• Informacje na temat:

  rodzina witolda pyrkosza

Artykuły na temat: rodzina witolda pyrkosza
 • Witold Pyrkosz: Szykuje się wielkie świętowanie!

  ...ma w zupełności mu wystarcza. Marzy jedynie, żeby godnie i w zdrowiu przeżyć starość. I żeby rodzina trzymała się blisko. To jest dla niego najważniejsze. Do świętowania urodzin Witolda Pyrkosza przygotowuje się również Telewizja Polska. Niespodzianki szykuje także serialowa rodzina aktora i produkcja. Bo 90. urodziny zobowiązują. Sto lat z okładem, panie Witoldzie! *** Zobacz więcej...

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • Witold Pyrkosz nie żyje!

  Bardzo smutna wiadomość pojawiła się na Facebooku "M jak miłość". Administratorzy strony poinformowali, że zmarł serialowy Lucjan Mostowiak, czyli Witold Pyrkosz. Aktor miał 90 lat!

 • Witold Pyrkosz: Trzeba być pantoflarzem!

  Jest dumny z tego, że w Wigilię skończy 85 lat. I że, wbrew metryce, tryska energią jak 18-latek. Bo wciąż ma apetyt na życie. Wilczy apetyt.

 • "M jak miłość": Zmarł Witold Pyrkosz

  Nie żyje znany aktor Witold Pyrkosz. Publiczności znany był dzięki charakterystycznym rolom, przede wszystkim Jędrusia Pyzdry w "Janosiku", Balcerka w serialu "Alternatywy 4", Duńczyka w kultowym "Vabanku", a w ostatnich latach Lucjana Mostowiaka w serialu "M jak miłość". Informację o śmierci aktora opublikowano na oficjalnym fanpage'u na Facebooku.

 • Jańcio Wodnik dla Witolda Pyrkosza

  Aktor filmowy i teatralny Witold Pyrkosz odbierze honorową nagrodę podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. W trakcie odbywającego się w lutym we Wrześni (Wielkopolskie) wydarzenia widzowie obejrzą ponad 50 filmów.

 • Koroniewska nieugięta! Chodzi o pożegnanie Witolda Pyrkosza w "M jak miłość"!

  Jak donosi jeden z tabloidów, Joanna Koroniewska (39 l.) nie uczci wraz z ekipą "M jak miłość" śmierci Witolda Pyrkosza (+90 l.). Aktorka nie ma zamiaru nawet na chwilę wracać na plan sagi o rodzinie Mostowiaków...

 • Witold Pyrkosz, czyli wino, kobiety i śpiew!

  W Wigilię, 24 grudnia, Witold Pyrkosz kończy 85 lat. Niezapomniane kreacje stworzył w takich produkcjach, jak "Janosik", "Vabank", "Czterej pancerni i pies". Przypomnijmy najważniejsze role aktora oraz przyjrzyjmy się życiu seniora rodu Mostowiaków.

 • Witold Pyrkosz marzy o wnuku!

  Z rolą Lucjana Mostowiaka, tak bardzo przez Witolda Pyrkosza (88 l.) lubianą, wiąże się rodzinna anegdota, która wiele mówi nam o charakterze sympatycznego aktora. Żona Witolda Krystyna Pyrkosz opowiada: - Oglądam ten serial i myślę: "Jaki ten Lucjan dobry, jaki miły, jaki spokojny...". Szkoda, że Witek nie przypomina go w naszym codziennym życiu. Może kiedyś taki był. Teraz bardzo łatwo wpada...

 • Tysiąc odcinków z Mostowiakami

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz i Kacper Kuszewski to tylko kilku z całej plejady aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach naszych telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP2 po raz tysięczny. Z tej okazji twórcy świętują.

Zdjęcia na temat: rodzina witolda pyrkosza
Dyskusje na temat: rodzina witolda pyrkosza
 • Re: "M jak miłość": Role Witolda Pyrkosza

  Szok, popłakałam się ... Zżyliśmy się tak bardzo ze wspaniałym człowiekim i aktorem, oglądając Pana Witka -Lucjana przez tyle w lat w serialu" M jak Miłość" . Smutno bardzo, myślę ,że cała rodzina Mostowiaków przeżywa jego niespodziewane odejście ze ze łzami w oczach. Ave Maria.

 • Re: "M jak miłość": Co dalej z serialem po śmierci Witolda Pyrkosza?

  Panie Witoldzie był pan wielkim aktorem, serial M jak Miłość bez pana to już koniec.Szkoda,może nalewka pana była za zimna.szkoda. Moja całą rodzina będzie tęskniłą za panem i modliłą się.