• Informacje na temat:

  rodzina mikołaja przybyły

Artykuły na temat: rodzina mikołaja przybyły
 • Emocjonująca wiosna w serialu "Na Wspólnej"!

  Pojawienie się Magdy Gessler, rozstanie Marty i Pawła, bankructwo Izy, narodziny dziecka Nicole i Mikołaja to zaledwie namiastka tego, co zobaczymy w nowych odcinkach serialu!

 • Gwiazdy na premierze "Misji Afganistan"

  Paweł Małaszyński, Piotr Rogucki i Ilona Ostrowska przybyli w poniedziałek, 24 września, na premierę "Misji Afganistan". Ten długo oczekiwany serial będzie można oglądać już w październiku w Canal+.

 • Baby boom w show-biznesie

  ...szczęśliwi, mogąc pochwalić się, że nasza rodzina wkrótce powiększy się. Harper nie może doczekać się rodzeństwa - napisała Thiessen. A z kolei Hewitt wyznała: - Odliczamy już dni do porodu! MG...

 • Doceniona, gdy zagroziła rozwodem

  Nicole to mądra i pewna siebie dziewczyna. Jednak mąż docenił ją dopiero, gdy.... postanowiła się z nim rozwieść. - Sprawy idą ku dobremu - przekonuje jednak Maria Niklińska.

 • Odkąd związek Otylii i Pawła Przybyły nabrał tempa i stał się bardziej poważny, para postanowiła kupić apartament w Warszawie i zamieszkać razem. Bardzo cieszyli się na wspólne mieszkanie, jednak(...) przecież to właśnie w tam uczęszczała do Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika. Po zajściu w ciążę Jędrzejczak wraz z partnerem, podjęła decyzję, że chce robić w Krakowie, a nie...

 • Filmowe hity na święta

  Jeśli po wstaniu od świątecznego stołu zapragniecie przygody, dostarczą jej z pewnością psotny Niko, duszek Kacper, elf Buddy i mieszkańcy Narnii. Kino familijne to nie wszystko... Wasze ulubione stacje zapraszają też na filmy płaszcza i szpady, fantasy oraz komedie romantyczne.

 • Maria Winiarska wspomina zmarłą siostrę: Brakuje mi jej bardzo

  ...w styczniu skończy pięć lat, a Mila ma dopiero pół roczku. Jaką pani jest babcią? - Taką na odległość, bo przecież dzieli nas aż 11 tysięcy kilometrów! Byłam przy narodzinach pierwszej wnuczki...

 • Dagadana pisze list do ciebie (nowa płyta)

  15 lutego do sprzedaży trafi nowa płyta grupy Dagadana. Tym razem zespół (w poszerzonym składzie) sięgnął po twórczość zapomnianego poety - Janusza Różewicza.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...w złość. odc.115 Władca wysyła Mikołaja z tajną misją do Pragi. To część planu, by Wschowę włączyć do królestwa. Gabija poszukuje Audre. Wypytuje o zaginioną w pobliskiej karczmie. odc.116 Helena(...) mieszkańców, ponieważ zmarli oni na epidemię czarnej ospy. Eli zyskuje szansę na ocalenie. Rok 1915. Rodzina McCulloughów wpada w zasadzkę buntowników.

 • Maria Niklińska: Dwie ciąże naraz

  - Mam duszę obieżyświata i poszukiwacza przygód - zdradza nam Maria Niklińska, która w wolnym czasie podróżuje. Na razie jednak nigdzie się nie wybiera, bo czeka ją sporo nowych wyzwań zawodowych. W tym roku aktorka bardzo nas zaskoczy!