• Informacje na temat:

  rodzina kasprzyk

Artykuły na temat: rodzina kasprzyk
 • Ewa Kasprzyk: Mogę być przykładem dla kobiet po 50.

  Pięć godzin - tyle Ewie Kasprzyk (58 l.) zajmują codziennie ćwiczenia do kolejnego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Ale nie tylko na tym się koncentruje. Aktorka zdradza, jaka jest jej recepta na udane małżeństwo, dietę oraz na co wydaje większość zarobionych pieniędzy! Jak czuje się pani w "Tańcu z Gwiazdami"? Ewa Kasprzyk: - Fantastycznie. Tym bardziej że mogę być przykładem dla kobiet po...

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • "M jak miłość": Ewa Kasprzyk chce pomóc zwierzakom

  Niedawno dołączyła do ekipy lubianego serialu. Zagra też w trzeciej części filmu „Kogel-mogel”. Oprócz tego planuje wesprzeć schroniska.

 • Zmarła reżyserka filmowa Barbara Sass

  Reżyserka i scenarzystka Barbara Sass, autorka filmów "Krzyk", "Dziewczęta z Nowolipek", "Pokuszenie", "W imieniu diabła", "Bez miłości", zmarła w czwartek, 2 kwietnia, w Warszawie w wieku 78 lat.

 • Ewa Kasprzyk poważnie zaangażowała się w relację z nowym przyjacielem?

  Ewa Kasprzyk (60 l.) niedawno została przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, aktorka tę znajomość traktuje bardzo poważnie. „Między nimi zaiskrzyło” – zdradza osoba z jej otoczenia.

 • Ewy Kasprzyk: Miłość bez ości

  Aktorka Ewa Kasprzyk odkryła przed fanami tajemnice swojego życia i kariery. 25 września na rynku wydawniczym ukaże się biografia artystki "MIŁ.OŚĆ". Kasprzyk napisała tę książkę wraz z dziennikarzem Maciejem Kędziakiem.

 • ​Ewa Kasprzyk pogrzebana żywcem!

  ...kochanki zmarłego restauratora i jednocześnie jego bratowej (w tej roli Maria Konarowska) okaże się zaplanowaną z zimną krwią zbrodnią. Żona zmarłego (Ewa Kasprzyk) również znajdzie się w śmiertelnym...

 • Ewa Kasprzyk: Z mężem na odległość

  Wiele razy miała w życiu "pod górkę". Ale nie poddawała się. I... zamieniała to w sukces.

 • Oto rodzina Kostka

  Przypomnijmy, że Kostek Matuszka jest przyjacielem Tomka Burskiego (Bartosz Obuchowicz) ze studiów. Na jaw wyjdzie, że jego mama (w tej roli zobaczymy Marię Winiarską) wraz z innymi rodzinami zajmuje(...), a Kuba obieca swoją pomoc Matuszkom. Nie będzie to jednak proste, bo Elżbieta Żak (Ewa Kasprzyk), dyrektor administracyjna szpitala w Leśnej Górze, nie będzie chciała pójść im na rękę… Rodzinę Kostka...

 • Wyrodni teściowie w "Przyjaciółkach"

  Ewa Kasprzyk jako wyrodna teściowa Maria oraz Andrzej Precigs jako teść Wacław pojawią się w piątym odcinku "Przyjaciółek" i od razu mocno dadzą w kość swojej serialowej synowej Ance (Magdalena Stużyńska).

Zdjęcia na temat: rodzina kasprzyk
Dyskusje na temat: rodzina kasprzyk