• Informacje na temat:

  rodzina poprosiła

Artykuły na temat: rodzina poprosiła
 • Tygodnik ujawnia, o co Agata Duda poprosiła papieża Franciszka. Poruszające!

  ...rodzina Dudów jest bardzo wierząca. Również dla Agaty papież jest autorytetem, podziwia emanujący z niego spokój i dobro. Czeka na spotkania z nim i jego słowa. Bliską więź poczuła od pierwszego...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Agata Kulesza rozwodzi się z mężem! "Poprosiła o wszczęcie procedury Niebieskiej Karty"

  .... Wkrótce kariera Agaty zaczęła nabierać rozpędu, ale dla niej najważniejsza była rodzina. Po dziesięciu wspólnie spędzonych latach pobrali się. Choć unikali wspólnych wyjść, uchodzili za wzorowe(...) spędzane razem chwile już tak nie cieszyły, uśmiech ustąpił miejsca łzom, pojawiły się kłótnie, bolesne słowa, których Agata nie umiała wymazać z pamięci... Po jednej z awantur gwiazda poprosiła...

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • "Ally McBeal": Rodzina na pierwszym miejscu

  ...(z powodu cięcia kosztów), poprosiła o zmniejszenie swojej roli, chcąc aktywnie uczestniczyć w procesie edukacji Liama. Po zdjęciu z anteny "Braci i sióstr" (2011 r.) ponownie poświęciła się roli żony(...), poprosiła o zwolnienie z kontraktu. Od tej pory wpada do National City jedynie gościnnie, spędzając większość czasu z mężem i synem. MG...

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • Szymon Łopacki poprosił o rękę Agnieszkę!

  Wygląda na to, że niebawem na ślubnym kobiercu stanie kolejna para, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Tygodnik "Rewia" donosi o zaręczynach Szymona i Agnieszki!

 • "Kapitał ludzki" : W "złotej klatce"

  Pierwszy obrazek to wielka, elegancka, włoska rezydencja. W środku "pałacu" trzyosobowa rodzina: tata biznesmen Giovanni, mama Carla i dorosły synek Massimiliano. Na pierwszy rzut oka mają wszystko, ale tak naprawdę cały czas czegoś poszukują. Depresja w złotej klatce.

 • "Diagnoza": Anna poprosi pacjentkę o wybaczenie

  Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku serialu "Diagnoza"?

 • "Szybcy i wściekli 7": Niekończąca się historia

  "To nie są moi przyjaciele. To moja rodzina" - tych kilka słów, które słyszymy w trailerze, doskonale oddaje charakter kolejnej części "Szybkich i wściekłych", zarówno z punktu widzenia wiernego zespołu postaci, jak i grupy aktorów oraz ekipy filmowej, która przez siedem kolejnych części zdążyła mocno zacieśnić więzi i zbudować niezwykle trwałą relację.

Zdjęcia na temat: rodzina poprosiła
Wideo na temat: rodzina poprosiła
 • Dominka Gwit szykuje prawdziwą wyżerkę w święta! "Mnóstwo potraw"

  Przed Dominiką Gwit nie lada wyzwanie. Aktorka w tym roku będzie organizować święta Bożego Narodzenia. - Będą wyjątkowe, zapraszamy rodzinę i przygotowujemy sporo potraw. Poprosiłam teściową i mamę, żeby mi pomogły, ja robię m.in. pierogi - zdradza. (przeAmbitni.pl/x-news)

 • "M jak miłość": Artur vs Marcin

  Czy Artur wygra walkę o Izę i Maję? Tomasz Ciachorowski zdradził nam szczegóły wątku jego bohatera w "M jak miłość"! Już wkrótce Artur poprosi Izę (Adriana Kalska) o rękę: - Czułbym się pewniej, gdybyśmy sformalizowali nasz związek. Nie zaraz, za jakiś czas - wyszepcze. - Czy to były oświadczyny? - zapyta Iza. - A gdyby były, co byś odpowiedziała? - usłyszy. Dziewczyna... przyjmie oświadczyny Artura, o czym grzecznościowo poinformuje Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska)! Skalski nadal...