• Informacje na temat:

  rodzinne święta

Artykuły na temat: rodzinne święta
 • Agnieszka Popielewicz zaprosiła Grzegorza Hyżego na święta do rodzinnego domu!

  Zamierza przedstawić partnera rodzicom. Zaprosiła go na święta na Śląsk. Towarzyszą jej jednak pewne obawy.

 • Maja Sablewska radzi, jak ubrać się w święta

  Jak ubrać się na święta? "Elegancko i wygodnie" - radzi Maja Sablewska i podpowiada, żeby w świątecznej stylizacji nie zatracić swojej osobowości.

 • "M jak miłość": Rodzinne święta Tamary Arciuch

  Jak wyglądają święta serialowych gwiazd? U Tamary Arciuch - tradycyjnie i rodzinnie.

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • "Na dobre i na złe": Rodzinne święta gwiazd

  ...święta zgodnie z tradycją. Choć aktorka jest bardzo zapracowana, za wszelką cenę stara się tak zaplanować kalendarz swoich zajęć, by nie jechać do rodzinnego domu na ostatnią chwilę w Wigilię. W jej(...) siostra wraz ze swoją familią. Tym sposobem pod jednym dachem spotkają się trzy pokolenia. Agnieszka Kaczorowska zdradza nam, że - jak co roku przed świętami - odpowiada za stworzenie atmosfery w swoim...

 • Wyjątkowe święta Magdaleny Zawadzkiej

  Niezapomniana Baśka z filmu "Pan Wołodyjowski" nie może doczekać się Wielkanocy. Magdalena Zawadzka zdradza, dlaczego tegoroczna będzie wyjątkowa.

 • Gwiazdy wspominają święta

  .... Marcin Korcz Właściwie moje święta zawsze są wyjątkowe. Gospodarze - moi rodzice, dbają o to, by magia tych dni była wielkim doznaniem. Drzwi domu otwarte są dla każdego. Rodzinne święta na(...). Okazało się inaczej! Jednak u nas prezenty zawsze schodziły na drugi plan. Najważniejsze były rodzinne spotkania i wspólnie spędzony czas. Od kilku lat tradycyjnie, w tym samym gronie bliskich. I w tym...

 • Święta w kinie? Jest w czym wybierać

  W czwartek, 25 grudnia, na ekranach naszych kin zadebiutują cztery filmy: długo oczekiwana ostatnia część "Hobbita", polska komedia "Pani z przedszkola", hollywoodzki musical "Annie" i rosyjska animacja "Królowa śniegu 2". W drugi dzień świąt liczba premierowych produkcji wzbogaci się o dwa kolejne tytuły.

 • Trudne święta Basi Kurdej-Szatan!

  ...siebie..." – martwi się jej znajoma.  Może rodzinne święta sprawią, że gwiazda i jej mąż znów usiądą do szczerej rozmowy. A ona da nadzieję, że wszystko się ułoży. Wszak święta mają magiczną moc.

 • Dorota Gardias: Święta bez wariacji

  Dorota Gardias tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi ze swoja córeczką i partnerem. "Dbamy o bajkową atmosferę" - wyznaje znana pogodynka.

Zdjęcia na temat: rodzinne święta
Wideo na temat: rodzinne święta
 • Święta Kasi Zielińskiej

  Musi być dużo osób, musi być wesoło i muszą być prezenty - tegoroczne Boże Narodzenie Kasi Zielińskiej tradycyjnie będzie rodzinne.

 • Paulina Sykut-Jeżyna o świętach: Jadę na gotowe

  Paulina Sykut Wielkanoc spędzi w rodzinnych Puławach. Jak będą wyglądały jej święta?

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1879.

  Umińska planuje spędzić z Krzepińskim Wigilię, ma plan zdemaskowania go. Sadowski próbuje wybić jej ten niebezpieczny pomysł z głowy. Wygląda na to, że relacje Piotra i Zosi zmierzają w stronę związku. Tymczasem u Walawskiego zjawia się Iga, mając nadzieję na rodzinne święta. Chowański porządkuje sprawy związane z testamentem, zapisuje połowę udziałów w firmie Zosi i zachowuje się tak, jakby do

Dyskusje na temat: rodzinne święta