• Informacje na temat:

  rodzinne auto

Artykuły na temat: rodzinne auto
 • Na Wspólnej

  Zięba dzwoni do wszystkich najbliższych _ zwołuje rodzinne zebranie w barze. Bogdan jest bardzo zaniepokojony _ zwłaszcza, gdy Franek sugeruje, że dziadek...

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

 • Małgorzata Kożuchowska: Zbyt wysoka cena marzeń?

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) przyznała, że z trudem łączy obowiązki rodzinne z zawodowymi.

 • Szalony Max, taksówka w Teheranie i seksualne perwersje pokojówki

  7 premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Obok najbardziej oczekiwanego filmu tygodnia - "Mad Max: Na drodze gniewu" - na ekranową uwagę zasługują także: laureat Złotego Niedźwiedzia "Taxi Teheran" Jafara Panahiego oraz nowa ekranizacja "Dziennika panny służącej" z Leą Seydoux.

 • "Zakręcone": Nowy miniserial z Bujakiewicz, Różczką i Więdłochą

  Trzy kobiety i auto to wystarczająca mieszanka wybuchowa, by rozbudzić wyobraźnię i stworzyć serial. Serial komediowy dla kobiet "bez hamulców", które nie tylko chcą przejrzeć się w symbolicznym lustrze, ale i pośmiać z dystansem ze swojego świata.

 • Kidman jak księżna Diana?

  38-letnia Nicole Kidman ( "Żony ze Stepford" ) boi się, że zginie podobnie jak księżna Diana - w wypadku samochodowym spowodowanym przez wścibskich dziennikarzy, śledzących każdy krok gwiazd. Aktorka w niedzielę, 23 stycznia, jadąc autem na spotkanie rodzinne, musiała uciekać przed śledzącymi ją paparazzi.

 • Miłość na zakręcie

  .... Niespodziewany gość wprowadza zamieszanie w Autocentrum i zmusza niektórych pracowników do refleksji nad swoim życiem. Andrzej żąda, by Jowita podjęła decyzję, czy chce sprzedać firmę. Zaskoczony jej odpowiedzą, daje kobiecie trzy miesiące na zmianę decyzji. Kontaktuje się też z Waldkiem, sprzedawcą z komisu, który ma mu pomóc przejąć Auto-Kawex. Krystian poznaje ojca swojej dziewczyny. Nie wie jednak...

 • Ibisz porzucony. "Przerzuciła się na Kraśkę"!

  O tym, czym zadziwia pracowników stacji benzynowych i czego od niego oczekują fani oglądający "Taniec z gwiazdami" opowiada Krzysztof Ibisz.

 • Justyna Kowalczyk i jej rodzina przeżyli chwile grozy!

  ...bardzo niebezpieczna!  "Kilka dni temu spod domu moich rodziców w Kasinie Wielkiej policja zabrała oszołoma z nożem.Oszołom ów już niejedną noc przespał na pobliskim przystanku autobusowym...

 • Dafoe: Kochanek wdowy

  Willem Dafoe ( "Auto Focus" , "Spider-Man" ) zagra w filmie "The Widow's Lover", który powstaje w firmie Millennium Films. Aktor jest także współautorem scenariusza opowieści. Nad historią pracowała również jego partnerka, Giada Colagrande ("Aprimi il cuore").

Wideo na temat: rodzinne auto
 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!

 • Historie rodzinne

  Niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przestawia. Polley, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania. "Historie rodzinne" w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu...