• Informacje na temat:

  rodzina boruca

Artykuły na temat: rodzina boruca
 • Artur Boruc walczy o syna! "Nie chce czekać z założonymi rękami"

  Artur Boruc (36 l.) nie odpuszcza i zrobi wszystko, by sąd przyznał mu opiekę nad synem Aleksandrem (8 l.). Na tę chwilę chłopcem opiekuje się rodzina byłej żony bramkarza. Czy wkrótce to się zmieni?

 • "Byliśmy dumni z Artura Boruca"

  O epokowym dla post-rocka debiucie "Young Team", wydanym na jesieni 2008 roku albumie "The Hawk Is Howling" i... Arturze Borucu z muzykami Mogwai i jednocześnie wiernymi fanami Celtic Glasgow - Stuartem Braithwaitem i Dominikiem Aitchisonem - rozmawiał Artur Wróblewski.

 • Marcin Dubieniecki planuje ślub z byłą Boruca?! I wkrótce znów zostanie tatą?!

  Marcina.  Jak widać na zdjęciach, po wyjściu z kina, w dobrych humorach, niczym kochająca się rodzina, udali się na spacer, a potem razem zjedli obiad na sopockim deptaku.  I nie byłoby w tym nic(...) wkrótce ich rodzina ma się powiększyć. Podobno będzie syn.

 • Rod Stewart: Kolejne dziecko?

  60-letni Rod Stewart nic sobie nie robi ze swojego wieku i zachowuje się niczym młodzieniaszek. W grudniu ma na świat przyjść jego siódme dziecko, a szkocki wokalista, razem ze swoją narzeczoną Penny Lancaster (34 l.), zapowiada, że będą się starać o następne. "Oboje uwielbiamy dzieci i chcemy mieć dużą rodzinę" - mówi Lancaster.

 • Rodzina żony Boruca cierpi

  Romans Artura Boruca i porzucenie przez niego ciężarnej żony dotknął całą jej rodzinę. Mimo to Modrzewscy nie chcą wypowiadać się źle o piłkarzu w prasie. A może dopiero szykują się do zemsty?

 • Czas na stabilizację

  Od kilku miesięcy spędza więcej czasu na planie "M jak miłość", bo scenarzyści rozwinęli wątki z udziałem jego bohatera. Wszystko wskazuje na to, że Paweł wreszcie znajdzie miłość swojego życia.

 • Boruc przedstawił kochankę rodzinie

  Wizyta Artura Boruca w Polsce nie należała do lekkich i przyjemnych. Jak donosi "Fakt", bramkarz na ślubie siostry pojawił się w towarzystwie kochanki spóźniony i zestresowany. Sara, ubrana w różową(...) od czasu do czasu sięgał do kieszeni po paczkę papierosów" - czytamy w tabloidzie. Przypomnijmy: bramkarz rozstał się już formalnie ze swoją żoną Kasią, którą zostawił tuż po narodzinach swojego...

 • Piłkarski Mezo w INTERIA.PL

  W środę, 29 sierpnia, w LIVE.INTERIA.TV odbył się wideoczat z Mezo. Raper opowiadał głównie o projekcie "Z podwórka na stadion", na który nagrał też nowy utwór.

 • Boruc zdradzał ciężarną żonę

  ..., Artur już spotykał się z Sarą, znacznie młodszą od niego dziewczyną z dzieckiem" - dodaje znajoma Artura. Ojciec Boruca, pan Władysław, również jest zaniepokojony: "Syn jest dorosłym człowiekiem(...), co z nim jest". Żona Boruca po doniesieniach o romansie męża, wyprowadziła się z synkiem Aleksem do rodziców. Płacze, kiedy ktoś pyta ją o małżeństwo. "Ostrzegałem, że to się dla niego źle skończy. Bez...

 • Muzycy to też kibice

  Kazik i Muniek kibicują Legii Warszawa, raper Peja Lechowi Poznań, w Krakowie Andrzej Sikorowski wspiera Wisłę, a Maciej Maleńczuk napisał hymn dla Cracovii. Jak widać, nie tylko na świecie słynni muzycy, jak np. Rod Stewart czy Sting, nie boją się przyznawać do miłości do barw klubowych.