• Informacje na temat:

  rodzina 2 8

Artykuły na temat: rodzina 2 8
 • Rewolucja w rodzinie Anny Guzik!

  W jej życiu od ośmiu miesięcy królują nie dwie, a trzy córeczki: Basia, Nina i Bogna, najmłodsza. Anna Guzik (41 l.) ma pełne ręce pracy. Teraz dodała sobie jej jeszcze więcej. Jak sobie radzi?

 • T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée

  Kino Pod Baranami zaprasza na kolejną edycję przeglądu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, podczas której będzie można obejrzeć siedem filmów ostatniej edycji wrocławskiego festiwalu. Przegląd odbędzie się w 25 miastach w Polsce. W Krakowie potrwa od 2 do 8 stycznia 2015.

 • ​"Kroniki Times Square" ("The Deuce"): 2. sezon, data premiery, obsada, gdzie oglądać?

  .... (Serial HBO Prawo ulicy ) jako nowojorski detektyw Chris Alston, Chris Bauer ( Prawo ulicy ) jako Bobby Dwyer, kierownik salonu masażu i szwagier Martino, Michael Rispoli (serial HBO Rodzina Soprano...

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

 • Ruszyły zdjęcia do 2. serii "Ja to mam szczęście!"

  W poniedziałek ruszyły zdjęcia do 2. serii "Ja to mam szczęście!". Pierwszy dzień na planie należał do... zwierząt. Tadeusz (Tomasz Karolak) grał ze ślimakiem i kotem, Joanna (Kinga Preis) odkryła w swojej kuchni szczura! Efekty tej nietypowej współpracy aktorów ze zwierzętami będziemy mogli oglądać już od 8 października.

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • Najlepiej zarabiający telewizyjni aktorzy. Kto znalazł się na liście?

  Sofia Vergara i Jim Parsons są najlepiej zarabiającymi aktorami telewizyjnymi w Stanach Zjednoczonych. W 2016 roku na koncie zgromadzili odpowiednio - Jim Parsons ("Teoria wielkiego podrywu") 25,5 miliona dolarów, a Sofia Vergara ("Współczesna rodzina") - 43 miliony dolarów.

 • Głosuj na serial wszech czasów

  "Janosik", "Klan" a może "Ojciec Mateusz". Który z 25. polskich seriali telewizyjnych zostanie Serialem Wszech Czasów? Tego dowiemy się 21 czerwca podczas gali zakończenia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych. Głosowanie potrwa do 14 czerwca.

 • "Na dobre i na złe": Konica kończy z samotnością!

  ...​Robert Koszucki lubi bohaterów z pogmatwanym życiorysem - takim, jak doktor Konica, którego gra w serialu. Najbardziej jednak liczy się dla niego rodzina. - Bycie tatą jest dla mnie bezcennym doświadczeniem - przyznaje.

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

Dyskusje na temat: rodzina 2 8
 • Re: Zagraniczne hity na wiosnę 2014

  Dla mnie najlepsze seriale to:1-Dexter,2-Gra o tron,3-Breaking bad,4-Fringe,5-Sons of anarchy,6-The walking dead,7-Flash Forward,8-Rodzina Borgiów,9-Wilfred,10-Herosi

 • Re: To koniec "Wszystko przed nami"!

  ciekawe kto policzył te głosy oglądalności ja z całą rodzina go oglądam przy jednym telewizorze razem z dziecmi 8 osób: - dziadkowie , ja z żoną, szwagierka z mężem i 2 dzieci Pozdrawiam aktorów z serialu

 • Re: To koniec "Wszystko przed nami"!

  no właśnie ale to nadal jest jeden telewizor... gdyby każdy oglądał na swoim TV? no jak by wtedy słupki podskoczyły? ciekawe kto policzył te głosy oglądalności ja z całą rodzina go oglądam przy jednym telewizorze razem z dziecmi 8 osób: - dziadkowie , ja z żoną, szwagierka z mężem i 2 dzieci Pozdrawiam aktorów z serialu