• Informacje na temat:

  rodzina zastępcza posterunkowy

Artykuły na temat: rodzina zastępcza posterunkowy
 • "Rodzina zastępcza": Lekcja tolerancji

  Ta ciepła opowieść gromadziła przed telewizorami miliony widzów. Wszyscy byli ciekawi, co przydarzy się Kwiatkowskim i ich przyjaciołom.

 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  "Król polskiego dubbingu" - Jarosław Boberek, obchodzi w piątek, 14 czerwca, 50. urodziny! To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar". Popularność zyskał jednak rolą posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza".

 • "Rodzina zastępcza" 15 lat później

  Co sprawiło, że "Rodzina zastępcza" miała tak wielu zwolenników? To oczywiście zasługa kochających, wymagających, ale też tolerancyjnych rodziców - Anki i Jacka Kwiatkowskich, no i niesamowitej piątki ich dzieci, dwójki własnych i trójki adoptowanych. Sprawdźcie, co dzieje się z bohaterami serialu dzisiaj!

 • Nie powiem wam jak żyć!

  Rodzina wybijała mi z głowy sceniczne zapędy - można być lekarzem, inżynierem, ale aktorem? Cóż, stało się tak, a nie inaczej. Widocznie takie życie było mi pisane. Niczego nie żałuję - mówi Jarosław Boberek. Nie ma w nim nic z gwiazdora. Skromny i pokorny wobec widzów oraz... postaci, które gra.

 • Ten serial łamał tabu

  ..."Rodzina Zastępcza" - legendarny serial przeszedł na zasłużoną emeryturę.

 • Kijowska w męskim świecie Smarzowskiego

  Julia Kijowska gra jedną z głównych ról w najnowszym filmie Wojciecha Smarzowskiego "7 dni". Jej bohaterka jest jedyną kobietą wśród siedmiu policjantów, którzy są bohaterami filmu.

 • "Oscara za ten dubbing!"

  ...- Rodzina wybijała mi z głowy sceniczne zapędy - można być lekarzem, inżynierem, ale aktorem? Cóż, stało się tak, a nie inaczej. Widocznie takie życie było mi pisane. Niczego nie żałuję - mówi Jarosław Boberek. Nie ma w nim nic z gwiazdora. Skromny i pokorny wobec widzów oraz... postaci, które gra.

 • Jarosław Boberek rozwodzi się!

  Aktor znany m.in. z roli posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza" przez wiele lat uchodził za przykładnego ojca i męża. Para wychowywała wspólnie dwóch synów, Jana i Franciszka. W 2009 roku po raz pierwszy w prasie ukazały się jednak informacje, że w małżeństwie Boberka nie dzieje się najlepiej. Wtedy to fotoreporterzy przyłapali aktora, jak w jednym z klubów całuje się z tajemnicza...

 • (Nie)święty Święty

  ...jedno danie - pierogi ruskie, tradycyjnie podawane ze śmietaną lub cebulką, co kto lubi - opowiadała artystka. Sympatyczniejszego włamywacza przyprowadził posterunkowy (Jarosław Boberek) w "Rodzinie(...) amerykański aktor jest przeciwieństwem swego bohatera - podkreśla, że rodzina jest najważniejsza. hm ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

 • Jarosław Boberek: Pierwsza rozprawa rozwodowa we wrześniu!

  ...51-latek, któremu popularność przyniosła rola posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza", zawsze chronił swoje życie prywatne, niechętnie udzielając wywiadów prasie kolorowej. Wiadomo było jedynie, że z pierwszą żoną aktor ma syna Mateusza, a od wielu lat jest związany z Iloną Kucińską-Boberek (48 l.) - matką jego synów Jana (22 l.) i Franciszka (20 l.). Gdy więc pięć lat temu tygodnik "Twoim...

Dyskusje na temat: rodzina zastępcza posterunkowy