• Informacje na temat:

  rodzina piotra fronczewskiego

Artykuły na temat: rodzina piotra fronczewskiego
 • Piotr Fronczewski przeżywa separację córki

  Znajomi Piotra Fronczewskiego (71 l.) od kilku miesięcy martwią się o niego. Jest osowiały, nie cieszy go praca, odrzuca role.

 • Jacek Koman jako "Prokurator"

  Od kilku lat Jacek Koman dzieli życie między Australię i Polskę. Tam jest jego rodzina, a tutaj - praca. I zdaje się, że będzie u nas gościł jeszcze częściej, bo właśnie ruszyły zdjęcia do serialu "Prokurator" z nim w roli głównej.

 • Piotr Fronczewski przyjął rolę w serialu. Wraca na szklany ekran!

  Od czasu serialu "Rodzina zastępcza" Piotra Fronczewskiego (70 l.) rzadko można było oglądać w serialach telewizyjnych. Niebawem to się zmieni.

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • Piotr Fronczewski i Joanna Pacuła: ten romans wiele go kosztował!

  W "Hienach", jednym z odcinków serialu kryminalnego "07 zgłoś się", pojawiają się razem na ekranie na kilka chwil. Sutener Walasek, grany przez Piotra Fronczewskiego, bije do krwi jedną ze swych(...). Zawsze wyjątkowo skutecznie opierał się ich awansom. Najważniejsza była dla niego rodzina. "Żyliśmy sobie normalnie. Domowe obiady, spacery, weekendowe wyprawy do Powsina - wylicza w biografii "Ja...

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Piotr Fronczewski świętuje rocznicę ślubu!

  Żyjemy w nerwowych czasach. Ale choć nie sposób się przed rzeczywistością schronić, to na szczęście mam swój dom. Rodzina jest dla mnie zatoką, błękitną laguną - wyznał w udzielonym niedawno wywiadzie Piotr Fronczewski. Aktor szczerze przyznaje, że wiele lat temu przez jego spokojne życie przeszedł huragan. Byli młodym małżeństwem, a na świecie właśnie pojawiła się druga córeczka, Magdalena...

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Piotr Fronczewski

  (ur. 8 czerwca 1946 w Łodzi) – polski aktor teatralny i filmowy, piosenkarz, satyryk.

 • 65. urodziny Piotra Fronczewskiego

  Piotr Fronczewski, ceniony aktor filmowy i teatralny, satyryk, odtwórca ról w filmach "Hallo Szpicbródka", "Konsul", "Ziemia obiecana" i "Akademia Pana Kleksa", pamiętny Franek Kimono, będzie świętować w środę 65. urodziny.

Zdjęcia na temat: rodzina piotra fronczewskiego
Wideo na temat: rodzina piotra fronczewskiego
Dyskusje na temat: rodzina piotra fronczewskiego