• Informacje na temat:

  rodzina kamila stocha

Artykuły na temat: rodzina kamila stocha
 • Kamil Stoch z żoną w końcu zdecydują się na dziecko?! Rodzina bardzo na to liczy!

  Zima to dla Kamila Stocha (31 l.) najgorętszy okres roku. Czy po sezonie znajdzie z żoną, Ewą Bilan-Stoch (33 l.) wreszcie czas, by pomyśleć o potomku?

 • Przemysław Babiarz: Przede mną dużo pracy

  Już po raz siódmy popularny komentator sportowy, laureat Telekamery "Tele Tygodnia" 2014 jedzie na igrzyska olimpijskie. Trzy razy był na letnich, trzy razy na zimowych zawodach. Jak ocenia szanse Polaków?

 • Kamil Stoch i jego żona Ewa zostaną rodzicami? Znajomy pary nie ma wątpliwości

  W najważniejszym momencie sezonu jego forma słabnie. Czy uda mu się pokonać kryzys? Na szczęście Kamil Stoch (30 l.) ma obok siebie kogoś, kto dodaje mu sił. To żona, Ewa Bilan-Stoch (32 l.). Jak wyznaje znajomy pary, wkrótce ich rodzina może się powiększyć.

 • Z kim Polacy spędzili sylwestra?

  Dwójka czy Polsat? Wrocław czy Warszawa? Z kim Polacy chętniej spędzali sylwestra?

 • Ojciec Kamila Stocha szczerze o synu: "Jest przyzwoitym, mądrym facetem"

  Oczekiwania, że Kamil Stoch (30 l.) zdobędzie złoty medal w Pjongczangu, były ogromne. Musiał poradzić sobie z dużą presją. Pomogła rodzina, która stoi za nim murem.

 • My już nie podrywamy!

  Znają się od lat, przyjaźnią, razem pracują. Wkrótce na ekrany kin trafi ich kolejna, wspólna produkcja - "Sztos 2", kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki, w której ponownie zagra Cezary Pazura.

 • Kamil Stoch swoich skoków nie dedykuje żonie, tylko jemu!

  Stoch, ojciec mistrza olimpijskiego Kamila Stocha. Trudno bowiem spokojnie oglądać syna, który uprawia widowiskową, ale też niebezpieczną dyscyplinę sportu. Bliscy Kamila śmieją się, że skłonność do(...) okupacji założył rodzinę. Ponad 10 lat później na świat przyszedł jego syn Bronisław, ojciec Kamila. Rodzina mieszkała w Zębie na Podhalu. Stochów jest tu sporo, ród przybył w te strony w XVII wieku...

 • Kamil i Ewa Stochowie: Codzienność nie jest bajką

  Żona Kamila Stocha (29 l.), tegorocznego zwycięzcy Turnieju Czterech Skoczni i głównego pretendenta do zdobycia Kryształowej Kuli, fotografka Ewa Bilan (31 l.) przyzwyczaiła się już do częstych(...) Bachledówce, rodzina, znajomi, bliscy oraz zaprzyjaźniony ksiądz misjonarz. Niedawno Ewa wyznała: "Jestem szczęściarą, bo los dał mi Kamila - cudownego, ciepłego człowieka, ale codzienność nie jest bajką...

 • Kamil Stoch i jego plany po zakończeniu sezonu. Powrót do domu, wakacje i nie tylko!

  ...położony jest w podhalańskiej wsi Ząb - mówi przyjaciel rodziny. - Tam też czeka na nich cała stęskniona rodzina Kamila, przede wszystkim tata Bronisław i mama Krystyna - dodaje.  Para chciałaby(...) zawalczyć o to szczęście. Zresztą na wnuka czekają z niecierpliwością rodzice Kamila Stocha.  - Takich dziadków, jakich ma moje dziecko, to wszyscy mogą pozazdrościć, nikt nie ma podobnych - mówi...

 • Jaki Kamil Stoch jest prywatnie? Rodzina odsłania jego nieznaną twarz!

  Jaki Kamil Stoch (30 l.) jest prywatnie? To pytanie zadaje sobie rzesza fanów skoczka. Rąbka tajemnicy uchyla... jego rodzina! W wywiadzie rodzice oraz siostry sportowca opowiedzieli o nieznanej stronie Kamila. Lubi porządek, czyta sporo książek, ale jest też... niezdarny i wiecznie się o coś obija! Oto kulisy życia mistrza olimpijskiego.

Wideo na temat: rodzina kamila stocha
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Zjazd absolwentów

  Nagroda FIPRESCI na 70. MFF w Wenecji i główna nagroda w Konkursie Filmy o Sztuce 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Pomiędzy fabułą, dokumentem a performansem. Znana z kontrowersyjnych akcji szwedzka artystka Anna Odell była prześladowana w szkole przez rówieśników. 20 lat później nie została zaproszona na zjazd absolwentów. Realizuje więc jego rekonstrukcję ze swoim udziałem. To jednak połowa projektu. Następnie Odell postanawia skonfrontować się z oprawcami.