• Informacje na temat:

  rodzina lewandowskiego

Artykuły na temat: rodzina lewandowskiego
 • Ania Lewandowska nie posiada się z radości! Rodzina szczęśliwa trzyma kciuki!

  Sportsmenka każdego dnia dzieli się z fanami poradami, jak wieść zdrowe i aktywne życie. Jednak niewiele osób wie, że żona Roberta Lewandowskiego (31 l.) ma brata. Piotr Stachurski jest dwa lata młodszy od siostry. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych, organizuje wernisaże i w przeciwieństwie do siostry ma duszę artysty.  "Inspiruje mnie. On artysta, ja sportowiec. On spokojny. Ja za to szalona. On...

 • "Zbliżenia": Film dla matek i córek

  24 października na ekrany kin trafi nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" z główną rolą Joanny Orleańskiej, której partnerują: Ewa Wiśniewska i Łukasz Simlat. Premierowo w Interii możecie zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji Studia Filmowego TOR.

 • Anna Lewandowska zaskoczyła wszystkich! Szok, co zrobiła!

  Lewandowskiego. Trenerka opublikowała na Instagramie zdjęcie z małą Klarą. Dziewczyny stoją na tle herbu klubu Bayern Monachium.  Ania i Klara były ubrane niemal identycznie. Fotka wzruszyła(...) najbliższa rodzina wspiera go piłkarskich zmaganiach. *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Dokument Rafaela Lewandowskiego na Planete + Doc

  Dla Minkowskich Polska nie była przystankiem, a celem - tak jeden z bohaterów filmu "Minkowski | Saga" Rafaela Lewandowskiego mówi o rodzie zasymilowanych warszawskich Żydów. Dokument ukazujący losy przodków dyrygenta Marca Minkowskiego będzie mieć premierę na festiwalu Planete + Doc.

 • Anna Lewandowska: Marzenia muszą poczekać!

  Sukces Roberta Lewandowskiego z drużyną narodową ma drugą stronę. Ania boleśnie się o tym przekonuje...

 • "Kret": W obronie człowieka

  Rodzina w obliczu esbeckiej przeszłości ojca i siła miłości, która pomaga ją przezwyciężyć - to przesłanie debiutu fabularnego Rafaela Lewandowskiego, filmu "Kret", który w piątek wchodzi do kin.

 • Iwona Lewandowska, mama Roberta Lewandowskiego, na gali. Co za kreacja!

  Iwona Lewandowska, mama Roberta Lewandowskiego (29 l.), odbierała w imieniu syna nagrodę na gali jednego ze sportowych tygodników. Gdy stała na scenie, zapytano ją, kiedy znów zobaczymy Roberta(...) (drugie dziecko – przyp. red.). Opowiem taką anegdotę, Klara jest bardzo podobna do Roberta i do mojego męża, więc rodzina Ani mówi: 'Aniu, trzeba szybko drugiego potomka, żeby do nas był podobny...

 • Potrójna rola Borysa Szyca

  Thriller "Hiena" w reżyserii Grzegorza Lewandowskiego z potrójną rolą Borysa Szyca trafi w październiku na ekrany polskich kin.

 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski: Teraz marzą o jednym!

  Początek roku to niezwykle ważny okres dla najbardziej znanych polskich sportowców i ich rodzin. Właśnie wtedy odbywa się coroczna Gala Mistrzów Sportu, gdzie poznajemy dziesiątkę najlepszych sportowców minionego roku.  W tym gronie nie mogło zabraknąć oczywiście Roberta Lewandowskiego, który na imprezie bawił się w towarzystwie żony Anny. Lewandowski na gali pojawił się po raz pierwszy, gdyż...

 • "Kret" na festiwalu w Montrealu

  Thriller "Kret" znalazł się w programie 35. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Montrealu. Fabularny debiut Rafaela Lewandowskiego zostanie zaprezentowany w konkursie międzynarodowym.

Zdjęcia na temat: rodzina lewandowskiego
Wideo na temat: rodzina lewandowskiego
 • "Nadąsana" Natalia Siwiec o córce: Nie chcę łączyć kariery z dzieckiem

  Natalia Siwiec twierdzi, że nie planuje wzorem Anny Lewandowskiej otwierać portalu dla młodych mam. Nigdy też "nie zastanawiała się nad tym, by połączyć karierę z dzieckiem". Pytana, skąd czerpie wiedzę na temat wychowywania córeczki, przyznała, że kieruje się intuicją, przeczytała również dwie książki. Zaawansowanych porad szuka natomiast "po rodzinie i koleżankach". Co jeszcze zdradziła? (przeAmbitni.pl/x-news)

 • "M jak miłość": Czy to już koniec?

  ​Zranione kochanki bywają niebezpieczne. W dotkliwy sposób przekona się o tym Olek (Maurycy Popiel), który po powrocie do Polski umówi się na spotkanie z Anetą (Ilona Lewandowska). Podczas czułego powitania wręczy dziewczynie prezent, a następnie oznajmi: - Przepraszam cię, ale to nasze pożegnanie. Dziś wieczorem opowiem o wszystkim żonie i spróbuję ratować swoją rodzinę. Zamroczona nienawiścią Kryńska postanowi spotkać się z Magdą (Anna Mucha). Gdy nie zastanie jej w domu, ruszy do...