• Informacje na temat:

  rodzina podejmuje

Artykuły na temat: rodzina podejmuje
 • Podejmowanie decyzji

  Ludwik i Marek przy piwie komentują dzisiejszy sposób randkowania za pomocą SMS _ ów. Cała rodzina przygotowuje urodzinową niespodziankę dla Kuby. Kuba...

 • John McCook: 27 lat w jednym serialu

  John McCook od 27 lat gra rolę Eryka Forrestera w "Modzie na sukces" i nadal kocha tę pracę. Za swoje największe życiowe osiągnięcie uważa szczęśliwe małżeństwo, którego sekret tkwi w rozmowie i wspólnym podejmowaniu decyzji.

 • Podejmowanie decyzji

  Chłopcy rozmawiają z Markiem o jego młodzieńczych podbojach. Ludwik razem z chłopakami próbują wybrać wspólnie danie na kolację. Cała rodzina prowadzi...

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Meghan Markle podzieliła rodzinę królewską! Będzie tylko gorzej?!

  ...ścieżkach, a także prywatnym życiu. To było ostatnie publiczne pojawienie się księżnej przed świętami Bożego Narodzenia. Następnego dnia cała rodzina królewska spotkała się na corocznym, przedświątecznym(...) ma ponoć absurdalne wymagania wobec pracowników. Księżna podejmuje też czasem nieodpowiedzialne decyzje, jak ta ostatnia, gdy zalogowała się na swoim dawnym koncie na Instagramie. Inni użytkownicy...

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • "Rodzina zastępcza": Lekcja tolerancji

  Ta ciepła opowieść gromadziła przed telewizorami miliony widzów. Wszyscy byli ciekawi, co przydarzy się Kwiatkowskim i ich przyjaciołom.

 • Litewska kinematografia na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Gościem tegorocznego cyklu "Spojrzenie na..." będzie kinematografia litewska. W trakcie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego zaprezentowane zostaną najnowsze filmy dokumentalne i krótkometrażowe naszych wschodnich sąsiadów, a polscy i litewscy filmowcy spotkają się na specjalnej konferencji branżowej.

 • Katarzyna Dowbor podejmuje zdumiewające decyzje! Żyje tak przez córkę?!

  Katarzyna Dowbor (58 l.) jest prowadzącą programu „ Nasz nowy dom”, w którym odnawia mieszkania ubogim rodzinom. Sama osobiście zmienia domy, jak przysłowiowe rękawiczki!

 • Marcin Krzyształowicz: Następny taki film zobaczycie za 23 lata

  Następny taki film zobaczycie za 23 lata - Marcin Krzyształowicz, reżyser "Pani z przedszkola", żartował w rozmowie z dziennikarzami po czwartkowym pokazie swej komedii. - W Polsce takich filmów nie da się zrobić - uważa twórca.

Zdjęcia na temat: rodzina podejmuje
Wideo na temat: rodzina podejmuje
 • Zwiastun 9. odcinka "Przyjaciółek"

  rozmowie cała rodzina dochodzi do wniosku, że Julka z Czarkiem zamieszkają w jej rodzinnym domu. Pani Prezes Banku (Hanna Dunowska) prosi Ingę, by pomogła Francesco w urządzeniu nowego domu. Inga i Francesco wyglądają jak para, które urządza swoje gniazdko. Indze podoba się ta rola. Patrycja podejmuje pracę w salonie fryzjerskim w pełnym wymiarze godzin. Michałowi (Marcin Rogacewicz) nie podoba się ten

 • "Przyjaciółki": Awantura w domu Anki

  tylko ona nie może zaakceptować obecności Zosi w domu i podejmuje decyzję o wyprowadzce. Zmusza do niej też Czarka. Anka czuje, że jej rodzina się rozsypuje. Inga (Małgorzata Socha) dzwoni do Roberta

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1699.

  Pyrka zauważa Kamilę i podejmuje decyzję, że pomoże jej zrealizować muzyczne marzenia.

Dyskusje na temat: rodzina podejmuje
 • Re: Sekrety ojca

  Streszczenie odcinka nr 41 : Tamer podejmuje kolejną próbę zabicia Suzan. Tym razem uszkadza hamulce w samochodzie Kemala. Kemalowi i Suzan udaje się wyjść cało z opresji. Suzan nie chce wracać do(...) doniesienie na policji. Macide, Tamer i Fadl zostają aresztowani. Cała rodzina Kemala zaczyna nowe, szczęśliwe życie.

 • Re: Sekrety ojca

  Streszczenie ostatniego, 42. odcinka : Tamer podejmuje kolejną próbę zabicia Suzan. Tym razem uszkadza hamulce w samochodzie Kemala. Kemalowi i Suzan udaje się wyjść cało z opresji. Suzan nie chce(...). Suzan składa doniesienie na policji. Macide, Tamer i Fadl zostają aresztowani. Cała rodzina Kemala zaczyna nowe, szczęśliwe życie.