• Informacje na temat:

  rodzinka pl kontynuacja

Artykuły na temat: rodzinka pl kontynuacja
 • Jesienne nowości i kontynuacje w TVP

  ...zwariowana rodzinka Boskich i ich szalonych przyjaciół. W 9. serii cieszącego się niesłabnącą popularnością serialu Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) przeprowadzą się do...

 • Maciej Musiał: Zmiany w życiu Boskiego

  Niebawem na antenie telewizyjnej "Dwójki" rozpoczną się premierowe odcinki "rodzinki.pl". O szóstym sezonie serialu opowiada Maciej Musiał, czyli odtwórca roli Tomka Boskiego. Co czeka jego bohatera? Wróci do domu rodziców, zamieszka w piwnicy i będzie szukać nowej dziewczyny.

 • To nie koniec "rodzinki.pl"? Będzie 7. sezon?

  Według ustaleń serwisu Wirtualnemedia.pl TVP 2 rozważa emisję 7. sezonu "rodzinki.pl"! Sprawdź szczegóły!

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "rodzinka.pl": Sensacja! Boscy mieli nazywać się... Krajewscy!

  Po rocznej przerwie "rodzinka.pl" wraca na antenę serialowej Dwójki. Co będzie największym zaskoczeniem 6. sezonu? - Mam wrażenie, że każda z serii zaskakuje nas czymś nowym i świeżym. Tym razem do domu Boskich wprowadzają się dziadkowie, Janina i Zenon, w rolach których - tutaj mogę zapewnić z pełną odpowiedzialnością - z niezwykłą przyjemnością oglądać będziemy parę fantastycznych aktorów...

 • Czy będzie 5. sezon "rodzinki.pl"?

  W piątek, 1 marca, wystartował nowy, czwarty już sezon serialu "rodzinka.pl". Trudno wyobrazić sobie lepszą atmosferę wokół tej premiery: trzy nominacje do Telekamery "Tele Tygodnia" (dla serialu, dla Małgorzaty Kożuchowkiej i dla Tomasza Karolaka) oraz nominacja do Wiktora dla Doroty Kośmickiej-Gacke jako twórcy telewizyjnego...

 • Małgorzata Kożuchowska stoi przed trudną decyzją. Co dalej z serialem "Rodzinka.pl"?

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) miała stanąć przed prawdziwym dylematem. Podobno to w jej rękach są losy serialu „Rodzinka.pl”. Co postanowi aktorka?

 • "rodzinka.pl": Finał, nie koniec!

  Do ostatniej chwili ujawniano, czy dwa świąteczne odcinki 5. serii "rodzinki. pl", nie będą jednocześnie pożegnaniem Boskich z widzami. Sprzedaż domu, romantyczny gest, spotkanie wszystkich bohaterów... Już wiemy - na tym się nie skończy!

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał zamieszka w... piwnicy

  Niebawem na antenie telewizyjnej "Dwójki" premierowe odcinki "rodzinki.pl". O szóstym sezonie serialu rozmawialiśmy z Maciejem Musiałem, odtwórcą roli Tomka Boskiego. Co czeka jego bohatera? Wróci do domu rodziców, zamieszka w piwnicy i będzie szukać nowej dziewczyny.

 • Zna przepis na serialowy przebój!

  W branży telewizyjnej uchodzi za "króla Midasa w spódnicy". Każdy projekt serialowy, który bierze na warsztat, odnosi sukces. Ma w swoim dorobku produkcję wielu przebojów. Najnowszy z nich to "Rodzinka.pl".