• Informacje na temat:

  rodzina spears

Artykuły na temat: rodzina spears
 • Jamie Lynn Spears została po raz drugi mamą!

  ...o niej piszą. Prywatnie Jamie Lynn Spears miała swego czasu spore zawirowania życiowe. Celebrytka została mamą w wieku 16 lat. Niestety, związek z ojcem jej córki Maddie nie przetrwał próby czasu. Kilka lat temu aktorka zakochała się w niejakim Jamiem Watsonie. Para wzięła ślub w 2014 roku. W minione święta Bożego Narodzenia ogłosili, że ich rodzina się powiększy. Teraz dowiadujemy się, że...

 • Will.i.am: 10 faktów o gwieździe The Black Eyed Peas

  15 marca 2015 roku, wokalista, autor tekstów, producent oraz członek The Black Eyed Peas, Will.i.am, obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji warto poznać kilka interesujących faktów z jego życia.

 • Britney Spears pogodziła się z byłym mężem!

  Britney Spears (33 l.) i Kevin Federline (37 l.) po latach zakopali topór wojenny.

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Britney Spears byczy się nad basenem

  Britney Spears (36 l.) dzięki kilku nieśmiertelnym przebojom może dziś do woli byczyć się nad basenem, nie zajmując sobie głowy finansami. Najwięcej czasu spędza w Miami z rodziną, kąpiąc się w oceanie i świetnie się bawiąc. Podczas przejażdżki na skuterze wodnym, którą zarejestrowali paparazzi, piosenkarka zaliczyła jednak małą wpadkę...

 • Britney Spears zakończy karierę dla dzieci?

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears stoi przed dylematem: kariera czy rodzina?

 • Britney Spears w areszcie domowym

  ...w czasie z procesem, jaki rodzinie artystki wytoczył jej były menadżer Sam Lufti. W sądzie Lufti wyznał, że pięć lat temu Spears straciła kontrolę nad sobą, bo uzależniła się od amfetaminy, a rodzina(...)Gwiazda popu Britney Spears (30 l.) została odizolowana od świata. Siedzi w areszcie domowym, bez dostępu do internetu. Taką decyzję wspólnie podjęli jej ojciec Jamie i narzeczony Jason Trawick...

 • Spears urodziła córkę

  Jamie Lynn Spears, 17-letnia siostra Britney Spears, w czwartek (19 czerwca) została matką. Córeczka Maddie Briann przyszła na świat przez cesarskie cięcie.

 • Jamie Lynn Spears urodziła!

  Wczoraj, 19 kwietnia, 17-letnia siostra Britney Spears urodziła dziewczynkę w klinice w Missisipi. Dziewczynka, której młoda mama nadała imię Maddie Briann, waży 3,5 kg i jest zdrowa. Do szpitala razem z Jamie Lynn przybyła tylko rodzina, nie pojawił się jej narzeczony i ojciec dziecka, 19-letni Casey Aldridge.

 • Zmartwienia Britney Spears

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, ma wyrzuty sumienia, że jej rodzice stali się bankrutami tylko po to, aby ona mogła zostać sławna. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie i dziś rodzina panny Spears nie musi się już martwić o brak pieniędzy na rachunki i jedzenie.