• Informacje na temat:

  rodzinka pl piosenka

Artykuły na temat: rodzinka pl piosenka
 • "rodzinka.pl": Julia Wieniawa ma nowy cel...

  Julia Wieniawa, czyli Paula z "rodzinki.pl", ma zamiar jeszcze w tym roku podbić polską scenę muzyczną i szturmem wedrzeć się ze swoimi piosenkami na szczyty list przebojów. Młodziutka aktorka jest przekonana, że pomoże jej w tym... Aleksander Milwiw Baron, który jest jej nowym ukochanym!

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • „rodzinka.pl”: Julia Wieniawa-Narkiewicz chce studiować aktorstwo

  Julia Wieniawa-Narkiewicz, czyli Paula z „rodzinki.pl”, nie kryje, że chciałaby w przyszłości zdobyć dyplom ukończenia szkoły teatralnej. Mówi o sobie, że na razie jest „aspirującą aktorką”, ale nie zamierza spocząć na laurach. - Bardzo chcę uczyć się dalej – wyznała w wywiadzie.

 • Artur Rojek i "Rodzinka Robinsonów"

  Na kilka dni przed premierą "Rodzinki Robinsonów", najnowszej produkcji studia Walta Disney'a, w sklepach płytowych pojawi się polska ścieżka dźwiękowa z filmu.

 • "rodzinka.pl": Aleksandra Szwed u Boskich!

  Aleksandra Szwed, którą w piątek 20 maja zobaczymy jako ponętną korepetytorkę w 11. odcinku 8. serii "rodzinki.pl", nagrywa swą debiutancką płytę. Zwyciężczyni 5. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" ma zamiar zawojować polską scenę muzyczną...

 • Bono marzy o Oscarze

  Bono, wokalista irlandzkiej grupy U2, jest mocno podekscytowany faktem, że piosenka "The Hands That Built America", którą jego zespół skomponował na potrzeby najnowszego filmu Martina Scorsese, zatytułowanego "Gangs Of New York", została nominowana do tegorocznego Oscara. Słynna statuetka już od lat jest podobno marzeniem piosenkarza.

 • "rodzinka.pl": Julia Wieniawa-Narkiewicz chce, by doceniono jej osiągnięcia zawodowe

  ...nakręcony do piosenki "Oddycham". - Nazywam siebie aspirującą aktorką i piosenkarką. Nie czuję się gwiazdą - żartuje. - Ale nie jestem też tylko i wyłącznie dziewczyną Antka - dodaje.

 • Bombowe hity Big Cyca

  Wszystkie największe przeboje oraz dwie premierowe piosenki znajdą się na płycie: "Bombowe hity czyli The Best Of 1988 - 2004" grupy Big Cyc. Wydawnictwo ukaże się pod koniec maja - w limitowanej wersji dostępne będzie z dodatkowym DVD.

 • "rodzinka.pl": Kariera Julii Wieniawy-Narkiewicz zawisła na włosku...

  ..., by zostać znaną wokalistką i by jej piosenki trafiły na szczyty list przebojów. Talent Julii doceniła już jedna z najlepszych polskich piosenkarek - Kayah, która jest też właścicielką wytwórni Kayax(...) dobrą drogą do zrobienia kariery. Kayah - o czym sama piosenkarka często mówi w wywiadach - chce, by jej firma utożsamiana była z artystami słynącymi z muzyki, a nie ze skandali. Jak dowiedział się...

 • Kupicha promuje serial

  Kończą się zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Rodzinka.pl". Serial od marca zacznie pokazywać TVP2. Produkcję promować będzie teledysk, w którym zaśpiewa Piotr Kupicha.

Zdjęcia na temat: rodzinka pl piosenka
Wideo na temat: rodzinka pl piosenka
 • Pączki w Tłuszczu - "Tylko bądź"

  Piosenkę "Tylko bądź" doskonale znają fani "rodzinki.pl" - Tomek i Bartek wykonali ją w 101. odcinku serialu. W teledysku, który cieszy się ogromną popularnością w sieci, wystąpiła gościnnie Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska.

 • Dawid Kwiatkowski zaśpiewał z bratem

  Dawid Kwiatkowski w programie "Super Rodzinka" zaśpiewał ze swoim przyrodnim bratem Michałem, który na co dzień również śpiewa i mieszka we Francji. Młody gwiazdor specjalnie na tę okazję nauczył się francuskich słów piosenki...