• Informacje na temat:

  rodzina beckhamów 2012

Artykuły na temat: rodzina beckhamów 2012
 • Razem w życiu i w... serialu

  Tabloidy już nazywają ich polską wersją Victorii i Davida Beckhamów. Podobno aktorski debiut Jarosława Bieniuka na planie serialu "Daleko od noszy" sporo go kosztował. Szczególnie nerwów. Na(...) Ania Przybylska. Pojawienie się postaci Wiktora w serialu nawiązuje do wątku związanego z przygotowaniami personelu serialowego szpitala do Euro w 2012 roku. Odcinek z udziałem Bieniuka będzie nosić...

 • David Beckham w adaptacji komiksu

  David Beckham, były gwiazdor światowego futbolu, po zakończeniu sportowej kariery ma kilka pomysłów na życie. Najnowszym z nich jest aktorstwo. Anglik ma spróbować swoich sił w szpiegowskiej adaptacji komiksu "The Secret Service" w reżyserii Matthew Vaughna.

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Razem w życiu i w... serialu

  Najpierw był ich wspólny występ w reklamie, a chwilę później w serialu "Daleko od noszy". Czyżby Anna Przybylska postanowiła wciągnąć w świat show-biznesu życiowego partnera, Jarosława Bieniuka?