• Informacje na temat:

  rodzina colina

Artykuły na temat: rodzina colina
 • Alicja Bachleda-Curuś: rodzina naciska, by wreszcie wyszła za mąż?

  Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) wcale nie spieszy się przed ołtarz, choć wie, że rodzina chętnie pobawiłaby się na jej weselu. Wszyscy nie mogą doczekać się momentu, aż aktorka oznajmi, że się zakochała i wkrótce wyjdzie za mąż.

 • Artur Żmijewski jako miś Paddington

  Artur Żmijewski przemówi głosem misia Paddingtona w polskiej wersji językowej ekranizacji powieści Michaela Bonda. W oryginale usłyszymy Colina Firtha.

 • Colin Farrell zdradzał Alicję po narodzinach syna?

  ...była... Elizabeth Taylor (†79). Ich znajomość rozpoczęła się w 2009 r. w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles w dniu, gdy na świat przyszedł syn Alicji i Colina - Henry Tadeusz (5,5). - To było godzinę przed jego narodzinami. Czekałem na korytarzu i wpadłem na menadżera Elizabeth i jej przyjaciela - opowiada gwiazdor. - Zapytali mnie, co tu robię. Powiedziałem, że wkrótce urodzi mi się syn...

 • Cannes 2015: Te filmy powalczą o Złotą Palmę

  Nowe filmy Gusa Van Santa, Todda Haynesa, Nanniego Morettiego, Paolo Sorrentino i Matteo Garrone powalczą w tym roku o Złota Palmę festiwalu filmowego w Cannes. Organizatorzy zaprezentowali dziś program imprezy.

 • Alicja Bachleda-Curuś spędziła święta z Colinem Farrellem!

  Związkiem aktorki z hollywoodzkim gwiazdorem przed laty żyły wszystkie media kolorowe. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Para rozstała się niedługo po narodzinach ich synka, Henryka. Mówiło się, że głównym powodem zerwania był hulaszczy tryb życia Farrella. Jeśli wierzyć doniesieniom, Alicja Bachleda-Curuś po rozstaniu jeszcze długo żywiła do niego urazę. Czyżby teraz...

 • Dodano nowe tytuły do programu festiwalu w Cannes

  Tydzień po oficjalnym ogłoszeniu programu festiwalu filmowego w Cannes do listy obrazów, które rywalizować będą w tym roku o Złota Palmę, dopisano dwa tytuły: "Cronic" Michela Franco oraz "The Valley of Love" Guillaume'a Niclouxa. Podczas specjalnego, nocnego pokazu zaprezentowany zostanie również długo oczekiwany film Gaspara Noe "Love".

 • Colin Farrell spotkał się z rodzicami Alicji

  ...chłopca aktorowi. Chwilę później Colin z małym zniknęli w drzwiach lotniska i polecieli do Dublina, gdzie mieszka jego rodzina. Ostatni raz hollywoodzkiego gwiazdora w Polsce zobaczyć można było podczas ceremonii chrztu Henry’ego Tadeusza w grudniu 2009 roku. Nie znaczy to jednak, że jego kontakt z chłopcem ograniczył się do tamtego zdarzenia. Colina z synkiem wielokrotnie widywano na planach...

 • Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to z pewnością najgłośniejsza z premier tego tygodnia, ale oprócz ekranizacji bestsellerowej książki E.L. James do polskich kin wchodzą też inne ciekawe tytuły: musical fantasy "Tajemnice lasu" i komedia akcji "Kingsman: Tajne służby".

 • Rodzina Karpiela-Bułecki nie akceptuje jego związku z Bachledą!?

  ...ją w rodzinnych sporach, tłumacząc, że podążyła za uczuciem i po prostu została oszukana przez irlandzkiego aktora Colina Farrella" - czytamy w "Rewii". Kolejnym problemem jest także wizja wspólnej...

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.