• Informacje na temat:

  rodzina zastępcza powraca

Artykuły na temat: rodzina zastępcza powraca
 • "Świat według Kiepskich": Goście na planie

  ...i Piotr Bouffal. Oboje zgodnie podkreślają, że wszystkie powstające na potrzeby serialu stroje podlegają stałemu recyklingowi. - Często używamy elementów kostiumów sprzed lat. Moda powraca i te...

 • Serialowy przewodnik

  ...trumien ze szczątkami członków jego rodziny. "Druga szansa" odc. 1, 2 Lux Cassidy od urodzenia wychowywała się w rodzinach zastępczych. W wieku 16 lat po raz pierwszy spotyka swego ojca Nate’a(...) informatorze ze środowiska przestępczego. W tym celu powraca do dawnej fałszywej tożsamości. Dochodzenie komplikuje się, gdy wychodzą na jaw pewne sprawy z jego przeszłości. "Kamuflaż" ODC.9 Ginie Mark...

 • Kownacka wygrała z rakiem

  Wszystko na to wskazuje, że Gabriela Kownacka powróci niebawem na plan serialu "Rodzina zastępcza" Powodem jej dotychczasowej absencji była poważna choroba.

 • Święta w kinie? Jest w czym wybierać

  W czwartek, 25 grudnia, na ekranach naszych kin zadebiutują cztery filmy: długo oczekiwana ostatnia część "Hobbita", polska komedia "Pani z przedszkola", hollywoodzki musical "Annie" i rosyjska animacja "Królowa śniegu 2". W drugi dzień świąt liczba premierowych produkcji wzbogaci się o dwa kolejne tytuły.

 • Kownacka wygrała z rakiem

  Wszystko na to wskazuje, że Gabriela Kownacka powróci niebawem na plan serial u "Rodzina zastępcza" Powodem jej dotychczasowej absencji była poważna choroba.

 • Wielki powrót Wojewódzkiego

  Kuba Wojewódzki powraca po przerwie. W pierwszej odsłonie kolejnego sezonu programu pojawią się Ola Szwed i Robert Janowski.

 • Globalizacja jako źródło cierpień

  "Mamut" , reż. Lukas Moodysson, Dania, Szwecja, Niemcy 2009, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa 14 stycznia 2010 roku.

 • Weekend w kinie: Thrillery i komedie

  W tym tygodniu na polskie ekrany wchodzą filmy, na których widzowie będą się albo przeraźliwie bać, albo będą umierać na nich... ze śmiechu!

Wideo na temat: rodzina zastępcza powraca
 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Mistrz tańca powraca

  Mistrz tańca powraca to debiut reżyserski Christiana Holtena Bonke i Andreasa Koefoeda, którego premiera odbyła się na festiwalu CPH:DOX w Kopenhadze w 2011 roku. Zdjęcia do filmu trwały dwa lata. Reżyserzy starali się jak najbardziej zbliżyć do filmowanych bohaterów. Pokazując zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne, zobrazowali co czują i jak reagują na pojawiające się pomiędzy nimi problemy. Film jest jednak nie tylko poruszającym tanecznym "love story", lecz również szczerym i...

Dyskusje na temat: rodzina zastępcza powraca