• Informacje na temat:

  rodzina russo

Artykuły na temat: rodzina russo
 • Wrecking Crew

  William Campbell zgodził się zeznawać jako świadek koronny przeciw groźnemu gangsterowi. Joe Salucci (James Russo) zlecił morderstwo, które było zemstą...

 • "The Punisher": Floriana Lima, Josh Stewart i Giorgia Whigham w obsadzie 2. serii

  ..." osnuta jest wokół losów Franka Castle'a, weterana wojennego, który po tym, jak jego rodzina została zamordowana, poprzysiągł zemstę bandytom. W trakcie poszukiwań zbrodniarzy Castle zostaje wplątany(...) z pierwszej serii Bena Barnesa (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani) oraz Jasona R. Moore'a (Curtis Hoyle). Drugi sezon, podobnie jak poprzedni, ma składać się z trzynastu odcinków. Na razie nie znamy...

 • "Pani z przedszkola": Nie będzie doła

  - Gdy dostałam ten scenariusz, byłam nim zachwycona - mówi Agata Kulesza, która zagrała jedną z głównych ról w komedii "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza.

 • Aktor Bill Clinton?

  Być może Bill Clinton, były prezydent Stanów Zjednoczonych, zadebiutuje jako aktor. Z propozycją występu filmie "Godfathers, Popes, And Presidents" zwrócił się do słynnego polityka Gianni Russo, który zamierza zrealizować obraz opowiadający o amerykańskiej mafii.

 • Nagrody Emmy rozdane

  W niedziele, 19 września, w Shrine Auditorium w Los Angeles rozdano nagrody Emmy - wyróżnienia przyznawane przez amerykański przemysł telewizyjny gwiazdom i twórcom najlepszych seriali telewizyjnych.

 • Wielkanoc w TVP2

  W świątecznej ofercie programowej TVP2 nie zabraknie propozycji dla całej rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć specjalne wydania programów "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", "Familiada" czy "Tak to leciało" oraz interesujące filmy dokumentalne i fabularne.

 • "Hurt Locker" zdobywa Gotham

  "The Hurt Locker" w reżyserii Kathryn Bigelow triumfował poniedziałek dwa trofea podczas Gotham Idependent Film Awards.

 • Tragedia w USA wymusiła zmiany w nowych filmach

  Tragedia, jaka w tym tygodniu dotknęła Stany Zjednoczone, ma swe reperkusje także w tamtejszym przemyśle filmowych. Odwołano wiele premier zaplanowanych na najbliższe tygodnie, w tym nowego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem, prace przy kilku wysokobudżetowych hollywoodzkich produkcjach zostały zatrzymane, zaczęto także wprowadzać zmiany do kilku gotowych już filmów.

 • Lekcja historii, świadectwo nietolerancji

  Retrospektywa filmów reżyserskiego duetu Rob Epstein-Jeffrey Friedman, która odbyła się w ramach krakowskiego festiwalu "O miłości między innymi", to nie tylko przykład świetnego kina dokumentalnego, lecz również - a może przede wszystkim - wstrząsająca lekcja historii.