• Informacje na temat:

  rodzina kennedych

Artykuły na temat: rodzina kennedych
 • "Rodzina Kennedych": Katie Holmes i Jackie Kennedy niczym siostry!

  Ukochana pierwsza dama Ameryki. Ikona stylu. Jackie Kennedy była i jest uwielbiana przez twórców z Hollywood. Najsłynniejsze aktorki marzą, by chociaż przez chwilę wcielić się w nią na ekranie. Taką szansę otrzymała Katie Holmes w 2010 roku, gdy wygrała casting do miniserialu "Rodziny Kennedych" (oryg. "The Kennedys").

 • Nie żyje Oscar de la Renta, legendarny kreator mody

  Legendarny kreator mody Oscar de la Renta, który tworzył stroje uwielbiane m.in. przez gwiazdy Hollywood i Pierwsze Damy USA, zmarł w poniedziałek, 20 października, (czasu miejscowego) w wieku 82 lat - informują media w USA, powołując się na rodzinę i przyjaciół zmarłego.

 • Holmes zagra Jackie Kennedy

  Katie Holmes zagra najbardziej popularną Pierwszą Damę w historii USA, Jackie Kennedy, w nowej telewizyjnej mini-serii.

 • "Rodzina Kennedych" już w Polsce

  Kontrowersyjna opowieść o lojalności wobec rodziny i poddaniu się woli dominującego ojca. Jak bracia Kennedy dochodzili do władzy, ulegali namiętnościom i co poświęcili dla wyższej idei?

 • Kontrowersyjny serial o potężnej rodzinie

  Jeszcze przed pierwszym klapsem na planie "Rodziny Kennedych" serial wywołał medialną burzę. Na początku 2010 roku, zanim powstał ostateczny scenariusz, grupa historyków uznała, że będzie to fałszywe przedstawienie rzeczywistości. Krążyły pogłoski, że w sprawę zdławienia projektu stacji History Channel zamieszani byli żyjący członkowie rodziny Kennedych. Nie przeszkodziło to jednak w powstaniu...

 • Holmes zagra Jackie Kennedy

  Katie Holmes zagra najbardziej popularną Pierwszą Damę w historii USA, Jackie Kennedy, w nowej telewizyjnej mini-serii.

 • Zdjęto serial z Katie Holmes

  ...i Jackie Kennedych - córki Caroline. Według gazety emisję serialu Caroline Kennedy "uśmierciła" do spółki z żoną Arnolda Schwarzeneggera - Maria Shriver, córką Eunice Kennedy Shriver. Rodzina Kennedych(...) tragedii Kennedych z zupełnie nowej perspektywy, koncentrując się na przeżyciach Pierwszej Damy...

 • Kto zabił prezydenta?

  Równo 50 lat temu zginął John F. Kennedy, a jego śmierć wciąż budzi kontrowersje. Historia zamachu i dzieje całego rodu to gotowy materiał na scenariusz!

 • "Nie ma mowy": Serial komediowy z Minnie Driver w roli głównej

  ...najstarszego syna Mayi i Jimmy'ego, JJ’a (który cierpi na porażenie mózgowe). Kobieta stawia czoła przeciwnościom losu, a jej rodzina próbuje znaleźć dla siebie nowe miejsce do życia. Pierwszą serię produkcji...

 • Na początek Kennedy

  Koncertem zespołu skrzypka Nigela Kennedy'ego rozpocznie się we wtorek, 18 września, w Łodzi trzecia edycja Vena Festival . Impreza potrwa do soboty, 22 września, a główną gwiazdą będzie grupa Sugababes.