• Informacje na temat:

  rodzice wyjechali

Artykuły na temat: rodzice wyjechali
 • Cezary Pazura z żoną Edytą wyjechali na wakacje. Mieli ręce pełne roboty

  Cezary (57 l.) i Edyta (31 l.) Pazurowie wraz z dziećmi: Amelią, Antonim i Ritą wyjechali na wakacje. Okazuje się, że małżonkowie na wczasach mieli przy swoich pociechach ręce pełne roboty, co dokumentuje zabawny opis.

 • Małgorzata Rozenek na ratunek

  Dwie młode kobiety, dwie duże rodziny, dwa ogromne domy, liczne problemy i życiowe zobowiązania. Tak w skrócie przedstawia się charakterystyka kolejnych bohaterek programu "Perfekcyjna Pani Domu". Do tego jak zwykle wymówki o braku wolnego czasu, natłoku obowiązków i poświęcaniu się dzieciom. Czas na zmiany!

 • Pod koniec zeszłego roku Grzesiek i Ania, którzy poznali się w "Rolnik szuka żony 2", zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich synek Jan. Raz po raz rolnik chwali się swoją szczęśliwą rodzinką na profilu na Facebooku. I tak znajdują się tam fotki ze spacerów i codziennych aktywności, które podejmują młodzi rodzice. Grzesiek relacjonuje, co słychać u nich i małego Janka. "Na razie mamy małe...

 • Natalia Avelon po raz pierwszy w polskim serialu

  Piękna Polka, która do tej pory była znana i uznana za naszą zachodnia granicą, po raz pierwszy występuje w polskim serialu Natalię Avelon zobaczymy w "Na krawędzi 2" już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.

 • Edyta Górniak wyjechała do Ameryki za miłością?!

  ...ocean myślą rodzice byłego męża artystki. Oni przecież też bardzo kochają swego wnuczka Allana i chcieliby widywać go jak najczęściej. Czy będzie to możliwe?

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Helena Englert studiuje na ekskluzywnej uczelni! Rodzice zapłacą fortunę!

  Ukochana córka Jana Englerta (76 l.) i Beaty Ścibiakówny (51 l.) właśnie wyfrunęła z rodzinnego gniazda. Ona sama, jak i jej sławni rodzice bardzo to przeżyli. Helena zdecydowała, że będzie studiować daleko od rodzinnego domu, bo aż w Stanach Zjednoczonych.  Ostatni rok nie był dla córki aktora najłatwiejszy. Wiele poświęciła, by dostać się na wymarzoną uczelnię. Ciężką pracę i naukę przypłaciła...

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Sylwia Grzeszczak i Liber zabrali w podróż poślubną rodziców!

  Sylwia Grzeczak (25 l.) i Liber (33 l.) po cichym ślubie wyjechali w krótką podróż poślubną. Towarzyszą im ponoć rodzice!

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

Zdjęcia na temat: rodzice wyjechali
Wideo na temat: rodzice wyjechali
 • Anka Wendzikowska nie puści córki na wakacje

  Na pierwsze wakacje bez rodziców Anka Wendzikowska wyjechała w wieku 15 lat. Dziś wspominając "wybryki" z tamtego okresu, prawdopodobnie nigdzie nie wyśle córki samej.

 • Małgosia i Radosław o swoich świątecznych planach

  Celebryci jakiś czas temu zdradzili Agnieszce Jastrzębskiej, że na tegoroczne święta Bożego Narodzenia planują wyjechać gdzieś do ciepłych krajów. Czy plan się uda? - Tak, wyjeżdżamy, ale 25 grudnia, bo wigilię spędzamy z rodzicami - wyjawiła Małgorzata. - Nowy Rok przywitamy pod palmami - dodał Radosław. (x-news/DDTVN)

 • "M jak miłość": Odcinek 1442.

  W Grabinie Dariusz zwabia do swojego domu Basię Rogowską i zamyka małą w jednym z pokoi. Gdy dziewczynka nie przychodzi do szkoły, rodzice zgłaszają jej zaginięcie na policji. Tymczasem Stadnickiego odwiedza nagle Kisielowa. Z kolei w Warszawie Magda wychodzi w końcu ze szpitala, a Kinga organizuje dla Chodakowskiej w bistro przyjęcie niespodziankę. Kamil zapowiada przyjaciółce, że na jakiś czas

Dyskusje na temat: rodzice wyjechali
 • Re: Klan

  Jasiek nie mogl wyjechac bo dwa dni po wyjezdzie mial brac udzial w studniowce a teraz okazuje sie,ze Ramona traci sukienke a rodzice Jaska przywoza jej ze Szwajcarii kreacje na studniowke. Wyjechali na kilka godzin?;)

 • Re: Agnieszka Więdłocha (Lena)

  Śliczna aktorka, fajnie gra. Ciekawe jak zareaguje jak się dowie, że jej rodzice nie wyjechali so Palestyny tylko ich zamordowali.

 • Re: Antoni Pawlicki (Janek Markiewicz)

  Zgadza się to bardzo dobry aktor. Gra ze swobodą i jest bardzo naturalny, bardzo dobrze pasuje do tej roli. Swoją drogą ciekawe kiedy powie swojej świeżo upieczonej żonie,że jej rodzice wcale nie wyjechali do Palestyny,tylko zostali zamordowani....