• Informacje na temat:

  rodzina szpaka michała

Artykuły na temat: rodzina szpaka michała
 • Michał Szpak pokazał tatę! Podobni?

  ...przeczytać mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat relacji Michała z tatą.   "Masz przekochanego tatę", "Kocham was", "Super rodzinka" - czytamy.   W ostatnim czasie wygląd Michała Szpaka bardzo się(...) stronach, ze swoimi bliskimi. Mimo ogromu pracy Szpak znalazł chwilę, by przyjechać do Jasła i spotkać się z rodziną. Na opublikowanym zdjęciu możemy zobaczyć Michała, jego psy oraz...tatę...

 • Niezapomniany Czesław Niemen: 10. rocznica śmierci

  17 stycznia 2004 roku, po długiej walce z chorobą nowotworową, zmarł w Warszawie Czesław Niemen - przez wielu uznawany za najwybitniejszego muzyka polskiej sceny rockowej. Miesiąc później skończyłby 65 lat.

 • Michał Szpak nie może pozbierać się po rodzinnej tragedii!

  Opolskie SuperPremiery należały do Michała Szpaka (24 l.). Niestety, sukcesu syna nie zdążyła zobaczyć jego mama.

 • To będzie wyjątkowy tydzień

  Przyzwyczailiśmy się już, że do Polski przyjeżdżają zagraniczne gwiazdy. Jednak natężenie koncertów w nadchodzącym tygodniu nawet tych najbardziej przyzwyczajonych przyprawi o ból głowy.

 • Piotr Czajczyński (22 l.) wzbudza największe emocje w programie "Project Runway", głównie za sprawą swojej kobiecej fizyczności.

 • Talent shows, czyli męski świat

  Tłumy kobiet na castingach, a na końcu i tak wygrywa mężczyzna. O co tu chodzi? Skąd ten seksizm jurorów i publiczności?

 • Szpak dostał angaż w Buffo?

  ...zostanie gwiazdą Buffo. Największym marzeniem Michała jest ściągnięcie siostry i mamy do Polski, kupno domu. Kariera jest ważna, ale on chciałby też mieć miejsce, gdzie czeka na niego mama".

 • Pavlović: Współczuję gwiazdom

  Zasiadająca w jury "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović z niecierpliwością oczekuje kolejnej edycji programu, licząc na ogromne emocje, ale też dużo śmiechu i dobrej zabawy.

 • Paweł Królikowski z żoną zaopiekują się Kasią pod nieobecność syna?

  ...nie zwykli ludzie, a gwiazdy.  Oprócz Antka w rywalizacji zobaczymy m.in.: Monikę Mrozowską, Rafała Maślaka, Dominikę Tajner, Michała Szpaka.  - Kilkunastoosobowa grupa uczestników będzie wykonywała(...) ukochaną.  Dwa dni wcześniej rodzina gwiazdora i jego dziewczyna oklaskiwali go podczas premiery sztuki "Godzinki spokoju" w Teatrze Kwadrat.  - Antek bardzo martwi się rozstaniem z Kasią. Ze względu...

 • Z kim Polacy spędzili sylwestra?

  Dwójka czy Polsat? Wrocław czy Warszawa? Z kim Polacy chętniej spędzali sylwestra?

Wideo na temat: rodzina szpaka michała
 • Szpak dementuje! Pozostali jurorzy "The Voice" jednak go lubią!

  jest raczej na początku swojej drogi muzycznej i niewiele jeszcze osiągnął. Niechęć do Szpaka mieli ponoć okazywać pozostali jurorzy. Jak donosiły tabloidy, mieli oni mieć dość jego bezsensownej paplaniny o paznokciach i ciuchach oraz jego ciągłego przerywania. "Szpaka na planie nikt nie lubi" - donosili informatorzy. Na prezentacji jesiennej ramówki TVP mieliśmy okazję spytać samego