• Informacje na temat:

  rodzina zastępcza plus

Artykuły na temat: rodzina zastępcza plus
 • "Rodzina zastępcza": Lekcja tolerancji

  Niemal dokładnie dwadzieścia lat temu, 23 lutego 1999 roku, telewizja Polsat wyemitowała pierwszy odcinek tego serialu. Produkcja opowiadająca o zwyczajnej, ale bardzo barwnej rodzinie Kwiatkowskich, szybko zyskała grono wiernych fanów. Dlatego też powstało 6 serii "Rodziny zastępczej" (1999-2004), a potem jeszcze 12 "Rodziny zastępczej plus" (2004-2009). Serial gromadził przed telewizorami...

 • Kończą "Rodzinę zastępczą"

  Po latach emisji kierownictwo stacji zdecydowało, że nie bedzie realizować kolejnego sezonu serialu "Rodzina zastępcza". Produkcja obchodziła w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia.

 • "Rodzina zastępcza": Co porabia Sergiusz Żymełka?

  Sergiusz Żymełka podbił serca fanów seriali rolą Filipa Kwiatkowskiego w serialu Polsatu "Rodzina zastępcza" i "Rodzina zastępcza plus". Rezolutny syn Jacka (Piotr Fronczewski) oraz Anki (Gabriela Kownacka) od małego miał ogromny talent do interesów. Szybko stał się jednym z ulubionych bohaterów widzów. Po zakończeniu zdjęć do produkcji pojawił się w kilku filmach (m.in. "Wtorek", "Tam gdzie...

 • Joanna Trzepiecińska żałuje

  Czego żałuje Joanna Trzepiecińska, gwiazda serial u "Rodzina zastępcza plus" i telewizyjnego show "jak Oni śpiewają?".

 • "Rodzina zastępcza" 15 lat później

  Co sprawiło, że "Rodzina zastępcza" miała tak wielu zwolenników? To oczywiście zasługa kochających, wymagających, ale też tolerancyjnych rodziców - Anki i Jacka Kwiatkowskich, no i niesamowitej piątki ich dzieci, dwójki własnych i trójki adoptowanych. Sprawdźcie, co dzieje się z bohaterami serialu dzisiaj!

 • Urodzaj na bliźniaki

  Duety w polityce i życiu gwiazd to ostatnio motyw przewodni każdej dyskusji. Szczególnie jednak na języki brane są te rodzinne tandemy. Niewątpliwie budzą one najwięcej emocji, których nie zabraknie również w serial u "Rodzina zastępcza plus".

 • Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

  Telewizja Polsat, która w tym roku świętuje swoje 20-lecie, może zaliczyć ten serial do sukcesów stacji. "Rodzina zastępcza" miała miliony fanów, emitowane obecnie powtórki też są chętnie oglądane. Co dziś robią serialowe dzieciaki? Sprawdźcie!

 • Nie chce już grać bliźniaczki

  Aleksandra Szwed (17 l.) znana publiczności jako Eliza w serial u "Rodzina Zastępcza Plus" ma już dosyć wcielania się tę postać. Aktorka na planie tego serialu pracuje już od ośmiu lat.

 • ..."Familijna, pełna humoru i ciepła tematyka, ale przede wszystkim doborowa obsada sprawiają, że "Rodzina zastępcza" to jeden z najbardziej lubianych polskich...

 • Mrozowska podwójną mamą

  Znana z serial u "Rodzina zastępcza" Monika Mrozowska jest już mamą 5-letniej Karolinki. Teraz - jako Maja Kwiatkowska - będzie wychowywać kolejną pociechę.

Zdjęcia na temat: rodzina zastępcza plus
Dyskusje na temat: rodzina zastępcza plus