• Informacje na temat:

  rodzina elzbiety ii

Artykuły na temat: rodzina elzbiety ii
 • Te święta dla Królowej Elżbiety były wyjątkowe! To jedli jej goście!

  ...co roku rodzina królewska Boże Narodzenie spędziła w pałacu Sandringham w Norfolk. Królowa (jak zawsze) przyjechała z Londynu pociągiem. O 17:00 w wigilię wszyscy byli już w komplecie. Odpoczywali(...) nią oczywiście prezenty, które rodzina królewska rozpakowuje przed kolacją. Pierwszego dnia świąt wszyscy pieszo udali się do kościoła St. Mary Magdalene na mszę. Po niej królowa zawsze wydaje jeszcze...

 • Kobieca wersja "Jak zostać królem"

  W "Jak zostać królem" poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć, jak żyją księżniczki. Już 3 lipca w kinach "Randka z królową" - nowa komedia o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

 • Zara Tindall urodziła! Rodzina królewska powiększyła się

  Rodzina królewska znów się powiększyła! Najpierw księżna Kate urodziła małego Louisa, a teraz wnuczka królowej Elżbiety, Zara Tindall (37 l.) wydała na świat córkę. Dobrą nowinę ogłosił Pałac Buckingham.

 • "Opowieść o "Żegocie": Ostatni film z udziałem prof. Bartoszewskiego

  Film dokumentalny Zofii Kunert "Opowieść o "Żegocie" zostanie zaprezentowany premierowo w TVP1w paśmie "Oto historia". Ostatni film z udziałem prof. Władysława Bartoszewskiego zostanie wyemitowany w dniu jego pogrzebu 4 maja, o godz. 22.10.

 • Zara Phillips-Tindall jest w ciąży! Radość w rodzinie królewskiej

  ...4-letnia córka Mia.   Cała rodzina przebywa w Australii już od świąt Bożego Narodzenia, które spędzili w Sydney. To jest dla nich wyjątkowo radosny czas. Rzecznik prasowy Zary i Mike’a ogłosił właśnie, że(...) finałowy mecz. Zaczepiła Mike’a na bankiecie zamykającym zawody. Znaleźli wspólny język. 7 lat później zaręczyli się, a w lipcu 2011 roku w Edynburgu wzięli ślub, na którym stawiła się rodzina...

 • Leonard Pietraszak: Los był dla mnie bardzo łaskawy

  - Mam w sobie niegasnącą ciekawość świata, a granie nadal sprawia mi wielką przyjemność - mówi Leonard Pietraszak, twórca niezapomnianych ról filmowych i teatralnych. - Całe życie zajmowałem się tym, co mnie uszczęśliwiało. Myślę o wykonywanym zawodzie, bo nic innego nie potrafiłbym robić - dodaje aktor, obchodzący jubileusz 55-lecia pracy artystycznej.

 • "Klan": Żebyśmy byli wielką, wspaniałą rodziną...

  To już tradycja, że co roku Lubiczowie zbierają się w domu Elżbiety (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk), by wspólnie zasiąść do wigilijnego stołu, podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia...

 • Kulesza i Dorociński w filmie "Moje córki, krowy"

  Agata Kulesza, Marcin Dorociński, Gabriela Muskała i Marian Dziędziel - m.in. ci aktorzy są w obsadzie filmu "Moje córki, krowy", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. To tragikomiczna opowieść o współczesnej "niby normalnej, ale mocno zaburzonej rodzinie".

 • Królowa Elżbieta II: jej rodzina skrywa tajemnicę

  ...urodziło im się 5 córek. Najstarsza, Patricia, zmarła rok po narodzinach. Anne i Diana rozwijały się prawidłowo, ale u Nerissy i Katherine szybko wykryto opóźnienie w rozwoju psychicznym. Siostry nie(...), rodzina królewska wykonała zmarłej lepszy nagrobek.  W 2011 roku brytyjska telewizja nadała dokument o zapomnianych siostrach. Film podobno sprawił wielką przykrość Elżbiecie II, jednak nie na tyle, by...

 • Kolejny ślub w rodzinie królewskiej coraz bliżej! Księżniczka Eugenia już wszystko zaplanowała!

  Rodzina królewska znowu się powiększy! Tym razem księżniczka Eugenia (28 l.) już niedługo weźmie ślub z Jack’iem Brooksbankiem. Okazuje się, że wszystko jest już zaplanowane na ten wyjątkowy dzień.

Zdjęcia na temat: rodzina elzbiety ii
Wideo na temat: rodzina elzbiety ii
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.