrotnie podkreślała, jak ważną rolę w jej życiu pełnią rodzice. Podróżniczka właśnie pochwaliła się wspólnym zdjęciem i napisała kilka wzruszających słów o mamie i tacie.

 • Conchita Wurst "You Are Unstoppable": Pikantne szczegóły autobiografii

  W Berlinie odbyła się premiera autobiografii Conchity Wurst połączona z premierą nowego singla laureatki Eurowizji 2014 - "You Are Unstoppable".

 • Edyta Górniak w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie ze strony mamy

  Edyta Górniak (43 l.) przeżywa teraz trudne chwile. Konflikt z dziadkami jej synka Allanka przeniósł się na salę sądową. Na szczęście wokalistka może liczyć na wsparcie swojej mamy.

 • Anna Gornostaj: W teatrze jak w domu

  Anna Gornostaj dla każdego znajdzie ciepłe słowo. Aktorka zdradza, co fascynuje ją w podróżach i dlaczego jej bohaterka stanęła murem za wnukiem.

Zdjęcia na temat: rodzice wsparcie
Wideo na temat: rodzice wsparcie
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1828.

  Julita i Józek organizują pochówek synka, dostają duże wsparcie duchowe od księdza Tadeusza. Darek i Władek wyprowadzają się, by zrozpaczeni rodzice mogli w spokoju przeżyć żałobę. Janicki szuka sposobu na pozbycie się Gawrona z wylicytowanego przez siebie mieszkania. Mariola zaskakuje Borysa swoim powrotem do pracy i tym, że pracownica i Aldona dogadały się między sobą. Piotr zaczyna grozić

Dyskusje na temat: rodzice wsparcie
 • Re: "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan urządzi huczne święta w nowym domu

  list z prośbą o wsparcie dla jakiejś dziewczynki! A mnie z mojej marnej emerytury ledwo starcza na chleb, mleko i opłaty i mam jeszcze cudze dzieci ratować? A gdzie do diabła jest państwo? A gdzie rodzice tych dzieci? Każdy z nich dostaje 500+ i jeszcze im mało?

 • Re: Doktor House w spódnicy!

  wystukiwaną. Owszem, Lena obroniła doktorat po operacji, bo miała ogromne wsparcie Witka i jest na etapie dalszej drogi zawodowej niż Agata, która takiego wsparcia nie ma, bo rodzice nie żyją, a brat