• Informacje na temat:

  rodzinne niemcy

Artykuły na temat: rodzinne niemcy
 • "Rolnik szuka żony 4": Piotr zdradził, kiedy weźmie ślub z Kasią. Ale to nie wszystko!

  Piotr Kościesza (38 l.), rolnik z Zalesia na Mazowszu, długo szukał swojego miejsca w życiu. Pracował w Niemczech, w Szwecji, by wreszcie osiąść w rodzinnym gospodarstwie. Dziś z Katarzyną (33 l.), którą poznał w programie „Rolnik szuka żony 4”, planuje ślub i czeka na narodziny dziecka. Piotr dzieli się z „Rewią” swoim szczęściem i opowiada, jak Kasia odmieniła jego życie.

 • "3 serca" : W rodzinnym trójkącie

  Zaczyna się od spóźnienia. Marcowi (Benoît Poelvoorde) ucieka ostatni pociąg. Musi zostać na noc w małym, francuskim miasteczku. Powrót do stolicy jest już niemożliwy. Trzeba poczekać na ranek. Zrezygnowany mężczyzna szuka hotelu. Przez przypadek wpada na Sylvie (Charlotte Gainsbourg).

 • "Absentia": Czy powstaną dwa kolejne sezony?

  ...wróciła do rodzinnego Bostonu. Tam została wciągnięta w kryminalną intrygę oraz musiała rozwiązać zagadkę swojego zniknięcia i stawić czoła nowej rzeczywistości, w której wszyscy jej bliscy ułożyli...

 • Ursynalia 2015: Piękni i Młodzi oraz Sokół i Marysia Starosta

  Zaskakujące ogłoszenie od organizatorów festiwalu Ursynalia 2015 - za jednym zamachem ujawniono hiphopowy duet Sokół i Marysia Starosta oraz discopolową grupę Piękni i Młodzi.

 • "M jak miłość": Rafał pozna szokującą prawdę o przyczynie samobójstwa swej matki!

  Siostra zmarłej w tragicznych okolicznościach matki Rafała (Jakub Kucner) przyleci do Polski, by uporządkować rodzinne sprawy. Ciotka (Monika Jóźwik) skontaktuje się z policjantem i poprosi go o spotkanie. - Musimy porozmawiać o twoim ojcu - powie Stadnickiemu.

 • Life Festival Oświęcim 2015: Kensington i Hey kolejnymi wykonawcami

  Poznaliśmy kolejne dwa zespoły, które pojawią się na Life Festival Oświęcim. Do duetu Kayah i Bregović dołączyły formacje Kensington oraz Hey.

 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski szykują się do rozstania i... przeprowadzki

  16 lipca Robert Lewandowski wylatuje do Chin, by promować swój klub i piłkę nożną, która w Państwie Środka zyskuje na popularności. W związku z zagrożeniem terrorystycznym w Niemczech Ania wraz z córką Klarą przeprowadza się na pewien czas do Polski.

 • Kensington w "Must Be The Music"

  Zobaczcie przedpremierowo występ holenderskiej grupy Kensington w startującej w niedzielę (15 marca) dziewiątej edycji "Must Be The Music".

 • "Dziewczyna z indyjskim szmaragdem": Nowość w TVP

  Córka poszukująca ojca, rodzinne intrygi i kryminalne zagadki w egzotycznej scenerii Indii. Nowy niemiecki serial przeniesie nas w barwny i fascynujący świat, jak z produkcji bollywoodzkich.

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  Karolina Gruszka w roli głównej, a także m.in. Daniel Olbrychski i Izabela Kuna znajdą się w obsadzie filmu o Marii Skłodowskiej-Curie, nad którym rozpoczynają się prace. Wspólna produkcja Polski, Niemiec, Francji i Belgii trafić ma do kin w 2016 roku.

Zdjęcia na temat: rodzinne niemcy
Wideo na temat: rodzinne niemcy
 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Historie rodzinne

  Niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przestawia. Polley, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania. "Historie rodzinne" w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu...

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.