• Informacje na temat:

  rodzinka pl galeria

Artykuły na temat: rodzinka pl galeria
 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka bierze ślub? !

  Właśnie takie pytanie zadają sobie fani aktorki, obserwujący jej profil na Instagramie. Galeria aktorki wzbogaciła się bowiem o dość tajemnicze ujęcie ukazujące Kalicką w sukni ślubnej.

 • "rodzinka.pl": Boscy wracają z wakacji!

  "Wakacje w Gdyni" i "Nareszcie sami" to tytuły pierwszych odcinków 5. serii "rodzinki.pl", które TVP2 wyemituje w najbliższy piątek, 6 września.

 • "rodzinka.pl": Agata Kulesza została... psychoterapeutką!

  ...leczenia pacjentów na rzecz kilkuminutowych sesji wideo przez komunikator internetowy. Przez jej wirtualny gabinet przewinie się cała galeria oryginalnych charakterów z najróżniejszymi problemami...

 • Fakty i mity

  Oparte na faktach "Tajemnica Filomeny" i "Masz talent!", katastroficzne "Pompeje", komedioramat "Mężczyzna prawie idealny", film akcji "72 godziny" oraz animacja "Rodzinka nie z tej Ziemi" - te sześć tytułów zadebiutuje w piątek, 21 lutego, w polskich kinach.

 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zarabiał na życie jako... święty Mikołaj!

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z „rodzinki.pl”, zanim stał się jednym z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających polskich aktorów, bardzo długo klepał biedę. Do teatralnej gaży dorabiał jako... święty Mikołaj!

 • Z czego rezygnuje Kożuchowska?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", jest bardzo zapracowaną aktorką. Czasem zazdrości swoim rówieśnicom, że mają czas, by iść z przyjaciółkami na kawę do kawiarni.

 • "rodzinka.pl": Boscy jak jedna wielka włoska rodzina!

  W marcu na antenę TVP2 trafi 6. seria uwielbianej przez widzów "rodzinki.pl"! I Boscy będą teraz jak jedna wielka włoska rodzina! Poznaj szczegóły!

 • Miłość i zemsta! Będzie nowy hit?

  Życie w luksusie i walka o przetrwanie. Uczciwa rywalizacja i wredne podchody. To wszystko czeka nas w nowym serialu pt. "Galeria". Czy zostanie on z nami tylko do czerwca, czy też wróci jesienią, zależy od widzów.

 • "rodzinka.pl": Spotkanie z gwiazdami serialu TVP2

  Tomek (Maciej Musiał) będzie musiał zamieszkać w piwnicy, Kuba (Adam Zdrójkowski) zaangażuje się w walkę o ochronę środowiska, a Kacper (Mateusz Pawłowski) zostanie aktywistą społecznym! W 6. sezonie "rodzinki.pl" synowie Boskich (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) dadzą nieźle popalić rodzicom...

 • Olga Kalicka: To, co kocham najbardziej

  - Joasia to prosta dziewczyna, córka sprzątaczki, a jej problemy w kontaktach z rówieśnikami wynikają z tego, że nie ma pieniędzy - mówi o swojej bohaterce z serialu "Galeria" Olga Kalicka, najbardziej kojarzona dotąd z "rodzinką.pl".

Zdjęcia na temat: rodzinka pl galeria
 • Olga Kalicka ("Na Wspólnej", "Galeria", "rodzinka.pl")
Wideo na temat: rodzinka pl galeria
 • Rodzinka nie z tej ziemi

  Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary.

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...

 • Kumba

  Twórcy nagrodzonego dwoma Oscarami "Króla Lwa" i jednego z największych przebojów roku w Polsce - animacji "Zambezia", którą w naszych kinach zobaczyło blisko 600 tys. widzów, zapraszają na najśmieszniejsze safari wszech czasów. Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, że zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty do połowy, życie potrafi być bardzo skomplikowane. Na własnej, mało wypasionej, skórze przekonuje się o tym Kumba. Odtrącony...

Dyskusje na temat: rodzinka pl galeria
 • Re: Tak dziś wygląda wikary z Tulczyna!

  Plebanio- wróć!!! Galeria to badziewie tak jak te wszystkie sitkomy: wszyscy kochają romana, ja to mam szczęście, rodzinka, aida i co tam jeszcze - chyba znani rodzice opłacają produkcję aby ich dzieci beztalencia miały co robić- ot gwiazdy od siedmiu boleści

 • Finał “Plebanii” obejrzało 3,6 mln widzów

  Szkoda, wielka szkoda! "Galeria" tak się ma do "Plebani" jak "Rodzinka" do "Rodziny zastępczej"!Szkoda, wielka szkoda,że znikają dobre seriale!