• Informacje na temat:

  rodzina zastępcza piotr i paweł

Artykuły na temat: rodzina zastępcza piotr i paweł
 • Tłum gwiazd na jubileuszu Telewizji Polsat

  Nie sposób wymienić nazwiska wszystkich gwiazd, które we wtorkowy wieczór świętowały w Teatrze Wielkim 20. urodziny Telewizji Polsat. Na Jubileuszowej Gali Polsatu pojawili się m.in. Aneta Zając, Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, czyli Marysia Radosz, Anna Bilewska i Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości".

 • Urodzaj na bliźniaki

  Duety w polityce i życiu gwiazd to ostatnio motyw przewodni każdej dyskusji. Szczególnie jednak na języki brane są te rodzinne tandemy. Niewątpliwie budzą one najwięcej emocji, których nie zabraknie również w serial u "Rodzina zastępcza plus".

 • Ten serial łamał tabu

  ..."Rodzina Zastępcza" - legendarny serial przeszedł na zasłużoną emeryturę.

 • Serialowa sensacja w Polsacie

  Sensacyjna ciąża Joanny Trzepiecińskiej w "Rodzinie zastępczej plus", młodociany narzeczony Edyty Olszówki w "Samym życiu", detektyw Bronisław Cieślak, macocha Agata Kulesza oraz śpiewająca Solejukowa, czyli Katarzyna Żak. To serial owe nowości w Polsacie na zbliżająca się wiosnę.

 • Egzamin

  ...), Bartosz Opania (Latoszek), Kamil Kula (Szczepan), Anita Sokołowska (Lena), Marcin Kwaśny (Staszek), Emilia Komarnicka (Agata), Michał Żebrowski (Falkowicz), Marcin Sianko (Paweł), Marcin Czarnik (Jeremi), Piotr Garlicki (Tretter), Magdalena Różańska (Renata), Robert Koszucki (Konica), Aleksandra Hamkało (Julka), Grażyna Zielińska (pani Maria)

 • Pamiętamy o Gabrieli Kownackiej?

  25 maja 2012 roku 60. urodziny obchodziłaby Gabriela Kownacka, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, odtwórczyni pamiętnej roli Anity w komedii muzycznej "Hallo Szpicbródka", telewizyjnej publiczności znana jako Anka Kwiatkowska z serialu "Rodzina zastępcza". Artystka zmarła 30 listopada 2010 roku.

 • "Mecenas Lena Barska" wraca na antenę!

  ...(Żaneta), Piotr Wiszniowski (Jurek), Andrzej Pieńko (Maciek), Jakub Dyniewicz (Wojtek). W nowych odcinkach w roli matki Maćka pojawi się Ewa Leśniak, a jako Kazik, nowy pracownik kancelarii - Paweł...

 • Gabriela Kownacka, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, odtwórczyni pamiętnej roli Anity w komedii muzycznej "Hallo Szpicbródka", telewizyjnej publiczności znana jako Anka Kwiatkowska z serialu "Rodzina zastępcza", została pochowana we wtorek na cmentarzu ewangelicko-augsburskim w Warszawie.

 • "Barwy szczęścia": Aleksandra Szwed będzie miała syna!

  Aleksandra Szwed, która dorastała na oczach milionów telewidzów (już jako siedmiolatka grała w kultowej "Rodzinie zastępczej" u boku Gabrieli Kownackiej i Piotra Fronczewskiego), ma na swoim koncie kilka nieudanych związków. Spotykała się m.in. z Robertem Stockingerem - synem Tomasza Stockingera, czyli Pawła Lubicza z "Klanu", oraz z Aleksandrem Milwiwem-Baronem z zespołu "Afromental". Od...

 • Co wiosną w Jedynce?

  Nowe polskie seriale i kontynuacje już znanych przebojów, bogata oferta filmów fabularnych i nowa seria filmów dokumentalnych, premiery Teatru Telewizji, propozycje dla miłośników kulinariów, odmienione "Wiadomości" i wiele relacji "na żywo" z najważniejszych wydarzeń, w tym m.in. z uroczystości beatyfikacyjnych Jana Pawła II - to wszystko znajdzie się tej wiosny w programie TVP1.

Wideo na temat: rodzina zastępcza piotr i paweł
 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...