• Informacje na temat:

  rodzinne tragedie gwiazd

Artykuły na temat: rodzinne tragedie gwiazd
 • "Taniec z gwiazdami" w cieniu rodzinnego dramatu. Mało kto wiedział

  Tuż przed startem 9. edycji "Tańca z gwiazdami" zmarł ojciec Krzysztofa Ibisza (54 l.). Podczas piątkowego odcinka prezenter nie dał jednak po sobie poznać, że przeżywa osobistą tragedię. W rozmowie z nami opowiedział o tym trudnym dla niego czasie.

 • Szalony Max, taksówka w Teheranie i seksualne perwersje pokojówki

  7 premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Obok najbardziej oczekiwanego filmu tygodnia - "Mad Max: Na drodze gniewu" - na ekranową uwagę zasługują także: laureat Złotego Niedźwiedzia "Taxi Teheran" Jafara Panahiego oraz nowa ekranizacja "Dziennika panny służącej" z Leą Seydoux.

 • Tragedia w domu Nicole Bogdanowicz, gwiazdy serialu "Przyjaciółki"

  ...życie rodzinne. Ma kochającego męża i dwóch synów: Brunona (13 l.) i Gustawa (7 l.). To dlatego tak trudno ją spotkać na imprezach. Rodzina jest dla niej najważniejsza i stara się poświęcać jej jak...

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Halina Frąckowiak nie posłuchała wewnętrznego głosu. Wydarzyła się tragedia

  Życie rodzinne i uczuciowe Haliny Frąckowiak (72 l.) w przeszłości nie było usłane różami. Choć artystka przyznaje, że dostała dużo od życia, wiele też musiała przejść. Wypadek samochodowy, w wyniku którego ledwo uszła z życiem, to wcale nie był koniec rodzinnych dramatów...

 • Była dziewczyna George'a Clooneya poroniła

  Była partnerka George'a Clooneya - włoska modelka i prezenterka telewizyjna Elisabetta Canalis, poroniła.

 • Ania Dąbrowska opowiedziała o rodzinnej tragedii: To się wydarzyło w wakacje

  ...nieco spokoju do rodzinnego domu. Dzięki mamie - zawsze szanującej autonomie swoich córek - zrozumiała, że to w jej interesie jest nauka i dbanie o dobre stopnie. Poczuła wsparcie, skończyły się krzyki(...) się uczymy" - tłumaczy Ania. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Tysiąc odcinków z Mostowiakami

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz i Kacper Kuszewski to tylko kilku z całej plejady aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach naszych telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP2 po raz tysięczny. Z tej okazji twórcy świętują.

 • Kuba Błaszczykowski: Mówili mi, że skończę jak ojciec

  Gwiazda europejskiego futbolu, filar polskiej kadry. Ma luksusowe auta, jest bajecznie bogaty. Tylko w 2015 r. zarobił ponad 11 mln złotych! A jednak dawni kumple z rodzinnych Truskolas mówią, że(...) piłkarza. Ale ilu z nich ma szansę trenować pod okiem byłego kapitana reprezentacji? Jerzy Brzęczek był bratem matki małego Kuby! Przyszły gwiazdor futbolu miał 11 lat, gdy jego życie legło w gruzach...

 • ...i bliskim osoby, która zginęła w wyniku ataku nożownika oraz wierzę, że osoby, które zostały ranne, szybko wrócą do zdrowia - napisał Maciej Zakościelny. Gwiazdor, od lipca ubiegłego roku szczęśliwy tata, jest bardzo związany ze swoim rodzinnym miastem. Często je odwiedza, a w 2011 roku został honorowym obywatelem Stalowej Woli. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Wideo na temat: rodzinne tragedie gwiazd
 • "Belle Epoque": Cezary Pazura jako legenda boksu!

  W siódmym odcinku serialu Belle Epoque pojawi się gościnnie Cezary Pazura. Aktor wcieli się w rolę jednej z największych gwiazd boksu – Wiktora Pronobisa. Przed słynnym pięściarzem decydujące starcie – ostatnia w jego karierze walka. Na lwowskim ringu zmierzy się z młodym i niezwykle utalentowanym przeciwnikiem. Ale podczas walki dojdzie do wielkiej tragedii - z domu rodzinnego Pronobisa