• Informacje na temat:

  rodzinne britney

Artykuły na temat: rodzinne britney
 • Dramat w domu Britney Spears (WIDEO!)

  Britney Spears (26 l.) została zatrzymana przez policję po tym, jak odmówiła oddania swoich synów byłemu mężowi - Kevinowi Federline'owi (29 l.). Podczas zajścia w czwartkową noc, zrozpaczona matka była pod wpływem nieznanej substancji. Została odwieziona karetką do szpitala, gdzie poddano ją kolejny raz testom na obecność narkotyków.

 • Britney Spears: Kolejne reality show

  Britney Spears postanowiła nakręcić drugą część reality-show "Britney and Kevin: Chaotic", w którym prezentowane jest jej codzienne życie rodzinne. W ten sposób amerykańska gwiazda muzyki pop chce po raz kolejny udowodnić, że jej małżeństwo ma się świetnie.

 • Spears wychodzi za mąż!

  Świeżo upieczeni rodzice: Jamie Lynn Spears, siostra gwiazdy pop Britney, i Casey Aldridge są obecnie zajęci planowaniem ceremonii ślubnej, która podobno ma się odbyć jeszcze w tym roku.

 • Britney znów z Kevinem?!

  Czyżby szykował się kolejny zwrot w burzliwym małżeństwie Britney Spears (25 l.) i Kevina Federline'a (29 l.)?

 • Timberlake szefem kuchni

  Jednym z ulubionych zajęć gwiazd w wolnym czasie jest otwieranie własnych restauracji. Wszyscy, od Sylwestra Stallone, poprzez Ashtona Kutchera, a na Britney Spears kończąc, próbowali już swoich sił w tym biznesie.

 • Britney Spears rozkoszuje się nielicznymi wolnymi chwilami. Jak zwykle spędza je w rodzinnym Kentwood, w Luizjanie, w towarzystwie swojego chłopaka Justina Timberlake'a, wokalisty zespołu 'N Sync.

 • Alfabet "Glee"

  .... L jak lista gwiazd  Na przestrzeni sześciu lat przez "Glee" przewinęło się wiele osobistości muzyki i ekranu. Ponad 20 gwiazd, a wśród nich m.in. Britney Spears, Neil Patrick Harris, Gwyneth Paltrow...

 • Britney Spears: Kolejne filmy

  Filmowe plany Britney Spears są coraz bardziej ambitne. Wokalistka wyprodukuje obraz "Door To Door", w którym zagra też jedną z głównych ról. To już trzecie filmowe przedsięwzięcie, w jakie w ostatnim czasie zaangażowała się 22-letnia gwiazda.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #76

  ...9-częściowej sagi "Tales of the City").  Mary Ann (Laura Linney), która 20 lat po tym, jak opuściła San Francisco, aby poświęcić się karierze, wraca do rodzinnego miasta, gdzie dalej mieszka jej(...), Sydelle Noel, Britney Young. Premiera: 9 sierpnia . Tego samego dnia zadebiutuje "Sintonia". "Sintonia" to obraz świata muzyki, zbrodni i religii w brazylijskim São Paulo, pokazany przez...

 • Kuzynka Britney zaśpiewa

  Alli Sims zamierza iść w ślady swojej sławnej kuzynki Britney Spears i planuje rozpocząć karierę wokalistki. Podkreśla, że nie chce podpierać się pomocą Britney.