• Informacje na temat:

  rodzina ivana komarenko

Artykuły na temat: rodzina ivana komarenko
 • Komarenko: Mam syna

  ...10-letni Stiopa z Ukrainy, którego wychowuje rodzina piosenkarza, traktuje Ivana jak własnego ojca. Dla Komarenki dzieciak stał się jedną z najważniejszych osób w życiu: "Mam syna" - mówi.

 • Większa rodzina Ivana

  Ivanowi Komarence (31 l.), byłemu wokaliście grupy Ivan i Delfin i uczestnikowi "Tańca z gwiazdami", powiększyła się rodzina. Jego mama Galina adoptowała 10-letnią dziewczynkę Lidę. Dziewczynka jest już oficjalnie siostrą Ivana.

 • Komarence powiększyła się rodzina

  Ivan Komarenko (31 l.) ma nową siostrę.

 • Ivan Komarenko: Problemy z bratem

  Gazeta "Fakt" donosi, że rodzina Ivana Komarenki, wokalisty zespołu Ivan i Delfin, ma duży problem. Brat piosenkarza Sergiej od wielu lat jest narkomanem.

 • Komarenko ratuje życie bratu

  W najnowszym numerze magazynu "Na żywo" możemy przeczytać zwierzenia Ivana (32 l.) na temat jego traumatycznego dzieciństwa. Piosenkarz opowiada o dorastaniu w patologicznej rodzinie: "Próbował nas wychowywać wujek, brat mamy. Ale kiepsko mu to wychodziło. Kiedy mama szła na nocną zmianę, on przyprowadzał do domu różne kobiety, a był żonaty. Całe to towarzystwo lubiło nieźle wypić. Pijany lał...

 • "Wszyscy wiedzą, że to homoseksualista" - mówił o Ivanie Komarence (30 l.) Michał Figurski (34 l.) w swoim porannym programie radio wym. I nakłaniał piosenkarza, by przyznał się do swojej orientacji seksualnej.

 • Ivan chętnie się rozbierze

  ...31-letni Ivan Komarenko przyznał w ostatnim wywiadzie, że gdyby jakiś magazyn kobiecy zaproponował mu rozbieraną sesję fotograficzną, to nie miałby nic przeciwko.

 • Ivan Komarenko: "To kłamstwo!"

  Ivan Komarenko (29 lat) zdecydowanie dementuje plotki , jakoby chciał wyjechać z Polski i wrócić na stałe do Rosji. "To kłamstwo!" - mówi "Super Expressowi" oburzony piosenkarz.

 • Nieśmiały Wania

  ...31-letni Ivan Komarenko podobno w rzeczywistości jest zupełnie inny niż wykreowany na potrzeby mediów jego sceniczny wizerunek pewnego siebie łamacza damskich serc.

 • Iwan Komarenko: Zostałem ojcem

  Piosenkarz i aktor opiekuje się sierotą z Ukrainy.

Wideo na temat: rodzina ivana komarenko
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • W cieniu

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.