• Informacje na temat:

  rodzina brada pitta

Artykuły na temat: rodzina brada pitta
 • Angelina Jolie i Brad Pitt adoptują sierotę z Syrii?!

  Czyżby liczna rodzina Angeliny Jolie (40 l.) i Brada Pitta (51 l.) miała się powiększyć? Zagraniczne media twierdzą, że para chce adoptować kolejne dziecko. Tym razem ma to być sierota z Syrii.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Brad Pitt chodzi na terapię. To pomoże mu odbudować relacje z dziećmi i Angeliną?

  Terapia AA. To właśnie te zajęcia pochłaniają ostatnio Brada Pitta najbardziej. - Uwielbiam je - przyznał w niedawnym wywiadzie hollywoodzki gwiazdor. - Musiałem przejść przez wizyty u dwóch lekarzy(...) zdaje sobie sprawę, że zafundował piekło żonie i szóstce dzieci. - To dla nich bardzo trudne, kiedy rodzina tak nagle się rozpada - powiedział. Być może kolejnym etapem jego powrotu do normalności ma...

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt nadal prowadzą wspólny biznes!

  Angelinę Jolie (41 l.) i Brad Pitta (53 l.) łączą nie tylko wspomnienia i dzieci, ale także wspólny biznes, w który oboje się angażują.

 • Jennifer Aniston: Szczęśliwa bez dzieci

  Jennifer Aniston zareagowała na prasowe spekulacje sugerujące, że wybrała karierę zamiast macierzyństwa. Gwiazda nazwała te uwagi "niegrzecznymi, obraźliwymi i dylentanckimi".

 • Angelina Jolie i Brad Pitt najedli się strachu!

  Aktorska para znalazła chwilę wolnego w swoich napiętych grafikach i zabrała szóstkę swoich dzieci na zimowe wakacje. Cała rodzina wypoczywa w na wyspie Phuket w Tajlandii. Nie brakuje tam atrakcji, z których pociechy Jolie i Pitta chętnie korzystają. Niestety, rodzinnego wypadu nie będzie zbyt dobrze wspominał 12-letni Pax Jolie-Pitt. Jak donoszą zagraniczne media, chłopiec podczas...

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Brad Pitt zrobił Angelinie karczemną awanturę!

  Angelina Jolie (39 l.) i Brad Pitt (50 l.) już przeżywają małżeński kryzys?

 • Angelina Jolie: Przeszłam operację usunięcia jajników

  Angelina Jolie napisała na łamach wtorkowego "New York Timesa", że w ubiegłym tygodniu z obawy przed rakiem przeszła profilaktyczną operację usunięcia jajników i jajowodów. Prawie dwa lata temu gwiazda zdecydowała się na prewencyjną podwójną mastektomię.

Wideo na temat: rodzina brada pitta
 • Angelina Jolie i Brad Pitt opowiedzieli o chorobie aktorki!

  zrobić wszystko, aby rodzina trzymała się razem w ciężkich chwilach. Czy Brangelina to małżeństwo doskonałe? (Cover Video/x-news)

 • Siódme urodziny syna Angeliny i Brada

  Pax Thien, adoptowany syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, urodził się 29 listopada 2003 roku w Wietnamie. Z okazji urodzin rodzina zorganizowała chłopcu przyjęcie na łodzi w Paryżu.

 • Kwitnąca Jennifer Aniston

  Aktorce najwyraźniej służy romans z Johnem Mayerem. Na lotnisku w Los Angeles, gdzie zjawiła się 22 czerwca, wręcz promieniała z miłości. Wydaje się, że nie psuje jej już humoru powiększająca się w tempie geometrycznym nowa rodzina Brada Pitta.