• Informacje na temat:

  rodzinne wycieczki

Artykuły na temat: rodzinne wycieczki
 • Joanna Moro zabrała rodzinę na wycieczkę

  Joanna Moro (34 l.) jest dość zapracowaną aktorką. Znalazła jednak czas, by wraz z bliskimi odpocząć w rodzinnych stronach.

 • Peja i podróż w czasie do dzieciństwa (klip "Back In The Days")

  W sieci można już obejrzeć najnowszy teledysk poznańskiego rapera Pei do utworu "Back In The Days".

 • Anna Lewandowska pozuje w sukience za 2 tys. złotych z małą Klarą i Robertem Lewandowskim

  Anna Lewandowska (30 l.) pokazała w sieci rodzinne zdjęcie z mężem i córką Klarą. Przy okazji opowiedziała, jak wyglądały święta w jej domu.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha lubi dobrze wyglądać

  ...- Celebruję każde spotkanie rodzinne, a moim oczkiem w głowie jest córeczka Zosia, której podporządkowałam cały mój czas - przyznaje zapracowana Małgorzata Socha, która powiedziała nam, za co lubi swoje serialowe bohaterki.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Małgorzata Socha: Zuza wciąż walczy!

  ...- Celebruję każde spotkanie rodzinne, a moim oczkiem w głowie jest córeczka Zosia, której podporządkowałam cały mój czas - przyznaje zapracowana aktorka, która powiedziała nam, za co lubi swoje serialowe bohaterki.

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska kocha żyć

  ..., szkoda, że brakuje ról dla starszych kobiet. Fascynują mnie też podróże, ale nie mam już sił na wycieczki objazdowe, z kolei plażowanie mnie nie interesuje. Zwiedziłam Amerykę, Australię, trochę(...) odważyłam się tam pojechać, ale z synem. Moja trauma minęła. A co robi pani w wolnym czasie, gdy jest pani w Warszawie? - Mój ulubiony wypoczynek to wycieczki rowerowe do Lasu Kabackiego. Czasami...

 • Małgorzata Socha: Lubię dobrze wyglądać

  - Celebruję każde spotkanie rodzinne, a moim oczkiem w głowie jest córeczka Zosia, której podporządkowałam cały mój czas - przyznaje zapracowana Małgorzata Socha, która powiedziała nam, za co lubi swoje serialowe bohaterki.

Wideo na temat: rodzinne wycieczki
 • Mila Kunis i Ashton Kutcher pozywają "Daily Mail"!

  Ashton Kutcher i Mila Kunis pozwą brytyjski magazyn "Daily Mail". Powodem oskarżenia są dwa artykuły, które portal poświęcił córce pary - Wyatt. Magazyn bezprawnie opublikował zdjęcia paparazzi z rodzinnych wycieczek Kutcherów. W pozwie pojawił się również zarzut promowania marek odzieżowych, które wykorzystują wizerunek aktorów. Portal sugerował czytelnikom zakup identycznych lub podobnych ubrań do tych noszonych przez gwiazdy na publikowanych zdjęciach. Adwokaci pary twierdzą, że portal...

Dyskusje na temat: rodzinne wycieczki
 • Re: "Klan": Żebyśmy byli wielką, wspaniałą rodziną...

  Do tego własne prowadzą te rodzinne spędy, że później panna obraża przyszłą teściową. Z takich klanów wychodzą kaleki emocjonalne które nie potrafią założyć własnej rodziny bo są chorobliwie uzależnione od tradycji.O tym powinniście napisać. Wigilię spędza się tylko z najbliższymi, na wycieczki po rodzinie są święta.

 • Re: "M jak miłość": Ula i Bartek - miłość na przekór wszystkim!

  ekipie uciec z więzienia i wykorzystując rodzinne koneksje, wymyka się na planetę Noxów, którzy robią uciekinierów niewidzialnymi. Proboszcz, zirytowany całym zamieszaniem wśród trzódki, wymyka się na misję do Ori i tak skutecznie im przynudza kazaniami, że wszyscy postanawiają dokonać ascendencji i wynieść się na inny poziom wszechświata. Myszka odzyskawszy pamięć powraca do rodzinnej Grabiny

 • Re: "M jak miłość": Ula i Bartek - miłość na przekór wszystkim!

  żądając widzeń z córką, bzykają go promieniem świetlnym i facio znika. Ostatecznie Ula pomaga Bartkowi i jego ekipie uciec z więzienia i wykorzystując rodzinne koneksje, wymyka się na planetę Noxów, którzy(...) ascendencji i wynieść się na inny poziom wszechświata. Myszka odzyskawszy pamięć powraca do rodzinnej Grabiny i ku swojemu zdumieniu nie może poznać okolicy, ani odnaleźć rodziny, która rozpełzła się po