• Informacje na temat:

  rodzina karpiel bułecka

Artykuły na temat: rodzina karpiel bułecka
 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Przed ważną decyzją!

  To już pewne. W życiu Sebastiana Karpiela-Bułecki (43 l.) i Pauliny Krupińskiej (31 l.) szykuje się wielka rewolucja...

 • "Hołd dla Zakopanego"

  Karpiela-Bułeckę, postanowiła nagrać własny album, za czym poszła zmiana nazwy grupy. "Music hal", debiutancki album Zakopower, ukazał się w maju 2005 roku i zawiera między innymi piosenkę "Kiebyś ty", która znalazła się w finałowej "15" opolskiego konkursu "Premier". Artur Wróblewski w rozmowie z Sebastianem Karpielem-Bułecką usłyszał o początkach zespołu, współpracy z należącą do Kayah wytwórnią

 • Sebastian Karpiel-Bułecka brutalnie o rodzinie! Co na to Paulina?!

  Sebastian Karpiel-Bułecka (42 l.) i Paulina Krupińska (31 l.) po latach związku, 26 lipca 208 roku wzięli ślub. Teraz muzyk, który niezbyt często wypowiada się na tematy osobiste, postanowił nieco zwierzyć się z tego, jak czasem trudno jest odnaleźć się w rodzinnym życiu.

 • Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski?

  Od lat Alicja Bachleda-Curuś buduje karierę w Los Angeles. Czy dla miłości porzuci plany o amerykańskim śnie i wróci do Polski? Odpowiedź na to pytanie zna tylko ona.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka cały w strachu! Poważny wypadek w rodzinie!

  Wiadomo, że rodzina Sebastiana Karpiela-Bułecki (43 l.) jest ze sobą bardzo mocno zżyta. Nic dziwnego, że ostatni wypadek, jakiemu uległa ciocia Zofia bardzo mocno wstrząsnął Sebastianem, który drżał o jej zdrowie.

 • Czy dla miłości porzuci Hollywood?

  Alicja Bachleda-Curuś, który zasmakowała życia w Hollywood, coraz więcej czasu spędza w Polsce. Bo ma do tego powód...

 • Karpiel-Bułecka był w szoku, gdy zobaczył to u Krupińskiej!

  Paulina Krupińska zdradza kolejne sekrety ze swojego życia z Sebastianem Karpielem-Bułecką...

 • Bachleda-Curuś: Jak Byk z Bykiem

  Gdyby ktoś napisał taki scenariusz do komedii romantycznej, to prawdopodobnie zostałby on odrzucony ze względu na zbyt małe prawdopodobieństwo. Ale przecież wiadomo, że życie pisze najlepsze scenariusze. I tak się stało po raz kolejny.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: Ta sprawa podzieliła małżonków

  Paulinie Krupińskiej (31 l.) w nowym show TVP nie będzie towarzyszył Sebastian-Karpiel-Bułecka (42 l.). Kto zajmie jego miejsce?

 • "Najpiękniejsi" nagrali charytatywny teledysk

  W tym roku popularny plebiscyt "VIVA! Najpiękniejsi" zyska wymiar charytatywny. Akcję promuję teledysk, w którym wystąpili dotychczasowi laureaci, a niektórzy z nich odważyli się nawet zaśpiewać.

Wideo na temat: rodzina karpiel bułecka
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.