• Informacje na temat:

  rodzina umrze

Artykuły na temat: rodzina umrze
 • ​"M jak miłość": Niespodziewana śmierć w serialu. Kamil umrze!

  Ulubiony serial Polaków wraca na antenę później niż planowano. Premierowy odcinek serialu miał zostać wyemitowany 2 września. Decyzją władz stacji nowy sezon przeniesiono na 9 września. Niezależnie od daty emisji jedno jest pewne - fani "Emki" mają na co czekać.

 • "Bóg nie umarł": : Religijne kuriozum

  Harold Cronk to specjalista od filmów chrześcijańskich. W jego najnowszej produkcji student mierzy się z samym Herkulesem, by udowodnić, że Bóg jednak nie umarł, żyje i ma się dobrze. Ostatecznie jest łopatologicznie, ideologicznie i koszmarnie sztampowo.

 • "Vinyl": Rock'n'roll nie umarł

  ...("Igrzyska śmierci") i James Jagger. Pierwszy sezon produkcji HBO ma mieć 10. odcinków, a pilot wyreżyserował Martin Scorsese. Scenariusz napisał Terence Winter ("Rodzina Soprano", "Zakazane imperium").

 • Ken Weatherwax, aktor serialu "Rodzina Adamsów", nie żyje

  Ken Weatherwax, gwiazda serialu "Rodzina Addamsów", nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat z powodu ataku serca.

 • "Na Wspólnej": Michał chce umrzeć właśnie dziś!

  Michał chce umrzeć właśnie dziś! Dziś dzień samobójczej śmierci Michała.  Brzozowski czule żegna się z niczego nie spodziewającą się rodziną: Ignasiowi mówi, jak bardzo go kocha, a Kindze, że jest kobietą jego życia. Po południu Michał spotyka się z Marcinem - sucho przedstawia mu plan swojej śmierci! Antoni i Roman śledzeni przez uzbrojonych bandytów! Antoni zabiera Romana nad rzekę i tam...

 • Pogrzeb Krzysztofa Krauzego

  Rodzina, przyjaciele, przedstawiciele świata filmu oraz instytucji kultury pożegnali wybitnego reżysera Krzysztofa Krauzego, który został w środę, 7 stycznia, pochowany na cmentarzu w Kazimierzu Dolnym (Lubelskie).

 • "M jak miłość": To już pewne - Ewa nie umrze na raka!

  Gruszyńską, by po jej śmierci zaopiekowała się ona dziećmi i Markiem. I choć cała rodzina pogrąży się we smutku i będzie przygotowywać się na najgorsze, Ewie uda się pokonać raka!

 • Morrissey: Kontrowersyjna ikona indie rocka

  Wokalista i tekściarz oraz lider legendarnej grupy The Smiths wystąpi 19 listopada w warszawskim klubie Stodoła, a 21 listopada w krakowskiej Łaźni Nowej.

 • Dominika Tajner wyjawiła, co dolegało jej synowi! Mógł umrzeć

  ...i odzyskał siły, to badania wciąż trwają.  Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że chłopca ugryzł kleszcz...  "Rodzina czeka na wyniki badań. Przy okazji chcą wykluczyć inne ewentualne...

 • David Guetta: Ataki paniki zastopowały moją karierę

  Jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów na całym świecie, David Guetta, wyznał, że boryka się z atakami paniki, które utrudniają mu tworzenie muzyki.

Zdjęcia na temat: rodzina umrze
Wideo na temat: rodzina umrze
 • Nie żyje Ken Weatherwax, gwiazda serialu "Rodzina Addamsów"

  Aktor zmarł w wieku 59 lat z powodu ataku serca. Jak podaje strona Examiner.com, Ken umarł we śnie. Weatherwax zasłynął rolą Pugsleya w serialu "Rodzina Addamsów", emitowanym w latach 60. Rodzina zmarłego aktora zamierza zorganizować dwa pogrzeby - dla bliskich oraz dla fanów gwiazdora/ źródło: Agencja TVN/x-news.

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Ken Weatherwax, gwiazdor serialu "Rodzina Adamsów", nie żyje

  Aktor zmarł w wieku 59 lat z powodu ataku serca. Jak podaje strona Examiner.com, Ken Weatherwax umarł we śnie. Gwiazdor zasłynął rolą Pugsleya w serialu "Rodzina Addamsów", emitowanym w latach 60. Rodzina zmarłego aktora zamierza zorganizować dwa pogrzeby - dla bliskich oraz dla fanów gwiazdora. (Źródło: Agencja TVN/x-news)

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

Dyskusje na temat: rodzina umrze