• Informacje na temat:

  rodzina wpadła

Artykuły na temat: rodzina wpadła
 • Tomasz Sapryk: Rodzina zawsze na pierwszym planie!

  Gwiazdor „Rancza” jest szczęśliwym mężem Alicji i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Rodzina była przy nim, gdy przyszła choroba. Aktor pokonał ją i dziś cieszy się każdym dniem życia.

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Olga Frycz wpadła w poważne tarapaty! Bieda zajrzała jej w oczy?

  W życiu Olgi Frycz (33 l.) nie dzieje się najlepiej. Aktorka zamiast cieszyć się z uroków macierzyństwa musi mierzyć się z poważnymi problemami. Jak donosi "Dobry Tydzień”, sytuacja finansowa gwiazdy jest na tyle kiepska, że zaczęła wyprzedawać swoje ubrania!

 • Piosenka pop na ratunek zakładnikom

  Jak pomóc porwanym i nie rozzłościć terrorystów? Wystarczy znaleźć sposób, by ich przechytrzyć. Na taki plan wpadł Juan Carlos Ortiz. Użył do tego piosenki.

 • Bartosz Obuchowicz: Wpadłem w pułapkę wizerunkową

  Bartosz Obuchowicz (36 l.) największą popularność zdobył jako Tomek Burski w serialu "Na dobre i na złe", w którym występował przez 12 lat. Dzisiaj jest żonaty i ma trzy córki: Mariannę (12 l.), Marcelinę (8 l.) i Michalinę (1 l.). "Rewii" opowiada o tym, jak sobie radzi w domu pełnym kobiet i dlaczego zniknął z show-biznesu.

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • Książę Karol i cała rodzina królewska wstrząśnięci śmiercią Tary. To ogromny cios!

  Times" oraz innych gazetach, ale najbardziej pociągała ją telewizja. W tym czasie po raz pierwszy wyszły na jaw problemy Tary z narkotykami. Podobno wpadła w nałóg, który wraz z pomocą rodziny udało...

 • Syn Pierce'a Brosnana został modelem

  Jaki ojciec, taki syn - można powiedzieć o rodzinie Brosnanów. Syn słynnego Pierce'a, Dylan, właśnie stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jako model zaliczył mocny debiut - został zaangażowany do kampanii tak uznanej marki jak Saint Laurent.

 • Doda o Emilu Haidarze: "Ja i moja rodzina zaczynamy się go bać"

  ...syryjskiego pochodzenia.  Gdy wokalistka zaczęła podejrzewać, że Haidar ją zdradza, według relacji mężczyzny wpadła w taki szał, że porysowała luksusowy, wart 850 tysięcy złotych samochód, którym on(...) sprawiała wrażenia, jakby się go bała. Ale... gdy niedawno Haidar oskarżył ją, że nasłała na niego gangsterów, Doda nagle uderzyła w zupełnie inny ton.  - Ja i moja rodzina zaczynamy się go bać, bo...

 • Tradycyjne święta, czyli Wielkanoc u Żaków

  Rewolucja kulinarna - tak, ale nie na wielkanocnym stole! Katarzyna Żak, gwiazda "Rancza", zdradza, co jej rodzina jada na co dzień, a co podczas świąt. Aktorka opowiada też, jak radzi sobie z domowymi porządkami.

Zdjęcia na temat: rodzina wpadła
Wideo na temat: rodzina wpadła
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1928.

  Justin zwierza się Oliwce, że jest nieszczęśliwie zakochany. Chcąc wzbudzić zazdrość Laury, która wpadła mu w oko, chłopak bez ostrzeżenia namiętnie całuje współlokatorkę. Franek chce zabrać od Górków rzeczy Cariny i dziecka, by razem zamieszkali po ich wyjściu ze szpitala, ale Stefan staje mu na drodze. Bilski i Kowaluk atakują ponownie, wiedząc, że Bożena spędza czas z rodziną, wysyłają jej

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1709.

  Krzepiński wraca do kryjówki, w której więzi Martę i Ewę, akurat gdy dziewczynce udaje się wydostać z domu przez łazienkowe okno. Walawska próbuje odwrócić uwagę porywacza, by córka uciekła i wezwała pomoc. Krzepiński jednak szybko orientuje się, że Ewa zniknęła i zaczyna ją gonić Oliwka z pomocą Kajtka wprowadza się do Angeli na czas remontu, który robi jej mama w nowym mieszkaniu. Wieczorem - na umówiony pokaz slajdów z podróży - przychodzi nauczyciel geografii Milewicz. Widać, że wpadł...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

Dyskusje na temat: rodzina wpadła
 • Re: "Współczesna rodzina": Romans Beckhama i Cox? Znamy prawdę o kontrowersyjnym wideo!

  Takie drewno, że jak do kogoś podał to ten ktoś mógł uciekać przed tą piłką, a ta i tak mu pod nogi wpadła.

 • Re: "Na Wspólnej": Zosia nie jest córką Berga!

  nie wiem gdzie tu pani Kaja wpadła niby w szał..? po prostu wytłumaczyła niezgodność w pańskim komentarzu, ze rodzina Bergów juz wie o Zosi od jakiegoś czasu i tyle.. Chce tez dodac, że tez nie przepadam za ty wątkiem - tak uprzedzam w razie gdybym też zostala wrzucana do worka "wkurzonej atakującej super fanki" haha pozdrawiam :)

 • Trzeci człowiek

  Poprawny opis: Rodzina wracająca z wakacji do domu znajduje w łóżku swojej córki zwłoki mężczyzny. Jedna z nowojorskich gazet publikuje coroczną listę „kawalerów do wzięcia”, na której na 9-tym(...) stara się, aby gazeta nie wpadła w ręce Kate Beckett… Śledztwo prowadzi Rick’a i Kate do sklepu zoologicznego, skąd jak się okazuje, zginęły dwa potężne węże. Kto i dlaczego je ukradł?