• Informacje na temat:

  rodziny anny

Artykuły na temat: rodziny anny
 • Ojciec Anny Lewandowskiej przerywa milczenie

  ...życzliwość rodziny z Łodzi. Zagubionej i zrozpaczonej Ani poczucie bezpieczeństwa dało karate. Wuj Paweł Krzywański, znany trener, zaraził ją pasją do tej dyscypliny sportu. Zaczęła odnosić sukcesy. Swoje(...) z najlepszych piłkarzy na świecie. Dziś wynagradza mamie całe to cierpienie, zabezpiecza finansowo przyszłość rodziny. Pani Maria o nic nie musi się już martwić i jest dla córki największą podporą. A ojciec...

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

 • Ostatnia wola Anny Przybylskiej. Jak wypełnia ją Jarosław Bieniuk?

  Po śmierci Anny Przybylskiej (†35 l.) Jarosław Bieniuk (39 l.) został z trojgiem dzieci. Ukochanej miał obiecać, że wychowa ich na porządnych ludzi. Stara się wypełniać ostatnią wolę aktorki. A ta nie dotyczyła jedynie ich pociech…

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Monika Olejnik krytykuje tabloidy

  Monika Olejnik skrytykowała tabloidy za zignorowanie prośby rodziny Anny Przybylskiej o nierobienie zdjęć podczas pogrzebu aktorki. Dziennikarka skomentowała również niedyskretne zachowanie lekarza Dariusza Zadrożnego.

 • Roman Giertych walczy o pieniądze dla rodziny Anny Przybylskiej!

  ...sprawy nie wziął i nie weźmie ani grosza!  AKTUALIZACJA : Roman Giertych poinformował w mediach społecznościowych, że Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok w sprawie Anny Przybylskiej. "Sąd uznał, że doszło do "ogromnego naruszenia dóbr osobistych". Sąd zasądził 300 tysięcy złotych dla dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka oraz 22500 złotych kosztów sądowych (...) Wyrokowi w punkcie...

 • Anny Dereszowskiej relacja z koszmaru

  W dokumencie TVN Style Annie Dereszowskiej daleko do jej bohaterek kreowanych w serialach. Bo w Indiach aktorka nikogo nie udawała, otarła się za to o najprawdziwsze piekło na ziemi.

 • Wielka radość w domu Anny Dymnej! A powoli zaczynała tracić nadzieję!

  ...niedaleko krakowskiego rynku.  Poznały się ich rodziny. Para często gości w domu pani Anny w Rząsce pod Krakowem.  Pani Anna żartobliwie nazywa już Agatę swoją synową. Jest zadowolona, że to z nią pragnie(...) związek, wzajemnie się inspirują" – opowiada znajoma pani Anny z Krakowa. Aktorka cieszy się, że jej syn, choć ma artystyczną duszę, myśli też o życiowej stabilizacji. Nie kryje, że chciałaby już zostać...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Mama Anny Przybylskiej przerywa milczenie. Wszystko wyjaśniła

  ...ostateczną wersją scenariusza. Jarek jest przez cały czas w kontakcie z producentami. Nie blokuje prac nad filmem - poinformował.  Plotki ukazały się w trudnym dla rodziny czasie, tuż przed imieninami Ani...

 • Anna Przybylska nie żyje. Od jutra będzie można składać kondolencje

  Po śmierci Anny Przybylskiej w Gdyni wyłożona zostanie księga kondolencyjna. To inicjatywa miasta przygotowana w porozumieniu z rodziną zmarłej aktorki. Przybylska przegrała wczoraj długą walkę z rakiem trzustki.

Zdjęcia na temat: rodziny anny
Wideo na temat: rodziny anny
 • Rozbierane sceny Anny Muchy

  Anna Mucha pojawiła się w drugim sezonie serialu "Usta, Usta" i od razu porządnie w nim namieszała. Wdała się bowiem w romans z porządnym ojcem rodziny, Krzysztofem (w tej roli Marcin Perchuć). Aktorka przyznaje, że bardzo lubi ten serial i ogląda go z całą rodziną.

 • Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny

  Epicka adaptacja słynnej powieści Tomasza Manna, która przyniosła mu rozgłos i literacką nagrodę Nobla. Ta wystawna produkcja, opowiadająca o czasach świetności, a potem upadku kupieckiej rodziny z Lubeki, odniosła ogromny sukces w niemieckich kinach, gdzie zobaczyło ją ponad milion widzów. Heinrich Breloer maluje z kinowym rozmachem portret rozkwitu oraz upadku kupieckiego klanu w arystokratyczno-burżuazyjnym środowisku Lubeki. Ukazuje zmagania konsula Jeana, jego córki Tony, oraz synów...

 • Anna Cieślak: Brak dzieci wynika z materializmu

  Według Anny Cieślak rodzina to największa wartość w życiu człowieka. Dzięki bliskim nikt nie czuje się słaby ani osamotniony. Aktorka uważa jednak, że obecnie ludzie obawiają się zakładania rodziny i posiadania dzieci. Wynika to zarówno z sytuacji materialnej, jak i introwertyzmu, który cechuje coraz większą liczbę Polaków.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

Dyskusje na temat: rodziny anny
 • Re: "Barwy szczęścia": Podważony testament

  Niepotrzebny ten wątek z Aldoną, niech odejdzie z serialu razem z Walerią i księdzem! Szkoda ze nie ma już Anny i reszty rodziny. Kiedys lepiej się oglądało ten serial.

 • Re: "Złotopolscy": Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej!

  Panie Radosławie proponuję rozważyć powstanie fundacji z udziałem Rodziny Anny celu zebrania środków na film biograficzny a nie sensacyjny z "rakiem w tle". Wydaje mi się, że na taki film Anna zasłużyła. Pozdrawiam.

 • Re: "Komisarz Alex": Ostatnia rola Anny Przybylskiej...

  Ale mi jej szkoda i jej rodziny oczywiście też .Bardzo ją lubiłem

 • Re: "M jak miłość": Po wakacjach Marysia odprawi Artura z kwitkiem

  podaruje szachy, a w tym pudle wszyscy z rodziny Mostowiaków będą Bilskiego po kolei odwiedzać i podtrzymywać na duchu..A jak wyjdzie z pierdla, to od razu pojedzie odpocząć do grabińskiego siedliska Anny..

 • Re: Serialowy przewodnik

  pracuje nad pakietem ustaw nazwanego Programem Wspierania Rodziny. W tym też to pakiecie ma się znajdować nakaz oznakowania antykoncepcji hormonalnej oraz prezerwatyw napisami typu: „niebezpieczne dla(...) i w ogóle jest źródłem wszelkiego zła. Marian Piłka z PiS twierdzi, że „antykoncepcja rozregulowuje organizm kobiety", zdaniem Anny Sobeckiej (była posłanka LPR, obecnie przedstawicielka Ruchu Ludowo

 • Re: Gwiazdy oburzone plotką o śmierci Anny Przybylskiej!

  Pielegniarke obowiazuje,tak jak lekarza...tajemnica zawodowa..Mysle,ze ktos z rodziny pani Ani zajmie sie ta sprawa,a w nastepnej kolejnosci,pielegniarka podziekuje Tobie ja".Pozdrawiam.

 • Re: Gwiazdy oburzone plotką o śmierci Anny Przybylskiej!

  Pani Anno!!! Proszę się nie przejmować takimi bzdetami. Mówią, że jeśli się kogoś uśmierci za życia to będzie długo żył. Pozdrawiam serdecznie, życząc szybkiego powrotu do zdrowia, do rodziny i na scenę.

 • Re: Marek zrywa z Anną!

  Ten serial pokazuje życie rodziny Mostowiaków w krainie szczęśliwości czyli w Polsce Młodzież każdy swoje mieszkanie ba nawet w środku lasku. ta opieka w szpitalach, każdy ma pracę albo firmę swoją. No cudowny świat żyć nie umierać. A wątek Marka, Anny i Ewy w tym serialu to już w ogóle jakaś paranoja. Słowem same bzdety z księżyca wzięte.

 • Re: ​Miłosny skandal

  sztuczny. To samo z panią blondi, którą swędzi..pęcherz, toteż rzuca się raz na dziecko, raz na tatę...Jestem zniesmaczona i bardzo nie lubię oglądać nowych osób spoza rodziny Mostowiaków. Pożal sie(...) Anny -aktorki zreszta tez- - niech spada wreszcie z serialu!