• Informacje na temat:

  rodzinka pl zawadzka

Artykuły na temat: rodzinka pl zawadzka
 • Rodzinka

  Martyny), Marcelina Zawadzka (Gabi), Wojciech Zygmunt (Kuba), Janusz Szpiglewski (Misiek), Anna Dijuk (Krystyna), Marcin Grzymowicz (Potocki), Tomasz Piątkowski (Góra), Józef Hamkało (Karol), Lea Oleksiak...

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski pójdzie w ślady Macieja Musiała?

  ....   - Konkurencja jest naprawdę bardzo silna - mówi Adam i ma rację, bo o nagrodę w jego kategorii walczą też Antoni Królikowski, Maciej Musiałowski, Marcin Korcz i Marcelina Zawadzka. Przypomnijmy, że...

 • Maciej Musiał w "The Voice of Poland"?

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z nominowanej do Telekamery "Tele Tygodnia" "rodzinki.pl", stoi przed nie lada wyzwaniem! Najprawdopodobniej to właśnie on będzie przeprowadzał relacje zza kulis programu "The Voice of Poland" i rozmawiał na żywo z uczestnikami show telewizyjnej Dwójki.

 • Superniania skrytykowała "rodzinkę.pl"

  ...uwielbia wkładać kij w mrowisko" - ocenia jej znajomy. "Tym razem dostało się serialowi 'rodzinka.pl', któremu psycholog zarzuciła, że jest niewychowawczy. Grający w nim główną rolę Tomasz Karolak źle(...) relaksują" - dodaje znajomy Zawadzkiej. Ta jednak pozostała przy swoim zdaniu. Też uważacie, że "rodzinka..." jest niewychowawcza?

 • Wielkanoc w TVP2

  W świątecznej ofercie programowej TVP2 nie zabraknie propozycji dla całej rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć specjalne wydania programów "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", "Familiada" czy "Tak to leciało" oraz interesujące filmy dokumentalne i fabularne.

 • Antoni Królikowski zastąpił Macieja Musiała w show "Kocham Cię, Polsko!"

  To już pewne! Antoni Królikowski, czyli młody Eugeniusz Bodo z serialu "Bodo", został nowym kapitanem w programie "Kocham Cię, Polsko!" i zastąpił w tej roli Macieja Musiała, czyli Tomka Boskiego z "rodzinki.pl".

 • Małgorzata Kożuchowska: Spotykam mamy, które są mi wdzięczne!

  Małgorzata Kożuchowska (43 l.) cieszy się, że wreszcie będzie mogła wykorzystać macierzyńskie doświadczenie w serialu "Rodzinka.pl"!

 • "Powiedz tak": Nowy serial Polsatu dopiero za rok!

  "Powiedz tak" - produkcja opowiadająca o wedding plannerce, z Katarzyną Zawadzką, Mikołajem Roznerskim i Cezarym Pazurą w rolach głównych - trafi na antenę Polsatu dopiero wiosną 2015 roku. Powód?

 • "Powiedz tak": Nowy serial jesienią w Polsacie

  Stacja Polsat planuje umieścić w jesiennej ramówce nowy serial obyczajowy "Powiedz tak". W rolach głównych wystąpić mają Katarzyna Zawadzka, Mikołaj Roznerski i Paweł Domagała. Zdjęcia ruszą jeszcze wiosną. Sprawdź szczegóły!

Zdjęcia na temat: rodzinka pl zawadzka
Wideo na temat: rodzinka pl zawadzka
 • Rodzinka nie z tej ziemi

  Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary.

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.