• Informacje na temat:

  rodzina wspiera

Artykuły na temat: rodzina wspiera
 • Współczesna rodzina

  Jay ma dorosłe dzieci, wnuki i atrakcyjną, młodą żonę, która ma własnego syna. Wszyscy razem muszą pokonać różnice pokoleniowe, kulturowe i społeczne. W odcinku: Manny zaczyna interesować się szermierką, a cała rodzina wspiera go w nowej pasji. Chłopiec kwalifikuje się do kolejnych rozgrywek i startuje w mistrzostwach. Jay niezwykle mocno interesuje się sukcesem Manny'ego, ciesząc się, że w końcu...

 • "Ze wszystkich sił": O wielkiej sile woli i rodzinie

  "Ze wszystkich sił" w reżyserii Nilsa Taverniera to wzruszająca historia walki o wspólne marzenia i jedność rodziny. Z każdą minutą akcja filmu oddala się od dramatycznego punktu wyjścia. Niesie ze sobą mocną dawkę sportowych emocji, optymizm i radość życia. Film trafi do kin 10 kwietnia.

 • Paweł Królikowski: Rodzina wspiera go po operacji

  ...młoda, ale też przekonana, że jest miłością mojego życia - wyznała ostatnio. Również teraz jest przy nim blisko. Wspiera go na każdym kroku, dodaje otuchy i wierzy, że wszystko będzie dobrze. Aktor(...) filmowe czy teatralne, lecz rodzina. Nie idealna, ale zwykła, z codziennymi radościami i smutkami. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Borys Szyc wspiera ukochaną! Przechodzi trudne chwile

  ..., narzeczonego wspaniałego, interesującą pracę. Rodzina wspiera. Przyjaciółki są obok, no weź się w garść i nie narzekaj "- pisze przewrotnie Justyna. I wyjaśnia: "A ja nie mogę wstać z łóżka! Nie czuję nic(...). Wspierają się wzajemnie i doskonale rozumieją.  "Najgorsze, co może być, to poczucie, że jesteś w tym sam i nikt nie rozumie, przez co przechodzisz" - tłumaczy narzeczona aktora. Oboje mogą być przykładem dla...

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Anna Dymna wspiera przyjaciółkę w trudnych chwilach

  .... Przyjaciele i rodzina wspierali panią Teresę, gdy dochodziła do siebie. - Byłam przekonana, że nie wrócę na scenę, że to niemożliwe - wyznała. Wtedy Gustaw Holoubek i koledzy z teatru oznajmili, że będą na...

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • Katarzyna Skrzynecka wspiera męża! Nie jest łatwo!

  ...restrykcyjnej diecie, a na siłowni spędza długie godzinny, ale Kasia w pełni to akceptuje. "Tylko rodzina wie, ile wyrzeczeń, wysiłku, wycieńczenia i czasem łez niemocy, kosztuje prawdziwego sportowca(...) rodzina. Chociaż ukochany Kasi chciałby być zawsze z nią i dziećmi, to przez swój napięty grafik nie zawsze może cieszyć się rodzinnym szczęściem. Skrzynecka jest wyrozumiałą żoną i broni Łopuckiego...

 • Kim Kardashian znów się rozebrała

  Wygląda na to, że Kim Kardashian z rozbierania się uczyniła swój znak firmowy. Celebrytka po raz kolejny odsłoniła swe wdzięki, tym razem w reality-show "Rodzina Kardashianów".

Zdjęcia na temat: rodzina wspiera
Wideo na temat: rodzina wspiera
 • Monika Zamachowska o rodzinie patchworkowej: Dzieci się buntują, ale jesteśmy na dobrej drodze

  Monika Zamachowska ma duże doświadczenie w funkcjonowaniu rodziny patchworkowej. Stale wspiera swojego byłego męża Jamie'go Malcolma, z którym ma dwójkę dzieci: Zosię i Tomasza. W sylwestra pilot planuje wziąć ślub ze swoją narzeczoną, podczas którego Zosia będzie druhną. Jeżeli chodzi o relację jej dzieci z obecnym mężem dziennikarki, Zbigniewem Zamachowskim, sytuacja jest bardziej

 • "M jak miłość": Odcinek 1291.

  Mimo wysiłków lekarzy Ewa traci dziecko i kompletnie się załamuje. Ala i Basia, wspierane przez małego Kubę, pomagają Glińskiej urządzić jej nowe mieszkanie. Gliński zaś cały czas obserwuje rodzinę(...) wyboru: albo rodzina, albo kochanka.

 • "M jak miłość": Odcinek 1374.

  Kalina załatwia ekspresowy ślub Pawła z Katią, a Zduński prosi Marcina, by został jego świadkiem w tajemnicy przed całą rodziną. Zdesoerowana mała Basia robi wszystko, by wrócić do Polski i jest gotowa nawet uciec z domu. Kinga i Piotr nadal starają się o dziecko, cały czas wspierani przez Barbarę. Do bistro znów zagląda Dobrzański, właściciel winiarni, który adoruje Zduńską.

Dyskusje na temat: rodzina wspiera
 • Re: "Rodzina winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej dla TVP

  To już nawet nie chodzi o to jaką opcję polityczną wspiera tvp. TE PRODUKCJE SĄ PO PROSTU ZŁE!

 • Re: "M jak miłość": Towarzystwo na sylwestra

  M...jak milosc ...ale dla kogo...rodzina sie wspiera raniac innych...manipulacje...podchody.Skad ja to znam....slabi odpadaja.....kasa robi swoje.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Ryszard Kotys ma ogromne problemy z pamięcią!

  Do ECH,hm,no to tylko współczuć takiemu gościowi,bo poza pracą nie ma żadnych zainteresowań,do tego rodzina widac ma go w powazaniu,że woli isc do pracy i być wśród obcych sobie ludzi.No ale rodzinka wspiera dziadzia w jego pasji do pracy zarobkowej,bo jak dziadzia odejdzie to kasa po pasji dziadzia zostanie.

 • Re: "Beverly Hills, 90210": Shannen Doherty pokonała chorobę?

  Przede wszystkim nie wolno się poddawać,myśleć pozytywnie no i rodzina,która kocha i wspiera:)Każdy dzień to dla nas wszystkich chorych czy zdrowych to cud,bo nie wiadomo co każdego z nas w tym dniu może spotkać. Głowa do góry:)))

 • Re: "M jak miłość": Tajemnicze przyjęcie w Bistro!

  Przepraszam cię bardzo, ale nikt tutaj nie pisze, że Maja nie jest waża. Czytając twój komentarz śmiać mi się chce gdy piszesz: Rodzina musi być razem, a dzieci muszą mieć rodziców przy sobie(...) tylko zauroczenie? A z Izą to niby miłość? To Ania wspiera Marcina i z nim jest nie Iza.

 • Re: "Janosik": Po latach tajemnice wychodzą na jaw!

  PiS ma rację, że nie wspiera tej dewiacji. Dziwię się PO, że obiecują zalegalizowanie takich "małżeństw" i oni chcą wygrać wybory ; śmieszne. Znakomita większość społeczeństwa jest przeciw lesbijkom i gejom, a Schetynie się wydaje, że przy legalizacji tej dewiacji uzdrowi społeczeństwo; myli się bardzo. Rodzina to facet , kobieta i dzieci tylko i wyłącznie. Trzaskowski pomógł przegrać KO przez

 • Re: "M jak miłość": Tajemnicze przyjęcie w Bistro!

  Powtarzam jeszcze raz ,rodzina musi być razem ,a dzieci muszą mieć rodziców przy sobie.odnosząc się do wątku Izy i Marcina.A gdzie u natrętnej, wyrachowanej Ani zobaczyłaś wielką miłość. Są ze sobą mniej więcej ,licząc serialowy czas miesiąc.Przez ten czas naraziła Szymka na śmiertelne niebezpieczeństwo ,obsmarowała Marcina w gazecie.Czyli ''wspiera '' znakomicie, po swojemu.Chodakowski

 • Re: Grzech Fatmagül

  ma za swoje. Maz ja kocha i wspiera. Kocha ja rowniez Rachami i cala rodzina Kerima. Jeszcze tylko sprawa w sadzie o ukaranie winnych i Fatma moze oddychac pelna piersia. Na ogromne uznanie zasluguje ciotka Kerima ktora odnalazla zgwalcona Fatmagul i zajela sie dziewczyna. Od poczatku wspierala w najtrudniejszych chwilach. Namowila na leczenie na ukonczenie szkoly i chronila przed ostrym

 • Re: "Ranczo": Walczy z poważną chorobą

  Nie mylić leczenia przez NFZ ludzi z kregu medialnego,a leczenia ludzi zwykłych. Wspiera rodzina :) oczywiścia ,że bogatego stać na kliniki prywatne,a nawet w zwykłym szpitalu sie z takimi liczą,natomiast szary,zwykły przeciętny polak, umiera u BRAM szpitala :(*****:( SMUTNE TO..

 • Re: Rodzinna tradycja: aktorstwo

  ... super to czytac i wiedziec ... dobrze ze rodzina sie wspiera , ONI WSZYSCY MAJA TALENT I FAJNIE NIM POKIEROWALI ,